Dvojitý zásah

Double Impact

Dvojitý zásah

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 1991, 104 min

Perfektní film a budu se ho zastávat viděl jsem několikrát a má své místo ve sbírce. Dvoje role Van Damme je skvělá jeden hodný a jeden zlý a dobrodružství nejenom o návratu bratrů ale hlavně o pomstě, solidní kočka v doprovodu je skvělá, prostředí výborné hudba ujde, ale nejvíc mám rád akčně smutnou úvodní chvíli protože tam je kdo karate okaty frajer který je dost známi. Srdcovka které k dokonalosti chyběla fakt jenom kapička.(25.9.2018)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA (so slovenským dabingom): MARKÍZA = 10.4.2010, VanDamme-a dabuje MARTIN KAPRÁLIK --- Malo by platiť nepísané pravidlo, že na kinodabingy sa NESIAHA. Najmä keď len pred pár mesiacmi bežala táto klasická pecka porevolučných kín na STV s pôvodným českým kinodabingom od INTERSONICu. V MARKÍZE, ale od toho tancovania načisto zdementneli a asi nemajú čo robiť s peniazmi za SMSky, tak to predabovali. A od 7.4.2010 strihajú po vzore JOJ titulky už aj pri seriáloch. Ale zas by som bol vulgárny, tak už svoj komentár radšej končím. (11.4.2010)(11.4.2010)

Myslím, že tohle je nejlepší film s Jean-Claudem. Je to stará klasika. Postrádám ve filmu jeho bojové umění. Přesto ve filmu uvidíme dobré hlášky, výbuchy a střílení. Skvělý scénář. Tak to má být. Jeden je hodný a citlivý, druhý tvrdý a vznětlivý přesně to jsou kombinace, kteří se divákům líbí. Dnes už takovéto typ rolí vidíme v každém filmu nebo seriálu.(11.11.2010)

• Marek1991

Hongkong a Američania, to by aj k sebe čiastočne mohlo pasovať, dokonca aj s Van Dammom, ale tento príbeh bol až veľmi šialený na to, aby to dopadlo dobre. Komentár od Faidri to vystihol jednoducho a jasne. Van Damme sa mi aj po tomto filme spojil s nohou vo vzduchu. Už sa mi spája s postavičkou z Pokémona, Hitmonleeom. Pre mňa nesledovateľný film, nezábavný, nudný a herecky slabý.(15.4.2012)

Strašná hovězina, která kdyby se vykašlala na snahy (opravdu jen snahy) o psychologii, vsadila přímočaře na bruselskou svalovinu a přišla o 20 minut stopáže, mohla být i nadprůměrnou bezmozkovou zábavou na novácké noční maratony. Takhle 5/10 s guilty pleasure potenciálem pro ty, kteří si na JCVD fanouškovsky ujíždějí. "Splits... no problem."(11.3.2013)

• - Ve filmu si zahrála svou první zápornou roli šestinásobná Ms. Olympia v kulturistice Cory Everson. (JARDAHONDA)

• - Jean-Claude Van Damme se kompletně postaral o choreografii všech soubojů. (korbitch22)

• - Bolo Yeung bol do úlohy Moona obsadený na žiadosť J.-C. Van Damma, pretože počas natáčania Krvavého športu (1988) sa medzi nimi vytvorilo veľké priateľstvo. (m.a.t.o.)