Skupina mladých lidí si vyrazí na párty do odlehlého domu. Ale měli raději zůstat doma, tento výlet se již brzy změní v noční můru. Čeká je totiž setkání se šíleným policistou, který jim hodlá pořádně "zatopit". (Chupacabre)

Han22

Klasický slasher se vším všudy - tupé postavy na opuštěném místě, které se musí podívat co se děje (a chcípnout), vrah co ovládá teleportaci a je krapet nesmrtelný. Nicméně nápad udělat z policajta slasherového zabijáka je geniální a režisér jej vytěžil do mrtě. Policajt je psychouš k pohledání už obličejem, navíc háže neskutečné hlášky a při svojí vybíjené použije prakticky celý policajní arsenál i to co mu přijde po ruku. 50% a se zaokrouhlením za dobrýho zabijáka 3 hvězdy. ()

drankeryth

Jasna trojocka za hodnotenie, takze film nikoho neurazi:) Slusny slasher, ktory sa nemusi za svoj vznik hanbit, aj ked to mohlo byt urobene lepsie. Ja som sa pri nom celkom bavil a nebolo tam nejake uplne hluche miesto, kde by som sa extremne nudil. Ten psychopaticky vrah pri konci filmu, bol pekne odolny, nie a nie ho zabit:) ()

beso74

Slasher, ktorý vznikol ako priama odpoveď na úspech Maniac Copa (okrem toho ešte vznikol ešte Demon Cop a Zombie Cop). Po jeho pozretí bohužiaľ, nezdieľam nadšenie väčšiny užívateľov, ktorých komentáre si veľmi rád prečítam. Film je jednoducho príšerne zle natočený. Dialógy asi zo všetkého vyčnievajú najviac - po polhodine každú minútu môžte zachytiť jednu z týchto viet: A) Kde je správca?, B) Zdá sa mi, že nás niekto sleduje!, C) Nebuď paranoidný! D) Zbaľme sa a poďme domov! Navyše, postavy, vrátane diabolského policajta sú neskutočne protivné, nesympatické a nudné. Poniektorí miestami vyzerajú, akoby svoju repliku čítali priamo z nejakého obrovského ťaháčiku, aj to po prvý krát. Medzi scénami chýba akákoľvek logika a "diabolský" Joe Vickers sa síce snaží cez zuby cediť jednú hlášku za druhou, ako ho to naučil Freddy Krueger, ale dopadlo to asi podobne ako keď chce koktavý povedať vtip. Jedna hviezdička, viac to nebude a nič na tom nezmení ani fakt, že osemdesiatkové horory mám strašne rád. ()

chraap odpad!

Ale já nevěřím vlastním očím.. Tenhle film byl směsice těch nejstrašnějších výkonů, nejblbějšího prostředí, scénáře a vůbec všech zhovadilostí, co jsem kdy viděl.. Zdejší hodnocení musí být fakt blbý vtip.. Prostě tenhle film dodal slovu sračka nový rozměr, a to už jsem viděl spoustu slasher hororů.. Neeeeeee.. ()

Mark1983 odpad!

Existuje řada filmů, na něž jsem v dřívějších čase nenarazil a moje zvědavost nebyla malá. A filmy, i když ne všechny, jenž jsem mohl zkouknout až v těchto letech, se mi projevily buď jako totální průměr či jako totální průser. A Psycho Cop byl bohužel ten průser, ani jsem neměl tu tendenci film dokoukat až do konce. Je to dosti odfláklé až amatérské. ()