Co je Andy? (TV seriál)

• Kanada

What's with Andy?

Animovaný / Pohádka

Kanada, 2001, 30 min

Tenhle seriál mi připomíná chvíle mého dětství, kdy jsem se neustále těšila až na Jetixu poběží další díl. Co je Andy? byl rozhodně nejlepší seriál co vysílali a dokonce mě pořád baví i po tolika letech. Andy je neuvěřitelnej týpek, jeho vtípky jsou prostě skvělý, mají nápad a některý z nich by mě ani nenapadly, prostě to rozhodně zabaví! A oproti tomu co dneska vysílaj na Disney Channelu je Andy zlatá žíla.(23.3.2013)

Vzpomínám si, jak mě ve druhé třídě Andy inspiroval k tomu, abych předstíral, že naše rodina vyhrála milion. Jelikož jsem s maminkou nežil a otec se od společnosti úspěšně izoloval, trvalo dost dlouho, než se to provalilo. Do té doby se na mě nalepila celá škola, všichni mě hned měli rádi a pro učitelky jsem byl najednou dar. A tak se nedivím, že ten sympaticky nadabovaný zrzek kvůli podobným pitominám díl co díl riskuje ostudu a neustále se pouští do plánování dalších výstřelků.(5.6.2011)

What's with Andy? podle mého názoru nelze hodnotit objektivně. Všichni hodnotící byli totiž zcela jistě, jako já, diváci dnes již neexistujícího Jetixu a seriál sledovali jako děti. Z mého pohledu patřil What's with Andy? k nejlepším na této stanici, a samozřejmě k mým nejoblíbenějším, a proto se k němu vracím i dnes. Pokud totiž například nemám náladu na sledování Simpsonových, což se nestává příliš často, Andy je velmi vhodnou alternativou oddechového seriálu. Vždy jsem ho pochopitelně sledoval s českým dabingem, ale až dnes mi připadá úsměvné, že celý seriál zvládne dohromady nadabovat asi jen pět herců.(30.8.2018)

• Matrinx

To má bejt jako středoškolák ? Vždyt se chová jako totální stupidní capart ! Můj 12-ti letej brácha je jeho vášnivěj fanda. Díky němu už jsem tohohle fracka- každej díl viděl snad stokrát. Nechápu ho.Všechno je schopen obětovat, svojí holku, jenom kvůli nějakýmu stupidnímu vtípku, ztrapnit se. Tahle se chová středoškolák ? Chápu jeho sestru,já bych ho asi na místě zabil :D Jinak i tak si myslím, že je to jeden z nejlepších "seriálů" na Jetixu (lepší je akorát Život s Louliem,který je na Jetixu vážně jediný normální) . Všem capartům bych doporučil aby se radši koukli na klasiku, třeba na Krtečka(ten se líbí i mě :D). Ta jim určitě dá toho víc než tahle kravina.(23.12.2007)

Dá sa to nazvať "seriálo môjho detstva" (ak nepočítam Simpsonovcov:)). Tento seriál ma tak bavil, že som mal 100 chutí skúšať aj ja podobné kúsky ako Andy, no nebolo kde :). Troška ma mrzelo, že Jetix- stanica, ktorá to vysielala začala neskôr dookola opakovať tie isté diely. Potom prišla nová séria a opäť som sa rovnako bavil. No a potom to skončilo :(.(15.6.2011)

• - Prvá epizóda bola "natáčaná" v USA, ostatné v Kanade. (buLLiTT)

• - Rozprávka bola inšpirovaná sériou kníh Andyho Griffithsa. (buLLiTT)

• - Jedna séria sa skladá z 26 častí. (buLLiTT)