poster

Kořeny mafie

 • USA

  10th & Wolf

 • Slovensko

  Korene mafie

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2006, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ***

  Potřeba něčemu věřit ho zavedla k mariňákům. Byl fakt dobrej mariňák, ale teď je potřeba vyřešit problémy v rodině. Vítej doma Tommy!.... . Mafiánskej film? Trošku jinej než bych čekal, tak nějak po americku a ze současnosti. Prostě mi tu chybí ta ,,stará dobrá" atmosféra. Herecký výkony, scénář i prostředí jsou na můj vkus dost obyčejný. Průměrnej film se zajímavým finále. Ani přemýšlet zde nemáte o čem.(21.10.2006)

 • jondoe
  ****

  tento film sa urcite neda porovnavat s krstnym otcom alebo s mafianmi.Nie vsak uplne na zahodenie.Dobre vykreslene postavy a celkom dobry pribeh o spore medzi starou skolou a novodobymi mafianmi.Vyborny Giovani Ribisi stale dokazuje ze patri uz medzi skusenych a vsestrannych hercou.Za neho davam o jednu hviezdicku viac.(16.2.2008)

 • GOREGASM
  ***

  Průměrná mobster žánrovka, která teží především ze slušného castingu (Mr. Ribisi jako vždy excelentně afektovaný), kde mě hodně příjemně překvapil nonameový Dash Mihok v roli Juniora. Nicméně preciznost a láska k dané látce se tvůrcům upřít nedá, a protože mám podobně drsné story rád, tak dávám tvrdě vydřených 60%.(20.11.2011)

 • crozet
  ****

  Nebýt poněkud nezapadající, neprůhledné až pofidérní postavě (se sklony ke Svazarmu) v hlavní roli, považuji tohle dílo za bezvadně autentický vhled do prostředí sociálně psychologického centra organizovaného zločinu s notnou dávkou naturální autenticity a bez mlživých servítek. Bravo Giovanni Ribisi (vedlejší role "Joey"). Snímek směle zařazuji mezi zprofanované žánrové perly bez ohledu na to, že zdejší hodnotící plénum je patrně proti.(14.12.2010)

 • rockwoman
  ****

  "Říká se co vás nezabije, to vás posílí. Možná je to pravda a možná ne." ... Dobře vybrané hlavní mužské trio Marsden & Renfro & Ribisi. Tihle tři herci mi přijdou svým hraním dost podobní a všichni se svým vzhledem hodí do rolí rváčů. Velká škoda, že Brad Renfro už si žádnou takovou roli nezahraje.(26.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace