Zdá se, že hollywoodský agent Jack Giamoro (Ben Affleck) má vše: úspěšnou kariéru, peníze, krásnou manželku (Rebecca Romijn). Jeho perfektní život se ale začíná hroutit. Zjistí, že ho žena podvádí s jeho nejlepším klientem a deník, obsahující tajemství, která by mohla zruinovat jeho osobní život i kariéru, padne do rukou ambiciózní novinářky Barbi (Bai Ling). Jack musí začít bojovat, aby neztratil vše co dosud získal… (oficiální text distributora)

mansonn

Videl som aj lepsie aj horsie .Trochu prihluple a pritiahnute za vlasy ,ale mne sa to pacilo a som sa aj zasmial miestami.Ozaj pekne vykreslenie postav , aj ked prerod Bena trval na moj vkus az moc dlho,inak tie jeho ceraky vyzeral ako bugs bunny...)))Bai Ling okorenila film ako vzdy super postavou a celenkou namiesto sukne.Film odporucam vidiet , je to trochu lepsi stredny priemer ()

Bluesun

Rozjelo se to jako drama s prvky komedie, bohužel na to, jak se to rozjelo, byl konec poněkud banální, škoda, ten film měl na víc. ()

Cor-Angar

Celkem mě překvapuje tak nízké hodnocení...Ten film rozhodně není špatný, jen se nesmí brát jako komedie, protože to už má podle mě blíž spíš k tomu dramatu. Prostě je to příjemnej film s dobrými herci ve vedlejších rolích (hlavně pak tradičně nádherná Gina Gershon) a Benem v roli hlavní. Nijak ho nemusím a nevyhledávám, ale má pár rolí, resp. filmů ve kterých se mi líbí a tenhle se mezi ně rozhodně zařadí. Nakonec musím říct, že jsem rád zjistil co předcházelo režisérově skvělému Volání o pomoc. ()

štěpule

Nějak jsem propásla ten moment, kdy se místo romantických komedií začaly točit tyhle depresivní rádoby dramata? Na tohle jsem se dívala po filmu Pan rosnička, u kterého jsem si taky myslela, že je to komedie, takže je moje hodnocení asi ovlivněno, ale každopádně tohle není ani komedie ani drama, jenom se to dlouhatánsky vleče. Dodívala jsem se do konce, jinak bych si nedovolila hodnotit, ale musela jsem se hodně přemáhat. ()

zero_zelo

problém tohodle filmu není ani ben affleck (kterej mě nijak neuráží), ani otázka, zda drama či komedie. problém je, že sem to viděla už 2x... a pokaždy do 10 minut netuším, co bych odpověděla na otázku: o čem to je? nevim, dál. ()

Pythonator

Průměrný film o tom, jak to vypadá, když jde život do hajzlu. Rebecca Romijn má krásné oči, Affleck vypadal s těmi zuby jako bratranec Toma Cruise a víc si nepamatuju. ()

Cristiena

Film o účastníkovi kurzu sebepoznání, který má nejenom najít sám sebe, ale také zhodnotit svůj dosavadní život.Manželství mu nepřináší to, co by chtěl (a to převážně jeho vinou - což si uvědomuje, ale že by pro jeho záchranu udělal už něco dříve,to ho ani nenapadne), a když se dozví, že ho žena podvedla s jeho vlivným klientem, vyhodí ji z domu.Nenáročné drama, kde se občas zamíchá i prvek komedie, z čehož vznikne poněkud rozpačitá směs, kdy film nemůžete brát vážně.Film, který neurazí ani nenadchne. ()

polko

dost prvoplanovy film s biednym scenarom. absolutne scestne zaplety a vyvrcholenia. este ze som to pozeral ked som nepotrebovan nic riesit inak by som to vypol v polovici... ()

david_b

Film mě velice příjemně překvapil. Nedávno jsem si procházel něčím podobným, jako hlavní hrdina filmu, tudíž obsahově mě film zaujal. Zklamal mě konec, kdyby byl o něco tragičtější, vůbec bych se nezlobil. ()

RebeccaLynn

První půlka filmu není nijak zvlášť výrazná, ale pak se začnou podzápletky rozvíjet a druhá půlka už má docela spád. Je tam i docela dost hodně vtipných momentů, kvůli kterým stojí za to se na film kouknout. Ben Affleck hraje taky docela dobre a pokud se chcete zamyslet, materiál ve filmu určitě najdete. ()

BigBen87CZ

Nemůžu si pomoct, ale mě se to prostě líbí. Má to od každýho trochu ... atmosféru, komediální složku i takovej trochu pohled do života. Nějak mi to strašně (né dějem :-) připomíná mojí práci a život. Sem tam se holt něco pose.e. A když už se něco pose.e, tak se toho najednou se.e mnohem víc ... ()

stanslon

Tak jsem tu krávovinu zhlédl, protože jsem dal na zdejší recenze. Za prvé jsem nepochopil, proč dali autoři filmu název "Starší světák", když jde v podstatě o nerozhodného a naprosto neprůbojného rádoby agenta (nechtěli použít místo světák - "biscuit" suchar?), za druhé, o co vůbec jde. Tržby asi pocházejí z podobně napálených diváků, kteří skočili na Bena Aflecka a doufali, že uvidí něco z krásného těla Rebeccy Rominj. Já tomu dávám dvě hvězdičky a to jen za sebe, že jsem to vydržel až do toho prapodivného konce. Asi jsem čekal, že to skončí v posteli a že nám ta krásná mimozemšťanka ukáže aspoň nožku. ()