Roll bounce

Roll Bounce

Super jazda

Komedie / Drama / Romantický / Hudební

USA, 2005, 112 min

Ve zkratce: parádní retro atmoška, KRÁLOVSKÁ muzika, hezký holky, scénář a dialogy z prdele. 60%(5.8.2011)

Rozpočet $10miliónovTržby USA $17,380,866Tržby Celosvetovo $17,500,866(17.2.2010)

Cele je to takove absurdni a kostymkove(jako asi 70.leta byla)obcas se mihne skvely forek-jinak jde hlavne o to brusleni..Videl jsem to nahodou a rozhodne se nenudil-skvely byl Nick Cannon(budouci hvezda Hollywoodu)v roli mistniho nepremozitelneho frajera.)(29.5.2007)

• blackJag

Další důkladně černošský film režiséra Malcolma D. Lee, vedený v důsledném retro stylu, ve chvílích snahy o rodinné drama však začátečnicky selhávající. Pozlátko, atmosféra, rozjívený styl humoru, to vše by se dalo přičíst k plusu, když se ale projeví snaha o vyšší hodnotu, jde film do vývrtky, doprovázené trapnými výlevy bez špetky opravdovosti. Ani ta "sportovní" část není žádný zázrak. Pokud si neulítáte na hudbě 70´ let a nejste příznivec klasických kolečkových bruslí, asi ani nemáte důvod filmem se vůbec zaobírat. Rozpačitá nuda. 40%(29.10.2010)

Retro styl koleckovych brusli a disko music s cernosskym humorem a kockama. Nic zvlastniho, nic nudneho jen pekne kreace na bruslich.(8.3.2006)

• - Deset procent z hrubého výdělku, který činil do ledna 2006 17 300 000 amerických dolarů, bylo věnováno obětem hurikánu Katrina. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v americkém Chicagu. (Terva)

• - Název filmu je odvozen od skladby "Bounce, Rock, Skate, Roll" Vaughna Masona a skupiny Crew z roku 1970. (Terva)