Rowan Atkinson živě

(TV film)
  • Česko Show Rowana Atkinsona (více)

Rowan Atkinson, hvězda nesmírně úspěšných seriálů "Mister Bean" a "Blackadder", předvádí v tomto úžasném speciálním sestřihu svůj všestranný komediální talent. Sestřih obsahuje nejlepší hercovy skeče a výstupy z posledních několika let. Převážná většina z nich zatím ještě nikdy nebyla v televizi uvedena. Jsou v něm zachycena jeho vystoupení v divadlech "The Globe" a "Shaftesbury" v londýnském West Endu, na Broadwayi v USA a na turné ve Spojeném království, po Austrálii a v dalších vzdálených koutech světa. (oficiální text distributora)

evapetra

Musím říct, že pantomimické scénky, které tady Atkinson předváděl, se mi líbily mnohem více, než většina těch, ve kterých mluvil. I když ho jinak mám ráda i jako komika mluvícího; moc mě třeba bavil v roli policajta v seriálu Tenká modrá linie. ()

MeanWhile

Rowan Atkinson je bůh mých velmi mladých let. Vyrůstal jsem na jeho seriálu Mr. Beana, kterého si poštím do dnes a ještě mě stále neomrzel a ani určitě neomrzí. Ale toto, to je mega show, kterou Atkinson provedl takovým způsobem, že kdo nevidí, tak nepochopí. Stačí se podívat na jednu scénku z tohoto trháku a potom budete chtít vidět víc a víc. ()

jh666

Zapomeňte na Beana, tohle je hodně lepší. Je jedno, kterou scénku si vyberete (ďábel, ředitel, svatba (kněz), nebo studenti). Všechno je dokonalé. ()

Pan Filuta

8/10 Některé scénky výborné, ostatní dobré. Scénka v ředitelně je má nejmilejší. Ještě teď se za břicho popadám, když si ji vybavím. ()

Pierre

Řeknete si o mně, že jsem konzervativec, ale přece jenom dám vždycky přednost Mr Beanovi než tomuto pásmu nejlepších Atkinsonových scén. Pět teda nedám, ale pobavil jsem se dost. Některé scény postavené na slovu jsou velmi dobré (především ty poslední dvě: na pohřbu a s učitelem) a jsou především typicky britské (stojí na černém, suchém, cynickém, nekorektním, humoru.) Ale jak jsem řekl, jsem v tomto ohledu asi konzervativec. Nejvíc jsem se pobavil hlavně u těch scének Beanovského stylu, kde Atkinson pracuje se svým geniálním mimickým úměním. Scéna o randění mě vážně dostala do záchvatu smíchu. Jinak viděno s CZ titulky. Dívat se na to s dabingem, samozřejně nemá smysl. ()

Tirion

Absolutní špička britského humoru a vynikající práce "dvojčat" Curtise a Atkinsona. Málokdo ví, že právě tohle jsou scénky, se kterými prorazili už na studiích na Oxfordu. Už tenkrát se jejich prvotřídní talent projevil, ale právě John Curtis se většího uznání dočkal až mnohem později se svou Láskou nebeskou. Zde člověk vidí, že neoprávněně. ()

kaylin

Tuhle live show jsem asi nikdy dříve neviděl, ale musím říct, že Rowan Atkinson mě pořád dovede bavit a že je skvělé, jak je v těchto vystoupeních nekorektní. Člověk by to do něj skoro ani neřekl. Ale musí se nechat, že je skvělým komikem jak ve chvíli, kdy nemluví, tak ve chvíli, kdy mluvit začne. Prostě všestranný bavič. ()

MATADOR

Některé scény nemůžete nemilovat, některé vyšumí a některé jsou tak výborné, že kroutíte hlavou, jak to někdo dokáže vymyslet. Pro všechny co mají rádi kvalitní humor, je to povinnost. ()

Derek

atkinson je vazne genius, ved kto dokaze rozosmiat ludi len tym ze cita mena??? scenka "ako sa chovat na rande" je genialna:-) ()

L_O_U_S

Genialitu Rowana Atkinsona v jeho výstupech nemá smysl komentovat, jen bych chtěl vynadat lidem z edice Palace Pictures, protože za ten otřesný dabing a absenci titulků ve většině scén by si měli nafackovat. (1 001.) ()

Dexter1

Rowan Atkinson je skvelý herec, komik a zabávač, ktorého výrazové prostriedky patria asi k tomu najlepšiemu čo sa dá vidieť. Jediné na tomto, čo zamrzí je to, že by toho malo byť viac. P.S.DVD od Codi je strašne spracované a to si tento kúsok naozaj nezaslúžil. ()

easaque

Rowan Atkinson v plné kráse a s jeho nejlepšími scénkami. [ PŘÍBĚH: 3 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 3 (3*MAX) ] ()

ZoltanCZ

Několik výborných scének a několik "jen" dobrých. Rowan Atkinson dokazuje, že je výborný komik...u "Základů seznamování" jsem málem umřel smíchy. ()

Jimmi

Pozeralo nas to asi 6 ludi a musim povedat ze tak dobre som sa uz davno nezasmial.Rowan atkinson rulezzz....toto fakt treba vidiet(ale urite v povodnom zneni s titulkami)... ()