Africká legenda

USA, 1985, 95 min

Bill L. Norton

John Alcott
  • nash.

Co všechno se může stát, když si adoptujete dinosauří miminko.... asi to mělo být dobrodružně rodinné, ale spíš to bylo komicky dětinské...(12.12.2004)

Film mého dětství...(5.10.2009)

Dobrodružstvo, ktoré možno označiť za príjemné a šikovné. Skvelé 80. roky ponúkajúce zábavu síce nie príliš inteligentnú ( a to bez urážky - ide predsa o non-brain výlet ), zato ale svižnú a plnú akcie. Trikovo na nízkej úrovni, no aspoň so človek trochu oddýchne od novodobých digitálnych kúziel. My 30dnici, by sme v detstve tento film milovali.(12.12.2014)

Skvělí dobrodružný film.Čtyři hvězdičky dávám za nápad.Kdo z nás by nechtěl mít doma malého dinosaura , který by však už nevyrostl.Film je určený především dětem.(21.3.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $14,972,297Tržby Celosvetovo $-(30.11.2008)

• - Námětem pro film byla legenda o mokele-mbembe, která pojednává o tajemném zvířeti, připomínajícím sauropodního dinosaura, jež žije v povodí Konga. (JP84)