Mírouš

Klasika mého mládí,na kterou se i po letech rád podívám. Dodnes se s Jean-Claudem dokážu ztotožnit. Při závěrečné scéně za tklivých zvuků trubky dodnes slzím a čelím kvůli tomu posměškům mých cynických kamarádů :-))) ()

mira007

Lví srdce a Dvojitý zásah udělaly z Van Dammeho legendu akčního filmu, jako malej kluk jsem měl radši Lví srdce a hlavně ten dojemnej konec - a ta parádní hudba. ()

Marius_ss

Jeden z prvých, ak nie prvý film s JCVD, ktorý som videl. Po dlhých rokoch som si to dnes znovu pozrel, a musím uznať, že to ustálo skúšku času, a opäť som si to užil ako za starých dobrých VHSkových čias. Preto zvyšujem na 4/5. Áno, má to jednoduchý dej, neoriginálny scenár… a viete čo ? Je mi to absolútne jedno. Levie srdce nie je o originálnom scenári, ale o skvelom kastingu, sympatických postavách (pomohol tomu aj skvelý 1. cz dabing), parádnom tempe, o príbehu, ktorý zabaví, ale aj dojme, a skvelých súbojoch a hudbe. Skrátka taká béčková akčná rozprávka pre chlapov, ktorá sa dá pozerať opakovane. ()

jerenymo

Koukám, že je zde málo lidí kteří hodnotí více jak třemi *, ale já to beru tak, že tenhle snímek je prostě jeden z těch snímků na které nezapomenu. Viděl sem jej jako malý kluk a samozřejmě mě to oslovilo, tak jako rambo nebo jakýkoliv jiný film, který v tý době letěl a jehož hrdina byl obrazem dobra a cti. Takže tento snímek hodnotím 4 * a to proto, že je to z mládí srdeční záležitost. Je jasné, že když se na tento snímek člověk podívá v dnešní době tak v něm vidí nekvalitní béčko,ale v době kdy to letělo např. na satelitu a nebo na videokazetách byl ten film k nezaplacení. ()

stankub

Na tento film rád zavzpomínám, protože to je vůbec první film s Van Dammem, který jsem viděl. Hlavně závěrečná scéna plus hudba Johna Scotta, u které jsem měl vždycky "slzy na krajíčku". ()

ViktorEl

Je mi ľúto, ale s väčšinou z vás nemôžem súhlasiť, včera som si tento film pozrel, a je to asi najlepší Van Dammov film. Pekná hudba, celkom dobrý príbeh,nechýbajú ani otočky, záporný hrdina aj koniec sa mi páčil. Možno nám to v dnešnej dobe pri tých všetkých dobrých filmoch, a oscarových filmoch príde trápne a o ničom, ale v tú dobu to bol akčný kinohit, a na Van Damma nikto ani nedopustil, všetci vtedy chodili do kín na jeho filmy, len po čase mu to už pokazili tie jeho prepadáky, ktoré sa s týmto filmom nedajú ani porovnať. Tento film by mal mať aspoň z úcty k týmto nenáročným akčným filmom minimálne 65%-70%.Van Damme superhviezda akčných filmov 90 rokov. ()

Socom

Na 100 percent najvydarenejší,no a môj najoblúbenejší Van Dammeho film. Má síce jednoduchý príbeh zasadený do prostredia pouličných bytiek ale o to dojímavejší a šťastný koniec. Veľmi dobrý film mojej mladosti, ktorý si rád pozriem aj dnes.9/10 ()

derek007

Jakoby to bylo včera, co se koukám na jedním mužem odabovaný celý film s JCVD. Musím přiznat, že ten dabing možná ani nebyl nutnej(vzhledem ke složitosti tohohle díla). Pokud bych jej zhlédl dnes, asi bych byl přísnější, ale před deseti lety to pro mě představovalo vrchol akčního snímku. ()

Axident

Na tyhle vandammovky z doby, kdy byl v kurzu, se musí koukat skrzeva speciální filtřík a kritéria, nedá se to hodnotit jako seriózní věc. V kontextu s dobou a náladou a nostalgií atd. Tenkrát jsem to na té ohrané VHSce baštil a nebyl jsem sám, byl to pro nás západní bouchač, vow, a dnes se na to rád napůl z nostalgie a napůl pro zasmaní mrknu klidně znova, ač tomu příběhu a Van Dammovu "herectví", ehm, se jeden musí řehnit... ()

MickeyStuma

Jeden z nejlepších Van Dammových bojových filmů, který se zároveň opírá o výborný citový příběh. Podobných snímků ve své době vznikli hromady, ale tomuto výjimečně nejde jen o rvačky a pouliční zápasy. Příběh je takřka rodinný, což byla pro Van Damma zároveň i herecká výzva a zvládl to na výbornou. Koho závěr nedojal, nemůže snad mít ani srdce. Tato dnes už klasika bývala ohromným hitem na tzv. pirátských videokazetách, které skutečně šli z ruky do ruky. Samozřejmě nejde o veledílo, ale uznání si jistojistě zaslouží. ()

helloween93

Mladý JCVD přijede bojovat do L.A. aby finančně zabezpečil rodinu svého mrtvého bratra...Tenkrát byla tahle béčka prostě ve fóru a lidi je žrali. Proti moderní tvorbě Van Damma jsou tohle klenoty. Nejvíc mi pobavil fight v bazénku... ()

GOREGASM odpad!

Napsal, zahrál a možná i málem režíroval. JCVD. Blbé dialogy v Žánklódových filmech si se zlomyslnou radostí vychutnávám vždycky, a když k tomu belgický kopálista přidá snahu o charakterní herectví, které se v jeho případě omezí na velmi nezvládnuté ztvárnění bolesti, kterou si jeho postava prochází poté, co ji protivník kousl do levého varlete, tak se za břicho popadám. Jean neumí zahrát ani to, když ho někdo nakopne. Místo toho se tam kroutí jako žížala s grimasou právě masturbujícího opičáka. Bezkontaktní choreografie bitek, ve které má Žán také prsty, je zklamáním, které v rovině nechtěné zábavnosti naštěstí vyvažují LA devadesátky se všemi módními nevkusy, které tak milujeme :-). A jako třešinka na dortu náš oblíbený opičák, Brian Thompson, který se sice s nikým nepere, ale jeho kravaťák s hlavou jako mikrovlnka potěší. 10% ()

pravo

Van Damme v akcii. Autorom evidentne nezáležalo na deji a príbeh bol iba prostriedok ako dostať hrdinu do čo najviac bitiek. Film začne relatívne zaujímavo- bratská spolupatričnosť, obetovanie sa v prospech rodiny, ale postupom času postavy konajú nevierohodne a všetko sa sústreďuje iba na finálnu bitku. V mladosti som podobným filmom dosť fandil, no dnes sa tomu len čudujem. Film odporúčam sledovať osobám pod 15 rokov a fanúšikom bojového umenia a lá Van Damme. ()

Joppo88

Klasika ešte z môjho detstva - videl som ho veľakrát aj ostatné J.C. Van Damme-ove filmy a dovolím si tvrdiť, že tento je jeho najlepší. Film nie je ničím zvláštny - pekné zápasy s romanticko-sentimentálnym koncom. Napriek tomu, moja srdcovka... ()