Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jean Hamiltonová je matka ve středních letech a její největší radostí jsou dcery Holly a Zoe. Největší starostí zase chlapi. Každý nepodařený vztah řeší útěkem bez ohledu na své dcery a ani ji nenapadne, že by na tom bylo něco špatného. Holly už unavuje stěhovat se pokaždé, když matce nevyjde další vztah. Jediné, co by pomohlo, je tajný ctitel. Ten ale neexistuje, a tak si ho Holly jednoduše vymyslí. Její matka je po dlouhé době znovu šťastná. Muž, který se do ní zamiloval, je konečně tím pravým, ráda by ale znala jeho jméno a tvář. Jediným adeptem na dokonalého muže je spolužaččin šarmantní strýc Ben, a tak si Holly tak nějak "vypůjčí" jeho totožnost... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (106)

mikalana 

všechny recenze uživatele

Koukatelné a dokonce se i zasmějete, pokud nebudete příliš kritičtí, uvolníte se a rozhodnete pobavit. Celkově je to trošku nedotažené a nahoře to drží především "pan božský" jako zajímavá postava, o které se bohužel nedozvíme tolik, kolik bychom chtěli. Hilary Duff nám dospívá a já se znovu ptám: jak dlouho bude ještě moct hrát naivní krásky? ()

Boogeyman 

všechny recenze uživatele

Přiblblá limonáda s jasně předvídatelným příběhem, naivními dialogy a klišovitými postavami. Jako komedie naprosto nevtipné (pousmál jsem se dvakrát a to u té nejtrapnější postavy - namyšlený homosexuální francouzský číšník). Duff je hezká, Locklear už není co bývala, nejzajímavější je Noth, jako "Pan Božský"! ()

Reklama

Dulamasaka 

všechny recenze uživatele

Hilary Duff je buď zlá herečka, alebo si vyberá zlé filmy. Nuda nuda nuda. Navyše prakticky žiadna zápletka a dej tak priamočiari, že som vedela ako to skončí po 5 minútach. Ako jednorazovka v upršanom počasí keď sa nedá robiť nič zmysluplnejšie a všetky dobré filmy ste už videli sa to ale prežiť dá. ()

Blacki 

všechny recenze uživatele

Někdo potřebuje (aspoň občas) nějakou tu dávku naivní romantiky a já se počítám mezi ně. A pro tento účel je tento film naprosto postačující. Bylo to zábavné a našli se zde i chlapi, na které se dalo koukat (tím nemyslím toho z pekárny). Děj to má sice prostý, ale k tomuto typu filmů to prostě patří. ()

Porp 

všechny recenze uživatele

Taký neškodný a nevinný film. Kľudne by som ho odporučil aj chlapom. Dozvedia sa veľa o ženách a ich uvažovaní. Okrem iného som sa vrátil do čias, kedy som končil strednú školu. Keď televízory aj počítače boli ešte stále veľké škatule. Keď na počúvanie hudby bolo treba vložiť cédéčko do veže, keď si človek pri písaní mailu musel sadnúť za počítač, no a keď ženská móda bola celkom vkusná a ženy nechodili všade v legínach. ()

Galerie (34)

Zajímavosti (2)

  • Muž, který je představen jako lídr skupiny Styx, je Dennis DeYoung, který byl až do roku 1999 doopravdy hlavním zpěvákem Styx. (HappySmile)
  • Film je založen na životě scénáristky Heather Robinson z doby, kdy jako teenager žila v Tucsonu. (HappySmile)

Reklama

Reklama