poster

Etiketa (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 2004, 43x8 min

 • Master19
  *****

  Hodně povedené! Forma sdělování informací je naprosto přirozená a nevtíravá a hlavně ani chvilku nenudí. Navíc vkusně doplněno skvělým sarkastickým, někdy až černým humorem (- "vidím, že jste s námi už nepočítali!" - "slyšeli jsme, že spadlo nějaké letadlo, tak jsme mysleli, že to bylo to vaše..."). Rozhodně by neškodilo, kdyby se na "Etiketu" podíval alespoň jednou každý z nás... :-)(1.12.2005)

 • Lukoboss
  ****

  L. Špaček je odborník na slovo vzatej, to se musí nechat. A ač se někomu může zdát až moc škrobenej (taky aby ne, když byl u protokolu prezidenta republiky), umí velice dobře zavtipkovat i tyto závažný témata. Společenský chování a EQ je nesmírně důležitý a kdo z toho nemá aspoň základy, měl by se nad sebou zamyslet. Nicméně kupte si radši Špačkovu knihu, je taky zábavně napsaná, zajímavá a určitě lepší než tento pořad.(14.4.2016)

 • Wopat
  ****

  Tento výborný pořad bych doporučil zařadit do výuky pozdějších ročníků základních škol, či středních škol. Je velice poučný a poukazuje na vhodnost dodržování etikety nejen při významných společenských událostech, ale také v běžném životě. Ladislav Špaček spolu se svými kolegy podává decentně humornou formou edukativní obsah pro všechny společnské kruhy na profesionální úrovni, navíc velmi poutavě.(16.11.2010)

 • Cimr
  *****

  Ladislav Špaček je vážně unikátní člověk. Zažil jsem s ním jednu besedu a ta se okamžitě po skončení zařadila mezi mé nej zážitky. 95% lidí v sále naprosto uhranul, jako kdyby nás hypnotizoval. Přesně ví, jaké fígly má používat tak, aby vám ještě dlouho strašil v hlavě a abyste každého známého otravovali tím že ,,Hele, já byl na diskuzi se Špačkem a on říkal..." Takoví lidé patří na obrazovku! A když zplodí vtipný pořad, který navíc dnešní hulvátskou populaci trošku vychová, není vůbec co řešit!(5.3.2007)

 • enyama
  *****

  Velmi, opravdu velmi mě mrzí, že Etiketa není povinná na základní škole!! Myslím si, že by pak společnost vypadala možná o něco lépe. Nejsem alibista ani naivní, ale ráda bych přišla do ND a viděla lidi v odpovídájícím oděvu a ne joudy v jeanách; slyšela slušný pozdrav - ne výlev aktuálního emočního rozpoložení nebo pms...tento pořad by se měl vysílat stále dokola:-) a knihy propagovat:-) Upřímně si ale myslím, že když mi v restauraci upadne na zem brambor a já budu dělat mrtvého brouka nebo ho kopnu pod stůl, tak mi obsluha spíše vynadá a hodí nemístný kec a nepříjemný obličej!! Alespoň soudě dle mých dosavadních návštev v restauracích, kde bych za milou obsluhu platila tuzér dle zásad etikety, ale bohužel...(10.8.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace