Co je Andy? (TV seriál)

• Kanada

What's with Andy?

Animovaný / Pohádka

Kanada, 2001, 30 min

Opäť spomienka na detstvo. Krásna spomienka. Dlho som tento seriál nevidel a keď som ho konečne našiel, pôsobil na mňa až nostalgicky. Nie všetky diely sú "dokonalé" ale keď si dáme dohromady všetky tri série, je to za tých 5*. Škoda že debilný Disney Channel nedáva vrámci série "flashbackových seriálov" aj tento.(5.10.2012)

Vzpomínám si, jak mě ve druhé třídě Andy inspiroval k tomu, abych předstíral, že naše rodina vyhrála milion. Jelikož jsem s maminkou nežil a otec se od společnosti úspěšně izoloval, trvalo dost dlouho, než se to provalilo. Do té doby se na mě nalepila celá škola, všichni mě hned měli rádi a pro učitelky jsem byl najednou dar. A tak se nedivím, že ten sympaticky nadabovaný zrzek kvůli podobným pitominám díl co díl riskuje ostudu a neustále se pouští do plánování dalších výstřelků.(5.6.2011)

Velice povedený seriál o rošťákovi jménem Andy Larkin, který by asi vyhrál Guinessův světový rekord v počtu zavěšení "na něčem" za trenky. :D Od ranařů z tamějšího fotbalového týmu dostával vždy pravidelné příděly. Jo, jak já tenhle seriál měl rád. Jeden čas jsem ho sledoval na Super RTL, jmenoval se Typisch Andy! :D(25.9.2012)

Dá sa to nazvať "seriálo môjho detstva" (ak nepočítam Simpsonovcov:)). Tento seriál ma tak bavil, že som mal 100 chutí skúšať aj ja podobné kúsky ako Andy, no nebolo kde :). Troška ma mrzelo, že Jetix- stanica, ktorá to vysielala začala neskôr dookola opakovať tie isté diely. Potom prišla nová séria a opäť som sa rovnako bavil. No a potom to skončilo :(.(15.6.2011)

nejvíc mi utkvěla úvodní znělka: "Čau já jsem Andy a fórky dělám rád když se můžeš zasmát to je príma věc Začne to zcela nevinně, pak se to divně vyvine to zase Andy vyvedl věc. Jsem nejlepší jediný v okolí (co je Andy co je Andy) mé vtípky se rychle zahojí (co je Andy co je Andy) Co je Andy?" Ne jako rozhodně pecka seriál pro 12 letýho kluka :-)(18.1.2012)

• - Jedna séria sa skladá z 26 častí. (buLLiTT)

• - Prvá epizóda bola "natáčaná" v USA, ostatné v Kanade. (buLLiTT)

• - Rozprávka bola inšpirovaná sériou kníh Andyho Griffithsa. (buLLiTT)