Diskuze k filmu (6)

  • 6.7.2012  20:40
  veeronika
  (hodnocení, komentáře)

  Na takový filmy skoro nemám srdce se dívat....Probrečela jsem asi 60% času.

  • 1.6.2009  12:24
  A.d.i.s
  (hodnocení, komentáře)

  přiběhy, které je potřeba ukazovat častěji. Všichni vědí, že se něco takového děje, ale mnohdy zapomínají, jak moc se to týká společnosti.  První příběh bych dala spíš někde doprostřed, začátek trochu pokulhával, jinak velmi tvrdá, avšak skutečná podívaná, nad kterou je potřeba se zamyslet.

  • 10.9.2008  10:26
  egesichora
  (hodnocení, komentáře)

  Mně se nejvíc dotkl ten o Jonathanovi. Musí to být strašně těžké, přinášet lidem takové zprávy a současně nemít jakoukoli možnost skutečnost ovlivnit. Bezmocnost je ze všeho nejhorší.

  • 14.1.2008  18:50
  NAD
  (hodnocení, komentáře)

  Krutá skutečnost značky UNICEF. Nejvíc mě dostal film s panenkou, jinak ale taky jeden s těch, co by si žádný fanda filmu neměl nechat ujít. Moc krutý, skutečný a silný film. Jen by mě zajímalo, co na to bůh? Nadarmo se neříká, bůh všechno vidí, jenže neprozradí. Kdyby se mi dostalo odpovědí, vypadala by asi tak, že si to ti parchanti zaslouží, za své minulé životy. Ať si myslí kdo chce co chce, ale v mém případě je tento případ jedním z mnoha, proč jsem celý život jednoznačně nevěřící a jinak tomu ani nebude. Jakto pane bože, že milióny děti na zemi žijí takto a nikdy nic jiného nepoznají a jiné miliardy jsou americky nebo klidně česky rozežrané až do nevím kam.

  • 29.1.2007  12:44
  mandes
  (hodnocení, komentáře)

  moc ktomuto zháňam titulki,ak o niakých viete napíšte mi do pošty.dakujem

  • 8.7.2006  00:08
  epoh
  (hodnocení, komentáře)

  Naprosto mě uchvátily povídky Emira Kusturicy, Spike Lee a Ridleyho Scotta. Tihle tři předvedli na minimální ploše to, jak má vypadat filmová povídka. Každý z nich dostál zadání po svém a všichni obstáli na jedničku. Kdo naopak zklamal na plné čáře, to je John Woo, kterému zřejmě v Hollywoodu už absolutně změknul mozek, a to, co v tomto filmu podle svého scénáře předvádí, je něco tak hnusně kýčovitého, až to brzdí vzduch.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace