poster

Žízeň (TV film)

 • USA

  Thirst

 • Slovensko

  Smäd

Thriller

USA, 1998, 120 min

 • Hovado
  ***

  Já vám nevim mně tyhle katastrofický béčka nějak neberou.Tak nějak člověk ví jak to nakonec dopadne.Ale tenhle film v sobě něco měl.Za prvé oblíbený herec Adam Arkin,který bohužel upadl někam hlouběji než 50000let starý kromaňonec.Za něj jedna hvězda.Druhou bych dal za poměrně vydařenou kameru.A třetí bych rozpůlil.Kdyby tenhle film dávali v červenci,kdy jsme všichni padali na hubu z těch šílenejch veder,tak yb to mělo takovou tíživější atmosféru.Ale že to šoupli do srpna tak jen půl.A tu druhou půlku za vydařený námět,který je poměrně neoprášený.Takže nakonec z mnou podceňovaného béčka vylezlo béčko,které je koukatelné a nebudete muset přepínat jinam!(15.8.2006)

 • PROROK14
  *

  O jo joooooj. Ta to film. Veď čo lepšie môžu dať do telky asi. Tupý film o ničom! Somarina na entu. 120 min - och. Ak by ich bolo len 70 tak dám 2*. Proste nuda neznesiteľná a ani nie tak nuda ako tuposť celého príbehu. A herci? Ani radšej nič nepíšem lebo mi komentár zrušia. Takže Smädik si radšej nepúšťajte a vyhýbajte sa mu.(11.11.2008)

 • (Z)denny
  *

  Byť abstinent, tak při sledování tohoto snímku jsem vylil sklenici vody ke květinám a nalil si panáka. Několik.. Nebylo to ze strachu, že by ve vodě byly nebezpečné organismy, které by napadly můj organismus a já umřel ve velkých bolestech žízní, ale protože nic jiného se dělat nedalo, abych si užil atmosféru filmu.. Ta jedna * je za oskarovou kocovinu co jsem pak měl..(29.7.2009)

 • Le_Chuck
  *

  Nieje nič horšie, ako lowcostové katastrofické filmy z TV produkcie založené na domienke (samotná katastrofa je prezentovaná vo forme tradičného bodycountu na začiatku nového dňa). Thirst má tú výhodu, že sa nemusia utrácať prachy za digitálne tornáda a asteroidy, ale žiaľ rezignuje na katastrofický scénar, a plodí katstrofálny film sustreďujúci sa na charizmatického architekta-spasiteľa, jeho rodinku (najväčšia trágedia filmu, je smrť sousedovic syna) a jeho súboj s byrokratickým starostom. A po smädu ani chýru ani slychu. Blee!(30.8.2006)

 • Master19
  ***

  Jsem spokojený, dostal jsem přesně to, co jsem čekal. Neakční, ale nenudné katastrofické béčko, u kterého se nemusí přemýšlet, protože všechno je předkládáno naprosto polopaticky a za hlavního viníka je určeno cosi s názvem, který si nikdo normální už za tři dny pamatovat nebude. Klidně bych dal i vyšší hodnocení, ale hlavní "hrdinové" mi byli totálně nesympatičtí (krom doktora, ale ten postupem času také vyměkl). V zásadě jde tedy o nenáročnou zábavu, která se hodí spíše do zimních měsíců.(16.8.2006)