Reklama

Reklama

Je léto 1978 a pokud si chcete užívat, je jen jedno místo kam jít: místní disko, kde zní žhavá muzika, holky jsou ještě nažhavenější a atmosféra se podobá dynamitu. A právě tady, pod blikajícími barevnými světly, dostanete lekci o přátelství a lásce … a život vás naučí, že někdy si člověk musí hrábnout až na dno, aby se zase postavil na nohy. Svěží americká komedie, kterou natočil režisér Malcolm D. Lee, vypráví o mistrovi kolečkových bruslí Xavierovi Smithovi (Bow Wow), jemuž se říká X, a jeho kamarádech, pro něž se otevírá možnost vyhrát výroční soutěž Roller Jam Skate-Off. Pro Xaviera je to víc než jen šance přinést domů další trofej. Je to příležitost probruslit těžkými časy k lepší budoucnosti a dokázat sobě i rodině, co v něm je. Zvlášť když Xavierovým soupeřem je bůh kolečkových bruslí jménem Sweetness (Wesley Jonathan)... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (17)

blackrain 

všechny recenze uživatele

Dobovou atmosféru jsem nasávala každičkým kouskem svého těla, ale nebylo to oblečením, účesy, auty nebo dokonce kolečkovými bruslemi, ale muzikou. Hlavně mě potěšila Barracuda od Heart, která na malý moment zazněla. Párkrát jsem se přistihla, že moje nohy chtěly tancovat s nimi a některé triky mě ohromily. ()

Phobia 

všechny recenze uživatele

Líbí se vám opičky na bruslích? Přesněji: líbí se vám afro kluci a holky, co dělají opičky na kolečkových bruslích? Líbí se vám nemožné účesy a hadry ze 70. let, zvláště pak obří hlavy a tesilky do zvonu? Líbí se vám přeslazená hudba ze sedmdesátých? Líbí se vám žužu homopadouši s odhalenou hrudí a vyrýsovanou prdelkou pod zvonoelasťákami posetými blýskavými flitry? A líbí se vám dětinský, puberťácký humor? Pokud jste ve všech bodech odpověděli kladně, pak je "Roll Bounce" film přesně pro vás! Mně se líbily ty opičky na bruslích, zbytek je snesitelný klišoidní průměr, určený mladšímu divákovi. 55% ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Rád jsem se nechal oslnit spoustou fintiček na kolečkových bruslích za doprovodu blikajících barevných světýlek i zvuku „sedmdesátek", ale přesto se mi nepodařilo přehlédnout tuctovost příběhu a spousta tradičně „vtipných" urážek mezi tmavými chlapci mne nutí vytasit z kapsičky jen průměrné hodnocení. ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

Další důkladně černošský film režiséra Malcolma D. Lee, vedený v důsledném retro stylu, ve chvílích snahy o rodinné drama však začátečnicky selhávající. Pozlátko, atmosféra, rozjívený styl humoru, to vše by se dalo přičíst k plusu, když se ale projeví snaha o vyšší hodnotu, jde film do vývrtky, doprovázené trapnými výlevy bez špetky opravdovosti. Ani ta "sportovní" část není žádný zázrak. Pokud si neulítáte na hudbě 70´ let a nejste příznivec klasických kolečkových bruslí, asi ani nemáte důvod filmem se vůbec zaobírat. Rozpačitá nuda. 40% ()

Mr.Dick 

všechny recenze uživatele

Celkem pohodová dopolední podívaná na Coolu. Banda roztomilejch afro-amerikanos, v čele s *KID GANGSTA* (hipijou, hipijé), jede busem v teplákovejch bundičkách a voprejskanejch rolling skates vyprášit zvonáče xy-násobnému mistrovi parketu "Sweeeeetnessovi". Hudba 70's samozřejmě bezchybná. Ááááá-freak out! ()

Galerie (17)

Zajímavosti (3)

  • Deset procent z hrubého výdělku, který činil do ledna 2006 17 300 000 amerických dolarů, bylo věnováno obětem hurikánu Katrina. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v americkém Chicagu. (Terva)
  • Název filmu je odvozen od skladby "Bounce, Rock, Skate, Roll" Vaughna Masona a skupiny Crew z roku 1970. (Terva)

Reklama

Reklama