7 vteřin

7 Seconds

7 sekúnd

Akční / Thriller / Krimi

USA / Velká Británie / Rumunsko / Švýcarsko, 2005, 92 min

Dobrý akční thriller, který nabídne opravdu slušnou dávku rychlé akce v podobě dravých přestřelek. Musím uznat, tak začátek je v tomhle ohledu dosti nadupaný, ošem na druhou stranu mi zápletka přišla zmatená. A to kvůli nepřehledným akčním scénám. Poté se děj uklidnil, ale zase to nemělo takovou šťávu jako v úvodu filmu. V závěru sice nechybí zrada a smysluplné vysvětlení, ale představoval bych si jej více propracovanější.(11.1.2010)

• Lateef

Zbytečně překombinovaný děj, nad kterým se nechce ani přemýšlet, ačkoliv tu mnoho scén podávají tvůrci doslova polopaticky. Wesley Snipes ztratil charizma hned, jak dotočil Bladea 2 a od té doby si razí cestu podprůměrnými béčky. Osobních soubojů tu je poskrovnu, častěji tu hvízdají kolem uší kulky, ale díky trochu zašmodrchanému scénáři s hlavním zvratem na konci, je to celé dost nudné, klišovité a náhodné. Závěrečná automobilová honička připomíná takovou klasickou dálniční situaci z Kobry 11...(28.4.2007)

Je to dobry film je v nom vsetko co mam byt ja si mislim ze to neni az taky ocakavani film ale je dobry.Njalepsie bolo ako na konci filmu zistil ze jeho priatelke je na zlej strane a ta vojenska policajtka bola pekna aleneako richlo sa zalubila do toho byvaleho vojaka Nazov toho filmu velmi s nim nesuvisi iba jedna kratko cast na jeho zaciatku kedy bomba mala vybuchnut za 7 sekund.:))) je tam aj trocha humoru ako ma byt v kazdom filme.Dufam ze tento film pobezi v Televizi co najskor a ze bude mat vysoku sledovanost!(26.2.2009)

• mi-ib

Dost nuda. Už to, že se to odehrává v Rumunsku, slibuje dosti lacinou podívanou. Wesley Snipes je tu spíš taková nálepka na film, aby se lépe prodávál. Nebýt jeho jméno na obalu, tak si tohoto filmu ani nevšimnu. Avšak to co utratili za Snipese, tak to ušetřili za levné natáčení ve východní Evropě s no name herci. Ani zápletka a děj není ničím originální. Přesto docela mě zaujal Pete Lee-Wilson v roli retardovaného ruského gangstra.(24.3.2009)

• DEXTER099

Nic moc nečekejte.Je to klasické akční běčko jak se říká-co se lokací týče,děje až po akci samotnou.Jedna nevydařená loupež a hned máte o příběh postaráno,k tomu přihodíte Wesleyho Snipesa,který není špatný,ale sám to neutáhne a je průměrný až podprůměrný film na světě.Za mě celkově 45% a dvě hvězdy.(11.1.2015)

• - V okamžiku, kdy rumunští policisté nahánějí zloděje Jacka (Wesley Snipes), mění se poškození auta seržantky. Příkladem jsou různě otlučené boky vozidla. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v rumunské Bukurešti. (Terva)

• - Policejní auta používaná ve filmu měly být přesnou kopií aut, které používá bukurešťská policie, ale tento model auta místní policie nikdy nevlastnila. I logo policie na bocích aut je odlišně od skutečnosti. (Elwanelyn)