Dokonalý chlap

Pán Božský

The Perfect Man

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 2005, 100 min

Neuvěřitelně nasládlý film, ve kterém se řeší patálie, které by v reálném životě neměly místo. Ale světe div se, dokázal mě pobavit a ačkoli Heather Locklear nemám, už z dob Melrose Place, vůbec v lásce, tady mi nevadila a závěrečný úsměv, jenž mi přistál na tváři se zdál být na 3 hvězdičky dostačující.(8.2.2011)

Koukatelné a dokonce se i zasmějete, pokud nebudete příliš kritičtí, uvolníte se a rozhodnete pobavit. Celkově je to trošku nedotažené a nahoře to drží především "pan božský" jako zajímavá postava, o které se bohužel nedozvíme tolik, kolik bychom chtěli. Hilary Duff nám dospívá a já se znovu ptám: jak dlouho bude ještě moct hrát naivní krásky?(1.9.2007)

• pavont

Tuctove, tuctove, tuctove. 100 krat videne a este 100 krat pred nami. Hilary je herecka na prd a jej uzke portfolio zacina vyzerat hrozivo. A kdo je pan Bozsky. A do riti Chris Noth. To je prekvapenie. Vieme ako to skonci uz od tituliek. A co ples? Nechyba? Preboha len to nie. Takze ano, tak ako Manuely a Jednoduche Marie aj toto si bez pochyby divakov najde. Takze romanticke komedie ano ale toto uz nikdy viac.(6.12.2009)

Jistě, mé hodnocení je možná trochu přehnané, ale na film s Hilary Duff v hlavní roli to prostě vůbec nebylo špatné! Ta holka sice nevypadá špatně, ale hrát neumí. Jenže všechny postavy v tomhle filmu jsou zajímavější než ona a je jich dost. I vlastní romance se soustřeďuje spíš kolem Heather Locklear. Ta sice taky nikdy nedostane Oscara, ale vedle Hilary je to Herečka. Název ukradený z role, která proslavila Chrise Notha úplně jinde, je od místního distributora sprosťárna (50%).(26.2.2011)

• Wallis3

Tak si manželka přišla z hokny a pustila si toto...a rozhodila mi celý den. A jelikož jsem neměl co dělat, tak jsem to tak nějak sledoval a nedalo se. Takových zubobolných keců, kýčů, děcka zas chytřejší než všichni v okolí... musel jsem vstát, a chodit, do všeho rýpat a kontrolovat všechno, co se v bytě kontrolovat dá a jestli ta sladká pičovina neskončila, tak kontroluji doteď...(26.11.2016)

• - Film je založen na životě scénáristky Heather Robinson z doby, kdy jako teenager žila v Tucsonu. (HappySmile)

• - Muž, který je představen jako lídr skupiny Styx, je Dennis DeYoung, který byl až do roku 1999 doopravdy hlavním zpěvákem Styx. (HappySmile)