Roger Dodger

• USA Roger Dodger (více)

Roger Swanson je cynický sukničkář pracující v reklamní agentuře na Manhattanu. Právem si myslí, že mu žádná žena neodolá. Jeho pracovní nasazení je jednoho dne přerušeno nečekaným příjezdem šestnáctiletého synovce Nicka. Strejda Roger má 24 hodin na to, aby poučil svého nezkušeného synovce o výhodách mužského bytí a zbavil ho statusu panice. Kulisy New Yorku jsou pro to tím nejlepším místem. (oficiální text distributora)

gemi

Zoufale nevtipná komedie o rádobysvětáckém strýčkovi, jenž vede rádobysvětácké řeči, a který chce ukázat synovci velký svět sexu. Jenže je tak trošku jako Václav Klaus - narcis přesvědčený o vlastní dokonalosti, kterého je okolí spíš tak trošku líto. ()

jafuska

tento film mě přišel nudný, zbytečný jednoduchý věty jak svádět ženu, aby s ní měl chlap sex, to je hodně málo na film, a rady mě přišly fakt trapný, o ničem, chlap který ztvárnil roli, je velký egoista, který si snad myslí, že mu ženy leží u nohou a že si s nimi může dělat co chce, jestli takto opravdu muží myslí, tak to je špatný, , ale snad ještě existují normálnějěí muži, než jak jsou ztvárněni v tomto filmu, nelíbilo se mi to, ()

Hank

Cha, filmek jsem viděl kdysi dávno ve Varech a je svému překvapení si ho pamatuju skoro deset let poté:-) Zvláště mě uvízla v paměti hláška ve stylu " alkohol je nejlepší sociální lubrikant" :-)) ()

asader

Nejhorší na tomhle filmu je kamera.Natáčení z dálky a takové experimenty mají nejspíše vyvolat takovou divnou atmosféru,ale možná by to šlo i s normální kamerou.6/10. ()

Pythonator

Nudné nikdy nekončící bláboly o sexu. Do komedie to má asi daleko. Člověk se u toho moc nezasměje. Navíc divák celou dobu čeká, až si mladý konečně zapíchá a on ho strejda odtrhne od děvky, zrovna když... No to bylo k nasrání. Jedna hvězdička dolů za odporně roztřepanou kameru. ()