poster

Dva v tom

 • USA

  Nine Months

 • Slovensko

  Dvaja v tom

Komedie / Romantický

USA, 1995, 100 min

 • cab
  ****

  Nijak originalni namet o paru Sam a Rebecca (Grant a Moore) zijici stastne spolu do chvile nez ona otehotni. Nasledny sled udalosti je plny klise, jak kuprikladu je Sam opusten a pozdeji zmoudri. Pres vsechny polozene klacky ma tato na pul crazy komedie uzasne grady a vtip, cemuz vdecime vsem zucastnenym hercum a take dobremu dabingu. 70%(27.9.2007)

 • RHK
  ***

  Hodně průměrná komedie i přes hvězdné obsazení (Hugh Grant, Jeff Goldblum, Robin Williams). Do kvalit nejlepších filmů s Hughem Grantem - Lásky nebeské, Deníku Bridget Jonesové a Notting Hillu - má bohužel daleko. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=dVmOU8HPf_E(25.12.2010)

 • SB
  *

  Viděl sem několik britských (koprodukčních) komedií s Grantem a často sem se dost bavil, problém ale asi bude v tom "britských", rozdíl mezi americkým a anglickým humorem je zde a např. v Jak na věc učebnicový. Tato komedie jako podprůměr již začíná, ale končí již jako infantilní, přiblblá slátanina. Zajímavé komentáře: pakobylka, gpx.(8.4.2009)

 • lennyd
  ***

  Úspěšný dětský psycholog Sam (Hugh Grant) má vše, co si jen může přát - krásnou přítelkyni Rebeccu (Julianne Moore), nový být a nové auto. Když si myslí, že už jen nic lepšího nemůže ani potkat, Rebecca mu sdělí, že čekají dítě. Samo toto sdělení Sama vyvede z míry, tak že své porsche rozbije o nějakej bagr, ale když vidí svého přítele Seana, jak si užívá jako svobodný a také Martyho, který už má dětí hafo a nevím kam skočit, je z toho vůbec celej přepadlej. Až do okamžiku, kdy od něj Rebecca uteče a on náhodnou uvidí na ultrazvuku svého syna - to jeho celý pohled na potomka změní. A musí nasadit všechny síly, aby získal Rebeccu i syna zpět ... Příjemná komedie, která sice ničím dvakrát nepřekvapí (až teda na šíleného gynekologa v podání Robina Williamse) ale také nijak nezklame. Ve filmu se objevuje dost hereckých hvězd, a i když nikdo z nich dvakrát nezáří (teda až na výše zmíněného Robina Williamse), tak nejsou špatní - Hugh Grant by se sice nemusel tak šklebit (v novějších filmech z toho už vyrostl), Julianne Moore to velmi sluší a Jeff Goldblum, Tom Arnold či Joan Cusack jen příjemně dokreslují atmosféru. Chris Columbus prostě takovéto komedie umí.(14.7.2008)

 • horor2
  *****

  Příjemná komedie, které nechybí vtip, řešení každodenních problémů kolem narození dítěte, ale také ukázka toho, kam to může dospět, když není jeden z páru duševně připraven a zhrozí se z rodičovské role a pak následný dopad. Robin Williams jako gynekolog neměl vůbec chybu, ale být ženskou raději se mu vyhnu velkým obloukem :-D(10.11.2018)

 • - Samuel (Hugh Grant) má náušnice, které se na párty během několika záběrů ztrácí a zase oběvují. (Terva)

 • - Režisér Chris Columbus si ve filmu zahrál jednoho z hostů na svatbě, který políbí nevěstu. (Terva)

 • - Ve filmu si malou roli zahrály i tři děti režiséra Columbuse, a to Eleanor, která ztvárnila Baletka, Brendan, jenž ztvárnil chlapce na pláži, a Violet, která se objevila jako dítě v obchodě s hračkami. (Terva)