Co je Andy?

• Kanada What's with Andy?
Animovaný / Komedie / Rodinný
Kanada, (2001–2007), 28 h 36 min (Minutáž: 22 min)

Předloha:

Andy Griffiths (kniha)

Série(3) / Epizody(78)

V kanadském East Gacklu je o zábavu postaráno - žije v něm totiž Andy Larkin - největší světový vtipkař. Ten se svým kamarádem Danny Picketem neustále dělá různé vtípky, které jsou, jako on sám říká, dovedené k dokonalosti. Díky tomu ho však nesnáší celé město a velmi často se jeho žerty setkávají s nepochopením. Andy se však nevzdává a stále chystá kanadské žerty a další fórky na své učitele, svou starší sestru Jen i celý zbytek města. (oficiální text distributora)

Tinaa

Pointou je kluk neustále provádějící nějaké ty šprými, které se mu nikdy k dokonalosti nepovedou a tak má problém u ředitele Derrosy. Je to pěkně kreslené a nechaotické, takže i tento seriál je mou volbou. ()

Nowasek22

Jsou to krásné vzpomínky, když jsem tenhle seriál jako malý kluk tak neuvěřitelně "žral". Postavy jsou vskutku zajímavé a vtipné. Tenhle seriál se prostě povedl a patřil k těm nejlepším, které Fox Kids, Jetix a já nevim co ještě, nabízely. ()

IZFNP

Čau já jsem Andy, a fórky dělám rád, když se můžeš zasmát, to je príma věc. Začne to zcela nevinně, pak se to divně vyvine. To zase Andy vyvedl věc... 😃 Dnes po 15 rokoch je to ultimátny trip down the memory lane. Jasné, dospelý človek by už len krútil hlavou, ale vtedy... Vtedy bol Andy proste cool 😃 ()

Drozdo57

Jeden z tých lepších seriálov na Jetixe. Niektoré diely ako celý deň rýmovania alebo o fiktívnej kapele sú naozaj podarené a pamätám si ich aj po rokoch. ()

Marty_cihi

nejvíc mi utkvěla úvodní znělka: "Čau já jsem Andy a fórky dělám rád když se můžeš zasmát to je príma věc Začne to zcela nevinně, pak se to divně vyvine to zase Andy vyvedl věc. Jsem nejlepší jediný v okolí (co je Andy co je Andy) mé vtípky se rychle zahojí (co je Andy co je Andy) Co je Andy?" Ne jako rozhodně pecka seriál pro 12 letýho kluka :-) ()

Tsuki003

No, musím říct, že jsem váhala jak hodnotit. Jenže jako menší divák jsem to kdysi milovala. Samozřejmě jako dospělák už si člověk uvědomuje, jak jsou ty věci absurdní, ale já nemám nejmenší problém se na to dívat i dneska. Vtipné je to a nápadité, postavy jsou sympatické a kdo by Andymu nefandil, že? :) ()

unclejack

Nápaditosť kanadským tvorcom nechýba. Scenár je na slušnej úrovni a minimálne tie najdôležitejšie charaktery sú vypilované, ale ich snaha je potopená zvláštnou animáciou, na ktorú sa ani časom nedá príliš privyknúť. Je to škoda, ide o seriál s potenciálom, netuctový a niektoré diely mali aj zaujímavé vyústenie, otázkou je na koľko ste schopní ignorovať očividné nedostatky seriálu. ()

TonoM

Ze začátku slušný, pak se to jen vleče a je to furt to samý dokola, vtip se podaří někdy, ale spíš ne. Ale prvních 6,7 dílů super. 70ˇ% ()

sivda

Tento seriál jsem měl možnost sledovat jako malý kluk na stanici Jetix. Jelikož hlavní postavu ztvárnil kluk v mých letech, velmi jsem se s ním ztotožňoval. Velká škála vtípků, které Andy vymýšlel, mě vždy dostávala do záchvatů smíchu. Krásná vzpomínka na dětství. ()

kristmeister

komentář ke komentáři uživatele Matrinx: Je to jen seriál a jestli ti ten seriál vadí tak tady nekaž komentáře. A kdyby Andy nebyl dětinskej tak by mě to vůbec nebavilo. ()

Andrej235

Opäť spomienka na detstvo. Krásna spomienka. Dlho som tento seriál nevidel a keď som ho konečne našiel, pôsobil na mňa až nostalgicky. Nie všetky diely sú "dokonalé" ale keď si dáme dohromady všetky tri série, je to za tých 5*. Škoda že debilný Disney Channel nedáva vrámci série "flashbackových seriálov" aj tento. ()

Gechitka

Mně se seriál líbí, i když často postrádá logiku a gravitační zákony, zajisté pobaví a potěší každého milovníka vtipu. Scénář je docela propracovaný a vtípky se mi líbí. ()