Pat a Mat: Koberec

Lubomír Beneš

Jiří Kubíček

Jiří Šafář

Petr Skoumal

Pat potřebuju vyčistit koberec v obýváku a poté co ho zklame vysavač, rozhodnou se s Matem koberec vyklepat. Po lapáliích se srolováním koberce a jeho vynesením na dvůr je konečně hotovo a čistý koberec je opět na svém místě. Jenže ouha na poslední chvíli se na něj vylije kyblík barvy. Po několika pokusech o čistění či zakrytí skvrny, přicházejí Pat s Matem se vskutku neobvyklým interiérovým doplňkem. (J.Connor)

genetique

Jedna z mála častí mojich obľúbených rozprávočiek, ktorej dávam len za štyri hviezdičky. Ani neviem prečo, jednoducho ma finálny výsledok s pneumatikovým črepníkom akosi nedostal. 80%. ()

Jamal

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: )) ()

Jacinda

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

Deimos

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 10/10 Efekty 8/10/// +pobaví, je to úsměvné, hudba -není to tolik akční/// Ty jo sousede ty jsi jestě blbější než já. A přitom divák ví, že na tom sou oba stejně. Tohle je část, který vyloženě pohladí, a to i přesto, že toho nezramují tolik. Víte jak se to říká, proč to dělat jednoduše když to de složitě./// Celkem 93%/// ()

boshke

Tyto staré díly jsou prostě nesmrtelné. Patmatovské "proč to dělat jednoduše, když to jde složitě" v plné nahotě... 100% ()

Turiec

Pat upratuje byt. Utiera prach a vysáva. Stane sa však nehoda a koberec treba vyprášiť. Najskôr ho musia vybrať spod nábytku a vyniesť von. Prečo to neurobiť cez balkón, však? A ako by ste vyčistili farebný fľak? Radšej nechcite vedieť. Seriál si zaslúži 5* za nápaditosť. ()

IllIlIlIIl

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov. ()

stration

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

tom88

Sranda pre menších, ale mne tento diel Pata a Mata až tak nesadol. Svoje kúzlo má, no pre mňa salbší diel. ()

otík

Dva námi oblíbení chlapíci si svým způsobem poradí s čištěním koberce, stejně jako i s problémem jak se dostat z bytu a zpět do bytu, když dveře neslouží k otvírání. Jenže opět je tu jedno velké ALE, které jejich snažení zcela pokazí. Tentokrát mi ten konec přišel docela suchý, proto 80%. Hudba: Petr Skoumal ()

wosho

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím ()