Bojiště Země: Sága roku 3000

Bojisko Zem

Akční / Sci-Fi

USA, 2000, 117 min

• Beky

...věřte mi nebo ne, já na tom byl v kině!!!...musel jsem se přesvědčit na vlastní oči, co za monstrózní sračku se dá vytvořit... netajim se tim, že Travolta je pro mě ikona, + je tady pěkná řádka slušných herců, aby nesmyl dokázali vyzdvihnout mezi aspoň méně povedené filmy.....ty vole, já si vlastně vzpomínám jen, na strašný kostými a jak všem lezou z nosu nějaký nudle, obrovský nudle!!!.....to asi fakt muselo stát za h...o!!(16.11.2006)

• Phobia

No dobře, je to dávno a neviděla jsem to celé - těch 25 minut mi přišlo tragických. Ale nedávno jsem četla knižní předlohu a podle toho zkrátka nemohlo vzniknout nic lepšího než absolutní hypersračka. Ponechám v hodnocení jedinou hvězdičku pro tu vzdálenou možnost, že scénář byl pozměněn, tedy vylepšen (horší už to snad být nemohlo) a pak připouštím, že při sledování ve správné společnosti to mohla být slušná čurina. 10%(13.3.2009)

• Superpero

Mě to zas nepřišlo jako takovej průser. Jasně, že kamera je ultradebilní a celej ten svět je trochu postavenej na hlavu. Zároveň musim podotknout, že jsem se nenudil (a to to dávali někdy v jednu v noci). Travolta tam byl hyper a některý hlášky mě megarozgebily. "To je dobře že tady nemusím bejt dalších 5 cyklů, to bych nevydržel." "Jo jenže tu budete 50 MUAHAHAHAHAHHAHA" Prostě špatnej film, ale ne zas až tak. Dost mě rozesmál Forest Whitaker (ufon černoch :-)))))))) Podle mě to všichni stíraj spíš protože se tak "ví" že je to špatnej film tak aby nevypadali blbě. P.S. Travolta je geniálně nadabovanej.(8.3.2006)

• JohnnyD

Priemerné sci-fi, ktoré do prepadliska dejín odviedlo až to, že je to katastrofálny prepadák. I keď treba povedať, že dej je tiež riadne blbý a John Travolta ... no je tak zlý až je na zožranie. Márne divák bude čakať nejaký zábavný brak, bohužiaľ je to len priemerné science fiction o tom, že nech je človek akokoľvek slabý a zaostalý, stále dokáže premôcť veľké mimozemské civilizácie plné emzákoch na vysokom vývojovom stupni, ktorí si podmanili celý vesmír. Príbeh hlúpy ako ľudstvo samo.(26.4.2007)

Prečo 5* ? Podobný prípad ako PLAN 9 FROM OUTER SPACE. Bavil som sa kráľovsky. Bavil na tom, ako sa môže niekto tak zhovadiť. A za také peniaze. Takmer všetko je tu trápne, amatérske a hlúpe, ale nemohol som si odpustiť to maximálne hodnotenie. Klenot medzi mojimi ´´ guilty pleasure ´´. A výstraha pre všetkých ostatných filmárov.(28.7.2010)

• - Snímek se umístil na 2. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (Zodd)

• - Film bol natočený podľa rovnomenného románu. Keďže bola sfilmovaná len prvá polovica knihy, počítalo sa aj s natočením sequelu. Tieto plány sa však nakoniec neuskutočnili z dôvodu príliš negatívnych reakcií na film zo strany divákov i kritiky. (Abiosis)

• - John Travolta za film inkasoval honorář ve výši deseti milionů amerických dolarů, což bylo méně, než na co byl zvyklý. Kdyby však film uspěl v kinech, dostal by dalších patnáct milionů. K tomu však nedošlo. Film v kinech "vyhořel". (HellFire)