Reklama

Reklama

Pat a Mat: Velké prádlo

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Československo, 1983, 10 min

Režie:

Lubomír Beneš

Obsahy(1)

Mat si chce v automatickej práčke vyprať prádlo, ale nedarí sa mu ju zapnúť. Keď nepomôžu ani dobre mierené údery, tak sa rozhodne pozrieť v čom je závada. Pračku opraví a zároveň aj zdemoluje. Spolu s Patom musia vymyslieť a zrealizovať alternatívny plán prania. (pravo)

Recenze (28)

Jamal 

všechny recenze uživatele

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: )) ()

Jacinda 

všechny recenze uživatele

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

Aky 

všechny recenze uživatele

Takový gejzír neopakujících se nápadů se jen tak nevidí. Absolutní špička, nejen animovaných krátkometrážních filmů. ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde. ()

IllIlIlIIl 

všechny recenze uživatele

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov. ()

stration 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

Decker 

všechny recenze uživatele

Co tyhle dva umelci dokazou to je opravdu neuveritelne. Mixer misto pracky bych jeste snesl, ale vrtacku to uz je silne kafe ;-) ()

Daewiik 

všechny recenze uživatele

Úpřimě dodnes mám zmatek v tom, který z nich je Pat a který Mat...možná zrovna to je na tom to okouzlující.. ()

wosho 

všechny recenze uživatele

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Jak to dopadne, když se někdo z těch dvou pustí do opravy čehokoli. Rozbitou věcí a tohle není jiný případ. ()

Elgin 

všechny recenze uživatele

Je nam uplne jasne, ze dnes z prania v pracke nebude nice. Cely serial je predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. ()

punk_zero 

všechny recenze uživatele

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu. Obzvláště ty "nejstarší" díly, jako je zrovna tento, jsou opravdu skvělou zábavou - zejména z toho důvodu, že jsou naprosto dokonale okoukané ze života. A to ze života v naší zemi, kde se každý cítí být kutilem a odborníkem na všechno. ()

pravo 

všechny recenze uživatele

Lord volá domov a pýta sa Jamesa: - James, stalo sa niečo doma počas mojej neprítomnosti? - Áno, zlomil som lopatu. - Čo? Lopatu? - Áno, keď som zahrabával vášho psa. - Môjho psa? - Zomrel, keď vám zhorel dom. - Čože? Zhorel mi dom? - Keď sa vaša žena dozvedela, že vaša dcéra je tehotná, spadol jej svietnik z ruky a podpálila dom. - Čo? Moja dcéra je tehotná? James, máš pre mňa aj niečo pozitívne? - Áno, váš test na AIDS. ()

Reklama

Reklama