poster

Supersmradi - Malí Géniové 2

 • Německo

  SuperBabies: Baby Geniuses 2

 • Německo

  SuperBabies: Baby Geniuses 2

 • Slovensko

  Malí géniovia 2: Superdecká

Rodinný / Komedie

Německo / Velká Británie / USA, 2004, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kyjak
  odpad!

  Před několika lety, když sem byl ještě relativně malý (mlady) hošík jsem si pučil od kamarádů tenhle film. Tvrdili mi že je to hrozná sranda. No a co se nestalo ? Už jako malý kluk jsem se nevydržel dívat ani 10 minut. Od té doby jsem se už několikrát snažil se na tenhle film podívat a garantuji vám že ani s alkoholem to prostě nejde. S tímhle filmem mám ale velké plány. Tak třeba jsem si slíbil že pokud neudělám maturitu, za trest se na tenhle film podívám ale pro jistotu si vezmu i velký pytel marihuany aby to bylo alespoň trochu snesitelné.(18.10.2012)

 • Mortemiss
  odpad!

  Před pár lety jsem na to viděla ukázku, bylo mi asi 10 let. Jelikož mě to zaujalo, tak jsem si to běžela koupit do trafiky, po shlédnutí jsem bouchala hlavou do stolu a ptala se sama sebe proč jsem si tu pitomost vlastně kupovala? Jediné co mě omlouvá je, že jsem byla hloupé děcko. Děsně vypatlanej film, na který se nedá dívat!(31.1.2012)

 • tom88
  *

  Konečne som si našiel čas aj na poriadnu sračku a bolo to s čistým zámerom. Jednotku som síce nevidel, ale myslím, že v tomto prípade to ani nie je potreba. Tento film je klasika. Všetko je tu zle a nič nefunguje. Dej, scenár, námet, kamera, réžia, hudba a samozrejme herci sú katastrofálni, aj keď Voight ma celkom pobavil, ale aj tak nechápem prečo bere takéto ponuky. Je to film čisto pre fakt malé decká, ktorím sa to asi páči, ale ako filmarina je to katastrofa. Niekedy je dobré si pozrieť takýto odpad, aspoň viem čoho všetkého je filmové ,,umenie,, schopné. Asi som macher, že som to dodíval až do konca a škoda, že odpady nedávam inak by som ho tomuto individu s radosťou naparil. 15%(7.3.2009)

 • Radyo
  odpad!

  Na jeden zátah to ke koukání skutečně nebylo, ale nadvakrát už jsem to dal. Jde skutečně o nebetyčnou hovadinu, přetékající pitomými mono- či dialogy a hereckými výkony odpovídajícími věku většiny hlavních aktérů. Problém je, že tyhle výkony předvádějí ve filmu úplně všichni, včetně Jona Voighta. Jediné pozitivum je, že dětem se to líbilo - ale pevně věřím, že z toho časem vyrostou...(26.2.2013)

 • Happy98
  ***

  Posledni slova pred smrti? Kachna. Kachna, ooo neeeee. Nechapu proc se tady nad tim nekdo zarazi, ze se to nemuze stat, ale pak se jim libi superman, spiderman a spol. Je to superkravina, ale ja se u toho suprove bavil a detem, kterym je to urceno, se to bude treba libit i z jinyho duvodu, nez ze to bylo tak hrozne dementni. Kahuna na hrad 50%(9.9.2013)

 • - Film byl nominován na několik Zlatých malin. Nominace získal v kategoriích nejhorší režisér, film, scénář a herec ve vedlejší roli (Jon Voight). (Siriuss)

 • - Posledný film režiséra Boba Clarka pred jeho smrteľnou autonehodou, ktorá sa stala v apríli 2007. (matt6)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace