poster

Co je Andy? (TV seriál)

 • Kanada

  What's with Andy?

Animovaný / Pohádka

Kanada, 2001, 30 min

 • Steel32
  ****

  Tenhle seriál mi připomíná chvíle mého dětství, kdy jsem se neustále těšila až na Jetixu poběží další díl. Co je Andy? byl rozhodně nejlepší seriál co vysílali a dokonce mě pořád baví i po tolika letech. Andy je neuvěřitelnej týpek, jeho vtípky jsou prostě skvělý, mají nápad a některý z nich by mě ani nenapadly, prostě to rozhodně zabaví! A oproti tomu co dneska vysílaj na Disney Channelu je Andy zlatá žíla.(23.3.2013)

 • RedHot
  ***

  Vzpomínám si, jak mě ve druhé třídě Andy inspiroval k tomu, abych předstíral, že naše rodina vyhrála milion. Jelikož jsem s maminkou nežil a otec se od společnosti úspěšně izoloval, trvalo dost dlouho, než se to provalilo. Do té doby se na mě nalepila celá škola, všichni mě hned měli rádi a pro učitelky jsem byl najednou dar. A tak se nedivím, že ten sympaticky nadabovaný zrzek kvůli podobným pitominám díl co díl riskuje ostudu a neustále se pouští do plánování dalších výstřelků.(5.6.2011)

 • Adam_Musil
  *****

  What's with Andy? podle mého názoru nelze hodnotit objektivně. Všichni hodnotící byli totiž zcela jistě, jako já, diváci dnes již neexistujícího Jetixu a seriál sledovali jako děti. Z mého pohledu patřil What's with Andy? k nejlepším na této stanici, a samozřejmě k mým nejoblíbenějším, a proto se k němu vracím i dnes. Pokud totiž například nemám náladu na sledování Simpsonových, což se nestává příliš často, Andy je velmi vhodnou alternativou oddechového seriálu. Vždy jsem ho pochopitelně sledoval s českým dabingem, ale až dnes mi připadá úsměvné, že celý seriál zvládne dohromady nadabovat asi jen pět herců.(30.8.2018)

 • Matrinx
  *

  To má bejt jako středoškolák ? Vždyt se chová jako totální stupidní capart ! Můj 12-ti letej brácha je jeho vášnivěj fanda. Díky němu už jsem tohohle fracka- každej díl viděl snad stokrát. Nechápu ho.Všechno je schopen obětovat, svojí holku, jenom kvůli nějakýmu stupidnímu vtípku, ztrapnit se. Tahle se chová středoškolák ? Chápu jeho sestru,já bych ho asi na místě zabil :D Jinak i tak si myslím, že je to jeden z nejlepších "seriálů" na Jetixu (lepší je akorát Život s Louliem,který je na Jetixu vážně jediný normální) . Všem capartům bych doporučil aby se radši koukli na klasiku, třeba na Krtečka(ten se líbí i mě :D). Ta jim určitě dá toho víc než tahle kravina.(23.12.2007)

 • konex
  ****

  Dá sa to nazvať "seriálo môjho detstva" (ak nepočítam Simpsonovcov:)). Tento seriál ma tak bavil, že som mal 100 chutí skúšať aj ja podobné kúsky ako Andy, no nebolo kde :). Troška ma mrzelo, že Jetix- stanica, ktorá to vysielala začala neskôr dookola opakovať tie isté diely. Potom prišla nová séria a opäť som sa rovnako bavil. No a potom to skončilo :(.(15.6.2011)

 • - Prvá epizóda bola "natáčaná" v USA, ostatné v Kanade. (buLLiTT)

 • - Rozprávka bola inšpirovaná sériou kníh Andyho Griffithsa. (buLLiTT)

 • - Jedna séria sa skladá z 26 častí. (buLLiTT)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace