Režie:
Tim EldredHrají:
Kathleen Barr, Eli Gabay, Andrea Libman, Danny McKinnon, Jason Michas, Ty Olsson, Chantal Strand, Tabitha St. Germain, Victor Spinetti (vypravěč), Scott McNeil, Ian James Corlett (více)Epizody(40)
-
To Fly with Dragons / The Forest of Darkness (S01E01)
-
To Kingdom Come / Goodbye Little Caterpoozle (S01E02)
-
Knot a Problem / Ord's Unhappy Birthday (S01E03)
-
Tails You Lose / Calling Dr. Zak (S01E04)
-
Pigment of Your Imagination / Zak's Song (S01E05)
-
Snow Dragons / The Fury Is Out on This One (S01E06)
-
The Giant of Nod / The Big Sleep Over (S01E07)
-
A Picture's Worth a Thousand Words / The Talent Pool (S01E08)
-
Emmy's Dream House / Dragon Sails (S01E09)
-
Eggs Over Easy / A Liking to Biking (S01E10)
-
Sky Pirates / Four Little Pigs (S01E11)
-
Zak and the Beanstalk / A Feat on Her Feet (S01E12)
-
Not Separated at Birth / A Kite for Quetzal (S01E13)
-
Dragon Drop / Cassie Loves a Parade (S01E14)
-
A Cool School / Max's Comic Adventure (S01E15)
-
It Happened One Nightmare / Staying Within the Lines (S01E16)
-
Follow the Dots / A Smashing Success (S01E17)
-
Quibbling Siblings / Wheezie's Hairball (S01E18)
-
A Tall Tale / Stormy Weather (S01E19)
-
Blowin' in the Wind / No Hitter (S01E20)
-
Do Not Pass Gnome / Treasure Hunt (S01E21)
-
The Jumping Bean Express / Get Offa My Cloud (S01E22)
-
Backwards to Forwards / Sounds Like Trouble (S01E23)
-
The Greatest Show in Dragon Land / Prepare According to Instructions (S01E24)
-
Wheezie's Last Laugh / Frog Prints (S01E25)
-
Crash Landings / The Big Cake Mix-Up (S01E26)
-
Quetzal's Magic Pop-Up Book / My Way or Snow Way (S01E27)
-
Sand Castle Hassle / A True Blue Friend (S01E28)
-
Zak Takes a Dive / Under the Weather (S01E29)
-
My Emmy or Bust / Light My Firebreath (S01E30)
Hrají
Kathleen Barr
Kanada
Nejlepší seriály:
Reboot (1994) (seriál)
He-Man and the Masters of the Universe (2002) (seriál)
Dobrodružství ježka Soníka (1993) (seriál)
Eli Gabay
Nejlepší seriály:
Podivné náhody (1995) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Lonesome Dove: The Series (1994) (seriál)
Andrea Libman
Kanada
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Kačeří příběhy (2017) (seriál)
Můj malý Pony: Přátelství je magické (2010) (seriál)
Danny McKinnon
Nejlepší seriály:
Reboot (1994) (seriál)
Uneseni (2002) (seriál)
The Lone Gunmen (2001) (seriál)
Jason Michas
Kanada
Nejlepší seriály:
Nebezpečný záliv (1984) (seriál)
Rušný svět Richarda Scarryho (1993) (seriál)
Street Sharks (1994) (seriál)
Ty Olsson
Kanada
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Hell on Wheels (2011) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Chantal Strand
Kanada
Nejlepší seriály:
Krajní meze (1995) (seriál)
Můj malý Pony: Přátelství je magické (2010) (seriál)
T-Rex Express (2009) (seriál)
Tabitha St. Germain
USA
Nejlepší seriály:
Podivné náhody (1995) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Victor Spinetti (vypravěč)
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Bottom (1991) (seriál)
Dragon Tales (1999) (seriál) - vypravěč
Scott McNeil
Austrálie
Nejlepší seriály:
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Reboot (1994) (seriál)
Příběhy Toma a Jerryho (2006) (seriál)
Ian James Corlett
Kanada
Nejlepší seriály:
Dračí princ (2018) (seriál)
Reboot (1994) (seriál)
Příběhy Toma a Jerryho (2006) (seriál)
Stevie Louise Vallance
Kanada
Nejlepší seriály:
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Cesta do Avonlea (1990) (seriál)
Reboot (1994) (seriál)
Garry Chalk
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Fargo (2014) (seriál)
Zločin (2011) (seriál)
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Paul Dobson
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Reboot (1994) (seriál)
Star Wars: Příběhy Droidů (2015) (seriál)
He-Man and the Masters of the Universe (2002) (seriál)
Cusse Mankuma
Nejlepší seriály:
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Sonic Underground (1999) (seriál)
Muži v klobouku (1992) (seriál)
Terry Klassen
Nejlepší seriály:
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Dobrodružství ježka Soníka (1993) (seriál)
Můj malý Pony: Přátelství je magické (2010) (seriál)
Blu Mankuma
USA
Nejlepší seriály:
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Janyse Jaud
Kanada
Nejlepší seriály:
Reboot (1994) (seriál)
Příběhy Toma a Jerryho (2006) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Erin Fitzgerald
Kanada
Nejlepší seriály:
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Bite Me (2010) (seriál)
Dale Wilson
Kanada
Nejlepší seriály:
Martin Mystère (2003) (seriál)
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)