Reklama

Reklama

Co je Andy?

(seriál)
  • Kanada What's with Andy?
Animovaný / Komedie / Rodinný
Kanada, (2001–2007), 28 h 36 min (Minutáž: 22 min)

Předloha:

Andy Griffiths (kniha)
(další profese)

Série(3) / Epizody(78)

Obsahy(1)

V kanadském East Gacklu je o zábavu postaráno - žije v něm totiž Andy Larkin - největší světový vtipkař. Ten se svým kamarádem Danny Picketem neustále dělá různé vtípky, které jsou, jako on sám říká, dovedené k dokonalosti. Díky tomu ho však nesnáší celé město a velmi často se jeho žerty setkávají s nepochopením. Andy se však nevzdává a stále chystá kanadské žerty a další fórky na své učitele, svou starší sestru Jen i celý zbytek města. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (83)

Koda 

všechny recenze uživatele

Tak to pojďme shrnout, tohle byl jeden z nejhorších Jetix seriálů vůbec!! DALŠÍ!! Hmm... já opravdu nejsem dobrej na vtipkování... na to je tady expert Andy, který by mi určitě s vtipkováním pomohl a já bych ho mohl odměnit tím způsobem, že mu dám vystřelím do slipů 4 hvězdičky! A ON TO DOKÁZAL! Tenhle seriál se stal jeden z mých nejoblíbenějších Jetix seriálů a je opravdu velká škoda, že takové seriály už se nevysílají v TV. Andyho vtípky jsou často velice zajímavé, vtipné, šílené a bolestivé a proto bez dvojsmyslu Andyho miluji. Není divu, proč se žertíkům říkají kanadské, když tento seriál vznikl ne v USA, ale v Kanadě. Za všechno může Andy :D Kolikrát dostane svoji rodinu a přátele do velkých problémů a skončí to tím způsobem, kde a jak nás na začátku každého dílu Andy přivítá. Další, kdo mě baví v té jeho partičce je jeho ségra, kterou považuje za pěkně tvrdohlavou a jeho parťáka... spíš asistenta Dannyho, který mu drží zadek, aby jeho vtipkování vyšlo podle představ a kolikrát na to doplatí. To, čeho si na tomto seriálu velice vážím je to, že nikdy neuhádnu, jak se mohl dostat Andy do takové šlamastiky a přitom je to úplná volovina. Co se týče českého dabingu, tak jak já toho Filipa Švarce moc nemusím, tady se jeho hlas k Andymu skvěle hodí. ()

unclejack 

všechny recenze uživatele

Nápaditosť kanadským tvorcom nechýba. Scenár je na slušnej úrovni a minimálne tie najdôležitejšie charaktery sú vypilované, ale ich snaha je potopená zvláštnou animáciou, na ktorú sa ani časom nedá príliš privyknúť. Je to škoda, ide o seriál s potenciálom, netuctový a niektoré diely mali aj zaujímavé vyústenie, otázkou je na koľko ste schopní ignorovať očividné nedostatky seriálu. ()

Reklama

Darthorias 

všechny recenze uživatele

Seriál môjho detstva, a je dosť pravda, že práve tá nostalgia, ho stále drží v mojich očiach ako seriál ktorý si rád zapnem ešte aj teraz keď chcem prosto niečo u čoho nemusím rozmýšľať. Neobíde sa to ale bez chýb, áno niektoré epizódy sú naozaj dobré ale niektorú sú fakt mizerné a osobne by som povedal, že sa to poriadne rozbehlo až druhov sériou, a v tretej to už dosť strádalo, ale to tomu neupiera tu nostalgiu a jednoduchosť, pre mňa stále solídnych 75%. ()

IZFNP 

všechny recenze uživatele

Čau já jsem Andy, a fórky dělám rád, když se můžeš zasmát, to je príma věc. Začne to zcela nevinně, pak se to divně vyvine. To zase Andy vyvedl věc... 😃 Dnes po 15 rokoch je to ultimátny trip down the memory lane. Jasné, dospelý človek by už len krútil hlavou, ale vtedy... Vtedy bol Andy proste cool 😃 ()

Andrej235 

všechny recenze uživatele

Opäť spomienka na detstvo. Krásna spomienka. Dlho som tento seriál nevidel a keď som ho konečne našiel, pôsobil na mňa až nostalgicky. Nie všetky diely sú "dokonalé" ale keď si dáme dohromady všetky tri série, je to za tých 5*. Škoda že debilný Disney Channel nedáva vrámci série "flashbackových seriálov" aj tento. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (4)

  • Zápletka štvrtej časti tretej série s názvom Strašidlo Tery je poctou horrorovej klasike "Carrie" od Stephena Kinga. (matthew.17)
  • Rozprávka bola inšpirovaná sériou kníh Andyho Griffithsa. (buLLiTT)
  • Jedna séria sa skladá z 26 častí. (buLLiTT)

Reklama

Reklama