Komentáře uživatelů k TV pořadu (7)

První pokus o skečový pořad á la Monty Pythonův Létající cirkus se povedl. Škoda jen, že má málo dílů. To, co se stihlo natočit, je totiž super!!!(4.6.2004)

• lukax

Úžasný klenot… Ne vždycky funguje, ale na to, že jde o jediný náš pokus něco takového natáčet, je to v podstatě zázrak. Škoda, že si na další odvysílání budeme muset zase deset let počkat.(2.6.2007)

Klasika. Nedá se komentovat, jen glosovat. "Znáte sama na půdě?Jak tu obludu propíchne tím uschlým vánočním stromkem a zní vyteče ten hnus..." Nebo ".....A je to červená karta, Honzo,Honzo...beztrestně polemizovat se soudcem o klasické německé fylozofii skutečně nelze, doufejme že naši hoši zmobilizují svoje síly a přece ukážou Italům, co je to česká škola fotbalu..." Nutnost viděti a nahlas se smát.(30.6.2011)

Tak.. dobré.. ale ta inspirace od Monty Pythonu chvilema zavani kopirovanim.. Na druhou stranu takovejhle věcí není nikdy hodně.. A něco docela stojí za to..(4.2.2006)

Záležitost asi ne úplně stravitelná pro každého, ale to až tak nevadí. Důležitější je, že to byl nějaký první pokus o něco nového a to se cení.(12.6.2013)

V porovnání s televizní "zábavní" tvorbou posledních let jasný nadprůměr. Zvláště u Václava Vydry by člověk zaplakal - jeho skok ze skeče "Tatínek alkoholik" z TK do n@váckých estrád přesně symbolizuje ty pověstné nebe a dudy.(9.3.2006)

ehehe(4.3.2006)