Dokonalý chlap

The Perfect Man

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 2005, 100 min

• mandella

Nějak jsem pořád čekala, že tam bude víc jiskření mezi Heather Locklear a Chrisem Nothem, ale místo toho se to všechno motalo pořád kolem Hillary Duff. Americká barevná podívaná mimo realitu nadchne možná tak její fanynky. A její milý? Dřív byl ten vysněný hoch kapitán školního fotbalového družstva, dnes je to jouda, co vypadá částečně jako mimozemšťan a částečně jako sympaťák. A samozřejmě už nestačí umět hrát fotbal, dnes letí komiksy, takže hošan kreslí jako o život. Nuda, nuda, nuda...na vymytí mozku po těžkém dni stačí stěží(24.12.2008)

• Marek1991

Dôvod prečo pozerám aj tieto filmy je, že vo svete je málo pozitívnych filmov bez drog, sexu, alkoholu, zbraní a pokrivených hodnôt, kde by som našiel skutočnú lásku, zábavu, akciu. No nanešťastie je mnoho takýchto filmov plných klišé, trápností, rozpačitostí, infantilnosti a ide akoby podľa nejakej šablóny. Tento film má silný názov, ale k nemu prislúcha slabý dej. Hilary Duff v tomto filme nie je pekná, má zlé vlasy, ešte horšie oblečenie a pubertálne nalíčenie. Heather Locklear je naopak na svoj vek veľmi pekná žena, len pre tú Hilary som mal svojho času slabosť a aj napriek tomu, že v tomto filme nie je pekná sa mi v ňom páči najviac. Toto je typický stredne dlhý film, o ktorom už na začiatku viete ako dopadne. Pár trápnych zápletiek ohľadom zamotania sa do klamstiev, nejaké bláznivosti, ktoré sú trápne ako chlapík v jeansoch, koženej bunde a šiltovke, ktorý je automobilový fanatik a ďalšia hlúposť je na svete.(31.12.2012)

• Wallis3

Tak si manželka přišla z hokny a pustila si toto...a rozhodila mi celý den. A jelikož jsem neměl co dělat, tak jsem to tak nějak sledoval a nedalo se. Takových zubobolných keců, kýčů, děcka zas chytřejší než všichni v okolí... musel jsem vstát, a chodit, do všeho rýpat a kontrolovat všechno, co se v bytě kontrolovat dá a jestli ta sladká pičovina neskončila, tak kontroluji doteď...(26.11.2016)

Někdo potřebuje (aspoň občas) nějakou tu dávku naivní romantiky a já se počítám mezi ně. A pro tento účel je tento film naprosto postačující. Bylo to zábavné a našli se zde i chlapi, na které se dalo koukat (tím nemyslím toho z pekárny). Děj to má sice prostý, ale k tomuto typu filmů to prostě patří.(7.4.2013)

• Tommassi3

"Hele, můžu tě o něco poprosit ?? Musíš se rozejít s mojí mámou.." - "A kdy jsem s ní začal chodit ??" ;) Už nikdy nechci vidět žádný další Božský film Marka Rosmana.. To radši nákup ve špičce u Rossmanna !! A Hillary Duff ?? To snad radši pivo Duff.. A to taky není žádná sláva !! To mi věřte.. I když bolest hlavy jako bolest hlavy.. Zlatý Sex ve městě..(8.2.2016)

• - Muž, který je představen jako lídr skupiny Styx, je Dennis DeYoung, který byl až do roku 1999 doopravdy hlavním zpěvákem Styx. (HappySmile)

• - Film je založen na životě scénáristky Heather Robinson z doby, kdy jako teenager žila v Tucsonu. (HappySmile)