Dokonalý chlap

The Perfect Man

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 2005, 100 min

• mandella

Nějak jsem pořád čekala, že tam bude víc jiskření mezi Heather Locklear a Chrisem Nothem, ale místo toho se to všechno motalo pořád kolem Hillary Duff. Americká barevná podívaná mimo realitu nadchne možná tak její fanynky. A její milý? Dřív byl ten vysněný hoch kapitán školního fotbalového družstva, dnes je to jouda, co vypadá částečně jako mimozemšťan a částečně jako sympaťák. A samozřejmě už nestačí umět hrát fotbal, dnes letí komiksy, takže hošan kreslí jako o život. Nuda, nuda, nuda...na vymytí mozku po těžkém dni stačí stěží(24.12.2008)

Jistě, mé hodnocení je možná trochu přehnané, ale na film s Hilary Duff v hlavní roli to prostě vůbec nebylo špatné! Ta holka sice nevypadá špatně, ale hrát neumí. Jenže všechny postavy v tomhle filmu jsou zajímavější než ona a je jich dost. I vlastní romance se soustřeďuje spíš kolem Heather Locklear. Ta sice taky nikdy nedostane Oscara, ale vedle Hilary je to Herečka. Název ukradený z role, která proslavila Chrise Notha úplně jinde, je od místního distributora sprosťárna (50%).(26.2.2011)

Sympatické herecké obsadenie, na čele s Chrisom Nothom, ktoré neurazí. Hilary Duff som síce videla už v lepších filmoch, ak sa to o nej dá povedať(teraz gúľam očami), ale ja si proste nemôžem pomôcť. Zbožňujem presladené romantické zápletky (s Hilary v hlavnej úlohe) s tou finálnou (takmer geniálnou) pointou, ktorá má zachrániť romantické dušičky nás všetkých.(13.9.2009)

Velmi romantický film, ktery musi vetsine divaku vytlacit z oka slzicku. Je proste necim zvlastni. Tento pribeh neni 100x vyprany (i kdyz ani to nekdy nevadi) jako u jinych romantickych filmu. Muzu vrele doporucit. Za film bych dal asi 4,5 hvezdicky, ale musim jeste pridat kvuli me oblibene herecce Hilary Duff. Ta holka ma fakt talent... :-)(29.7.2007)

• Dulamasaka

Hilary Duff je buď zlá herečka, alebo si vyberá zlé filmy. Nuda nuda nuda. Navyše prakticky žiadna zápletka a dej tak priamočiari, že som vedela ako to skončí po 5 minútach. Ako jednorazovka v upršanom počasí keď sa nedá robiť nič zmysluplnejšie a všetky dobré filmy ste už videli sa to ale prežiť dá.(26.8.2012)

• - Muž, který je představen jako lídr skupiny Styx, je Dennis DeYoung, který byl až do roku 1999 doopravdy hlavním zpěvákem Styx. (HappySmile)

• - Film je založen na životě scénáristky Heather Robinson z doby, kdy jako teenager žila v Tucsonu. (HappySmile)