Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V kanadském East Gacklu je o zábavu postaráno - žije v něm totiž Andy Larkin - největší světový vtipkař. Ten se svým kamarádem Danny Picketem neustále dělá různé vtípky, které jsou, jako on sám říká, dovedené k dokonalosti. Díky tomu ho však nesnáší celé město a velmi často se jeho žerty setkávají s nepochopením. Andy se však nevzdává a stále chystá kanadské žerty a další fórky na své učitele, svou starší sestru Jen i celý zbytek města. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (83)

Koda 

všechny recenze uživatele

Tak to pojďme shrnout, tohle byl jeden z nejhorších Jetix seriálů vůbec!! DALŠÍ!! Hmm... já opravdu nejsem dobrej na vtipkování... na to je tady expert Andy, který by mi určitě s vtipkováním pomohl a já bych ho mohl odměnit tím způsobem, že mu dám vystřelím do slipů 4 hvězdičky! A ON TO DOKÁZAL! Tenhle seriál se stal jeden z mých nejoblíbenějších Jetix seriálů a je opravdu velká škoda, že takové seriály už se nevysílají v TV. Andyho vtípky jsou často velice zajímavé, vtipné, šílené a bolestivé a proto bez dvojsmyslu Andyho miluji. Není divu, proč se žertíkům říkají kanadské, když tento seriál vznikl ne v USA, ale v Kanadě. Za všechno může Andy :D Kolikrát dostane svoji rodinu a přátele do velkých problémů a skončí to tím způsobem, kde a jak nás na začátku každého dílu Andy přivítá. Další, kdo mě baví v té jeho partičce je jeho ségra, kterou považuje za pěkně tvrdohlavou a jeho parťáka... spíš asistenta Dannyho, který mu drží zadek, aby jeho vtipkování vyšlo podle představ a kolikrát na to doplatí. To, čeho si na tomto seriálu velice vážím je to, že nikdy neuhádnu, jak se mohl dostat Andy do takové šlamastiky a přitom je to úplná volovina. Co se týče českého dabingu, tak jak já toho Filipa Švarce moc nemusím, tady se jeho hlas k Andymu skvěle hodí. ()

Steel32 

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál mi připomíná chvíle mého dětství, kdy jsem se neustále těšila až na Jetixu poběží další díl. Co je Andy? byl rozhodně nejlepší seriál co vysílali a dokonce mě pořád baví i po tolika letech. Andy je neuvěřitelnej týpek, jeho vtípky jsou prostě skvělý, mají nápad a některý z nich by mě ani nenapadly, prostě to rozhodně zabaví! A oproti tomu co dneska vysílaj na Disney Channelu je Andy zlatá žíla. ()

Reklama

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Andy Larkin z East Gacklu to je jedna veľká paráda. Jeho kanadské žartíky dovádza to neskutočných rozmerov, ale skoro nikdy nedopadnú podľa jeho predstáv, ale to vzrušenie a tá sranda za to skrátka stoja, len škoda, že to často nevedia pochopiť iní ľudia okrem jeho kamaráta Dannyho, či priateľa Musha z pizzérie. Taktiež sa mi páči tá snaha získať si priazeň najkrajšieho dievčaťa v meste Lorry. Jeho sestra Jen tiež niekedy vyvedie hlúposti, ale v prvom rade sa s Andym stále doberajú. A ja si ešte stále dokážem zaspievať: "Menuju se Andy a fórky delám rád, když se múžeš zasmát, to je príma...Co je Andy? Co je Andy? Sem nejlepší jediný v okolí. Co je Andy? Co je Andy? Mé vtípky se rychle zahojí. Co je Andy? Co je Andy?" Niektoré diely boli naozaj vymakané, napríklad ten s hudobnou skupinou alebo ten, keď sa zamkli v škole a Derossa sa išiel zblázniť. Až na skoro rovnaký dej a niektoré nedokončené veci, to určite bolo skvelé. ()

Matrinx 

všechny recenze uživatele

To má bejt jako středoškolák ? Vždyt se chová jako totální stupidní capart ! Můj 12-ti letej brácha je jeho vášnivěj fanda. Díky němu už jsem tohohle fracka- každej díl viděl snad stokrát. Nechápu ho.Všechno je schopen obětovat, svojí holku, jenom kvůli nějakýmu stupidnímu vtípku, ztrapnit se. Tahle se chová středoškolák ? Chápu jeho sestru,já bych ho asi na místě zabil :D Jinak i tak si myslím, že je to jeden z nejlepších "seriálů" na Jetixu (lepší je akorát Život s Louliem,který je na Jetixu vážně jediný normální) . Všem capartům bych doporučil aby se radši koukli na klasiku, třeba na Krtečka(ten se líbí i mě :D). Ta jim určitě dá toho víc než tahle kravina. ()

Jossie 

všechny recenze uživatele

Když se mi líbí figurky, seriál má u mě napůl vyhráno a u Andyho jsou nádherné. Navíc ten kluk vyvádí takové blbiny a to i za cenu největšího průšvihu, dokonalého ztrapnění se, ztráty děvčete, které se mu líbí, že se vždycky slušně bavím. A dokonce ani ten dabing není špatný, což ke prakticky zázrak. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (4)

  • Rozprávka bola inšpirovaná sériou kníh Andyho Griffithsa. (buLLiTT)
  • Zápletka štvrtej časti tretej série s názvom Strašidlo Tery je poctou horrorovej klasike "Carrie" od Stephena Kinga. (matthew.17)
  • Prvá epizóda bola "natáčaná" v USA, ostatné v Kanade. (buLLiTT)

Reklama

Reklama