Další příběh neúnavného Bandity. Tentokrát uzavřel sázku, že převeze do tří dnů velkou bednu neznámého obsahu z Floridy až do Texasu. Netuší však, že půjde o těhotnou slonici, která během převozu porodí malé slůně. Z toho plynou poněkud nečekané problémy pro Banditu i jeho přátele Carrie a Cleduse, obávaný strážce zákona Buford T. Justice je jim všem přitom opět v patách! (Česká televize)

Skratchy

Výrazně horší jak první díl,filmu schází originalita,všechno je převzato z prvního dílu,akorát místo chlastu pašuje Bandita těhotnou slonici (??).Aspon trochu to zachranuje povedené pouštní destruction derby.** ()

topi80

Neskutečná blbost, která není ani moc vtipná ani nápaditá. Ale proč se nekouknout na pohodový film o partě kovbojských Jižanů převážejících slona... Přece se nebudu po náročném dni koukat na nějaké intelektuálské dramazvrácenosti. ()

Nathaniell

Ač se to nestává zase tak často, druhý díl oproti prvnímu vylepšil, co jen mohl: Je vtipnější, má víc hlášek, je nápaditější, občas přehnanější, ale navíc přibyly nové emoce: Dramatičnost, vážnost a Bandita už není vyobrazován tak černobíle. SPOILERY: Našel už se i někdo, kdo ho neměl rád, přichází na téma banditova arogance a ukazuje nám, že vše není tak přímočaré, jak se zdá. Ačkoliv tady má nižší hodnocení, tak právě Polda a bandita 2 zvedá laťku o dobrý stupeň výš. Právě zde je podle mě na místě dát plných 5*. ()

ostravak30

Druhý film už nemá takové grády jako jednička. I proto, že jen máloco se vlastně změnilo. Sešla se celá parta a vše začíná nanovo. Zase honičky, šerifův pitomý syn a velký a malý... Těhotná slonice je přeci jen originální zboží, ale přeci jen už nenabízí takové možnosti pro manévrování během filmu. I jednotlivé honičky mi přišly trochu jednotvárnější. Na druhou stranu nemůžu říct, že bych se nudil. Na scénáři se nově podílel Brock Yates, který následně s Halem Needhamem spolupracoval ještě dvakrát. Všichni tím ale banditovský dvojboj vzdali a na trojce již nedělali. Závěrem dodám, že fajnšmekři hledající chyby mohou jednu najít, když všichni zastaví z důvodu, že slonice bude nejspíš rodit. Na kapotě auta Bandity je vidět docela dlouho odraz mikrofonu. ()

Stingray

Závody kamionů na začátku stojej prý údajně za vznikem okruhového kamionového závodění.A ta řezba Trucky versus poldové na konci je nezapomanutelná. ()

bittrich

Oproti prvnímu dílu šla kvalita strmě dolů. To co bylo nejlepší na jedničce (to jak se všichni řidiči znají, navzájem si pomáhají a vznikají při tom vtipné situace), to zde už nehledejte. Celý film je takový infantilní, pro jednoduššího diváka (ve třech letech to byl můj nejoblíbenější film, obávám se, že v té době jsem byl cílovou skupinou). Na celém filmu je asi nejlepší scéna v poušti, ovšem ta celý film bohužel neutáhne. Je to tak na jednu hvězdu, druhou dávám z nostalgie. ()