Malá Bambuľka sa dostala k jej Ujovi, ktorý ju začal vychovávať. V každom diely sa na príhodách poučne vysvetlí deťom, ako sa v danej situácii správne správať. Film je sprevádzaný detskými pesničkami. (Ricsi)

Gadamf

Aj keď si myslím, že deti zaujmú skôr animované seriály, tak Bambuľka im dokáže svojou rozkošnosťou úspešne konkurovať. Už na začiatku 80-tych rokov všetci vedeli, že Monika Haasová alias Bambuľka má pred sebou isto sľubnú kariéru, pretože 6-ročné deti bežne nehrávajú takto dobre. ()

Emperor1

Na toto jsem narazil při hledání jiného seriálu z mého dětství, po přečtení některých komentářů (JFL!) jsem si ze zvědavosti pustil pár úryvků, ale protože seriál neznám (a celý si ho fakt pouštět nebudu), nemůžu brát v potaz ani nostalgický faktor. Tudíž nehodnotím. Nicméně vzhledem k tomu, že jsem už ve svých 5-6 letech vyrůstal na hudbě, kterou poslouchali mí rodiče ( Beatles, Genesis, ELP, Jethro Tull apod.) a hudební pořady pro děti mě spíše odpuzovaly, bych pravděpodobně nijak zvlášť nadšený nebyl. ()

rodan21

pamätám sa, že keď som bol dieťa, tak toto bola jedna z mojich naj rozpráviek. Palec hore, aké pekné rozprávky niekedy boli.. Skoro tak dobré ako tie dnešné japonské či čo ja viem aké --- to bolo samozrejme ironicky ()

bibinko

Tak na tomto sme vyrastali a zdá sa, že sme aj akosi viac vychovaní :) než dnešná mládež. To JFL: objednám ťa na vyšetrenie? ()

Sadova302b50

Kdyby neměla Bambuľka tak upištěný, přepjatý projev, který lze právem očekávat z mučírny, a ne z pohádky pro děti, byl by seriál nadprůměrnou podívanou. Takto srážím hvězdu dolů. 50% ()