Dospívající dívka s přehnaným zájmem o chirurgii bojuje s postem vyvržence společnosti a přitom spřádá plány, jak přijít o panenství a zachránit svou sestru od pustošících účinků cystické fibrózy. Když je vám sedmnáct, život stojí za starou belu. Dospívající Pauline (AnnaLynne McCord) je prostě jiná. Ocitá se pod tlakem, protože se snaží zapadnout na střední školu, naplnit očekávání rodičů a k tomu všemu hoří touhou přijít o panenství. Jenže kvůli jejímu grotesknímu zájmu o temnější stránky života ji všichni kolem považují za vyvržence společnosti. A protože ji láká lidské tělo, uzavírá se do vlastní fantazie a doufá, že z ní jednou bude skvělý chirurg... tedy pokud do té doby nezešílí. (oficiální text distributora)

Alice02

Nechutná, zvrhlá a netradiční témata mě lákají, takže se mi nevynul ani tenhle film :D Je to tak hnusné, že se mi až dělalo špatně, ale to je pro film plus, já jsem docela otrlý divák.. Herecky to bylo skvělé, jen na scénáři se mělo trochu víc zapracovat a snímku by neublížila delší stopáž. Hodně zajímavé :) ()

filipes.lu

Bavil jsem se dobře. Styl humoru mi byl blízkej, takže jsem se od srdce zasmál bodavým komentářům hlavní ošklivky několikrát. Finále mohlo být přeci jenom vygradováno víc a halucinační pasáže líp zasazený do kontextu, protože občas zaváněly laciností, ačkoliv nebyly provedeny vůbec špatně. Příjemný bonus byl i v podobě zahleněný sestry Ariel, kterou jsem si oblíbil už v Modern family a schytala to dobře. Takže spokojenost velká a ponechávám na svém disku. ()

tereez

Velká paráda. Přesně tohle potřebuje člověk vidět jen pár dní poté, co si doma nůžkami na nehty upižlal fibrom (což je naštěstí něco úplně jiného, než fibróza ve filmu) velikosti kanadské borůvky a je na své chirurgické začátky patřičně hrdý. Sny krásně umělecky natočené, je to i vtipné, musím to vidět znovu. ()

Zl0

Bolo jasné o čom mladá rozmýšľa, ale aj tak doteraz neviem čo tým chcel básnik povedať. Pozerateľné to bolo, ale nejak mi kopa tých zvláštností vo výsledku prišla zbytočná. Ceý dej akoby náhodné prepínanie a potom keď už to tvorcov nebavilo tak tam bachli ten koniec. Divné. ()

darthhokro

Tohle teda bylo fakt maso! Vydržet se dívat 80. minut na Brežněvovu dceru, je fakt jen pro náročné publikum. Už ani nevím proč jsem tenhle film chtěl vidět, ale příště si s Traci Lords, radši stáhnu porno. Celej film, by nebyl vůbec špatnej, kdyby měl tak 20. minut. Je fakt že pár vtipných momentů tam bylo, to zase jo. 2. hvězdy, ať nežeru, za Lelanda Palmera a Mc Dowela :) ()

Kozy9

Veľmi osobitá snímka. Dokonalý príklad toho, aké je dôležité vyvíjať postavy súmerne s celkovým dejom. Amputaci sa to darí prvotriedne a k tomu ešte pridáva zvrátené predstavy chorej mysle.Celý film je taký Big Lebowski v depresívnom svete s množstvom psychologických vnemov a zvrátených fantázií. Ak samozrejme nemáte radi tento žáner, určite sa vám nedostane nič čo by vás čo i len trochu pobavilo, na druhej strane ak vie vašu pozornosť zaujať negatívnymi náladami podfarbený film, určite neoľutujete. Amputácia totiž ponúka viac než dosť. CELKOVÉ HODNOTENIE: 85%. ()

megan017

Film mě neskutečně bavil. O holce, která je jakýsi démon společnosti, co si jde neodbytně za svým, úplně ignorující okolí, které jí pohrdá a i tak dosáhne všeho, co si zamanula. Přímá, mnohdy bezcitná, cynická, jediné, co miluje je její mladší sestra a tahla zápletka vygraduje do opravdu velice stavnatého finále, kde jen čumíte s otevřenou pusou, co jste to právě viděli. V roli ošklivky modelka, v roli utáple matky z předměstí je bývalá pornohvězda. Není to horor, ale spíše taková černá komedie o psychicky narušené holce, co až příliš miluje gore a přecenuje se ve všem, co dělá. Ve výsledku skvělá syrová podívaná, kdy jenom čekáte, kdy se trochu více odváže. Malá uchylárnička. ()

mark9th

Horor??? Ani zďaleka. Prvky komédie a gore to rozhodne má, avšak sú len na odľahčenie tzv. ''príbehu'', ktorý sa dá vydržať vďaka dosť dobrému vizuálu. Vcelku 'oddychovka', ktorá však nezaujme všetkých, skôr tu bude veľa pobúrených ľudí. A hrať sa na to, že má film nejaký hlbší zmysel veru nemá cenu.U mňa 3/10 + to jej neskutočne otravné akné a opary si mohli odpustiť :) ()

Rora.

Hodně ujetej film! :D Svým způsobem to v sobě mělo určitý kouzlo, ale bohužel mě to vůbec neoslovilo :/ ()

victt

Po zhliadnutí traileru som si povedal „To bude pecka!“ Ale nakoniec bol z toho priemerný horor. Sny/predstavy sú fantasticky natočené a koniec ma tiež veľmi prekvapil, no to je asi všetko čo je na tomto filme dobré. No musím povedať že na AnnaLyne McCord nie je fakt príjemný pohľad. ()

Olafsson

Teda to je řádnej úlet.. Ale sympatickej.. Hodnotím čtyřmi hvězdami předeším za skvělý výkon AnnyLynne a taky Traci Lords... ()

Pitryx

Hodně zvláštní film. Bohužel mi leze na nervy, když se ve filmu mluví o sexu, pak to na plátně jede naplno, ale kamera má zákaz zabrat i jen pitomou bradavku. Přesto musím uznat, že snímek některé silné okamžiky rozhodně měl. Jenže, za třicet minut počáteční skoro nudy jsem ztratil koncentraci a zájem, takže už jsem to sledoval jen z povinnosti. Rozhovor děvčat v šatně mě neskonale pobavil, hlavně vyjádření Paulině o Adamově cunnilingu. Jen sám čert ví, jak to celé hodnotit. Nakonec to udělám tak, že ohodnotím za dvacet všechny ty představy, které dohromady mohly dát klidně i dvě minuty a zbytek také za dvacet. A je to. ()

gemkio_cz

Skvělá AnnaLynne MCcord v hodně "jiném" filmu, který je po vizuální stránce téměř dokonalý. Díky celkovému pojetí filmu a místy úchylně pojatými scénami film dokáže ocenit asi jen málo kdo. ()

J.Mayen

Pauline jak už je tu napsáno je vážně šeredá, hnusná, pubescentní teenagerka, navíc s psychopatickými sklony a zvrhlými choutkami (čichání k tamponu, pitvání ptáka, nucení partnera k felaci v době když špiní atd,atd.). Potěšila mě přítomnost některých známých tváří ve filmu, bez nichž by byl film možná ještě trochu temnější,takže jsem rád za tohle osvěžení. Pauline jsem ze začátku docela fandil,líbila se mi její upřímnost,ale postupem už mi začala lézt na nervy se svým neustálým ukřivděným výrazem chudinky, svým chováním k rodině (je zajímavý jak se puberťáci chovají k rodině, která se jim opravdu snaží dát vše, já takové štěstí neměl a rozhodně jsem neměl důvod se takhle někdy chovat, rád bych jim zorganizoval výměnný pobyt do rodin v Africe nebo jižní Asii, aby si začali vážit víc toho co mají). Na jednu stranu se snaží Pauline dělat vše proto, aby co nejvíc šokovala svojí rodinu a okolí a na tu druhou stranu se snaží vše vysvětlovat a jednou se dokonce chopí řeči u večeři a snaží se o nápravu. Její temná stránka však převládá a konec filmu je opravdu velmi koukatelný. Nebýt pár věcí jež mi vadily, možná bych i ten full dal. Rozhodně jde o kvalitní a nevšední snímek. ()

bulawaio

3/10. Sonda do života takové "obyčejné" holky. Snaha o nezávislý film, který nám servíruje příběh mladé holčiny, která to nemá v hlavě v pořádku. Autor se snaží diváky dosti šokovat. Dost možná o filmu vypoví snad nejčastěji používané slovo "nechutný". Nelze upřít to, že film je svým způsobem zajímavý, ale absence nějakého logického děje film zbytečně sráží do podprůměru. ()

Willynka

Když vidím některé komentáře, chce se mi brečet. Většina očividně vůbec nepochopila, na co se vlastně chystá koukat. Nejspíš za to může i kolonka "horor" mezi žánry. Já se naopak neuvěřitelně bavila (chvilkama jsem si připadala až trochu perverzně) při této sondě do duše mladého sociopata (k mému milému překvapení je to konečně osoba pohlaví ženského), který celou dobu podvědomě volá o pomoc svými výstřelky a kterého svět odmítá poslouchat, natož mu skutečně pomoci. Nevím, zda se dá filmu vyčítat plochost ostatních postav, když je očividné, že se chce režisér účelově zabývat pouze postavou Pauline. Snové sekvence jsou parádní, ať si tu říká kdo chce co chce, AnnaLynne je nádherná, charismatická ženská. Konec mohl být větší katarzí, nicméně i tak z finále mrazí. Tři je málo, čtyři zase hodně, nicméně za šedý průměr se to rozhodně označit nedá. ()