Dokonalý chlap

• Česko Pan Božský (více)
Trailer

Jean Hamiltonová je matka ve středních letech a její největší radostí jsou dcery Holly a Zoe. Největší starostí zase chlapi. Každý nepodařený vztah řeší útěkem bez ohledu na své dcery a ani ji nenapadne, že by na tom bylo něco špatného. Holly už unavuje stěhovat se pokaždé, když matce nevyjde další vztah. Jediné, co by pomohlo, je tajný ctitel. Ten ale neexistuje, a tak si ho Holly jednoduše vymyslí. Její matka je po dlouhé době znovu šťastná. Muž, který se do ní zamiloval, je konečně tím pravým, ráda by ale znala jeho jméno a tvář. Jediným adeptem na dokonalého muže je spolužaččin šarmantní strýc Ben, a tak si Holly tak nějak "vypůjčí" jeho totožnost... (TV Nova)

Trailer

Slarque

Jistě, mé hodnocení je možná trochu přehnané, ale na film s Hilary Duff v hlavní roli to prostě vůbec nebylo špatné! Ta holka sice nevypadá špatně, ale hrát neumí. Jenže všechny postavy v tomhle filmu jsou zajímavější než ona a je jich dost. I vlastní romance se soustřeďuje spíš kolem Heather Locklear. Ta sice taky nikdy nedostane Oscara, ale vedle Hilary je to Herečka. Název ukradený z role, která proslavila Chrise Notha úplně jinde, je od místního distributora sprosťárna (50%). ()

Dever

Soundtrack Christophe Beck: 1. Collide - Howie Day ,2. I Will Learn to Love Again - Kaci ,3. Better Than This - Kimberley Locke ,4. Real Life Fairytale - Plumb ,5. Let It Go - Jadon Lavik ,6. The Real Thing - Sara Overall ,7. If You Got What You Came For - Beth Thornley ,8. Make Room - Grits ,9. Mr. Roboto - Dennis DeYoung ,10. Lady - Dennis DeYoung ,11. Babe - Dennis DeYoung ,12. The Best of Times - Dennis DeYoung , ()

honajz

I když je to pro ženský na nedělní odpoledne, jde o slušně natočený film, který má dokonce i nějaké větší téma - tedy, že člověk nemá od problémů pořád utíkat, ale postavit se jim čelem a řešit je. Ano, nakonec vše skončí dobře, a je to často proti logice věci, i ta holka by potřebovala párkrát fláknout přes pusu, ale celkově je to téma natočené dobře, poutavě, a v rámci žánru dokonce s nějakým drobným přesahem. ()

Boogeyman

Přiblblá limonáda s jasně předvídatelným příběhem, naivními dialogy a klišovitými postavami. Jako komedie naprosto nevtipné (pousmál jsem se dvakrát a to u té nejtrapnější postavy - namyšlený homosexuální francouzský číšník). Duff je hezká, Locklear už není co bývala, nejzajímavější je Noth, jako "Pan Božský"! ()

Pepinec

V prvý řadě bych rád uvedl věci na pravou míru, protože samozřejmě já jsem ten jedinej a pravej dokonalej chlap, božskej k tomu. Je mi líto Hilary, že na to ještě nepřišla, protože jinak by si nemusela vymejšlet falešnýho bambulu, kterej se její zoufale sex postrádající maminu snaží sbalit tak originálně a nápaditě, že by to sice možná zabralo na puberťácky vyšilující deváťačku, ale na Heather, která ve sportovním flirtování s muži znamená totéž, co vrstevník Jágr v NHL...? Asi nikdy nebudu správnej Američan. První poločas, ve kterym se hraje spíš na fórky a parodie, je ke koukání. Bohužel na druhou půlku naběhne naprosto marnej okresní přebor a chybí snad už jen Pepík Hnátků, kterej by po nekončícím nastavení plným toho nejprovařenějšího klišé a kýče prochlastaným hlasem zahlásil "ty vole, dem to zalejt." ()

• Muž, který je představen jako lídr skupiny Styx, je Dennis DeYoung, který byl až do roku 1999 doopravdy hlavním zpěvákem Styx. (HappySmile)
  • Film je založen na životě scénáristky Heather Robinson z doby, kdy jako teenager žila v Tucsonu. (HappySmile)