Rozejít se je těžké (S03E05) (epizoda)

Breaking Up is Hard to Do

The Holly Bears a Prickle

Komedie / Drama

Velká Británie, 2007, 46 min

Ben Bolt

Ben Bolt

Colin Towns

U páté epizody třetí řady jsem se velmi dobře bavil. Doktor dostal zase jednou dostatek prostoru, aby se předvedl nejen jako lékař, ale také jako romantik. A zatímco jako lékař je ztělesněním profesionality (až na tu krev), v roli romantického hrdiny je naprostým amatérem a vždy mi naskočí v hlavě asociace, která zahrnuje spoustu porcelánu a tlustokožce.(20.3.2018)

Tento díl byl pro mě, zdá se, zlomový. Jednak jsem si při něm uvědomila, že až tento seriál přestanou vysílat, nebo prostě až skončí, tak se mi po něm bude stýskat :D a druhak jsem konečně zahořela sympatiemi i k Louise a ocenila všechno to úsilí, co vkládala do možného vztahu s Martinem, když jiná by už dávno utekla, až by se jí za patama prášilo. Opravdu jsem se pobavila v té krátké chvíli, kdy i Martin, rozhodnut vztah zachránit, se jal udělat sama sebe "normálním a obyčejným... přetvařujícím se a vychechtaným". První díl, který jsem měla chuť si pustit hned znovu. :-)(22.3.2018)