Počas noci sa Lawson (Michael Dudikoff) poháda so svojou manželkou Larou. Ona ho obviňuje, že sa viac venuje svojej práci ako jej. Lawson ju uprosí, aby si spolu niekam vyrazili. Ona súhlasí, ale v skutočnosti mu chce uniknúť. Na úteku zastaví neznámemu stopárovi Justinovi (Mark Hamill). V aute zisťuje, že stopár je duševne chorý a začne ju obťažovať rôznymi svojimi výplodmi fantázie. Medzitým je jej v pätách Lawson, avšak žiaden z jeho pokusov nedonúti Laru vrátiť sa k nemu domov. Žena si však neuvedomuje aké nebezpečenstvo jej pri stopárovi hrozí. Podarí sa Lawsonovi nájsť Laru skôr ako jej stopár ublíži? (oficiální text distributora)

Mylouch

Po hodině už dost nastavovaná kaše, ale i díky obsazení jízda pokračuje. Ideální nácvik pro ženy, které v mužích kolem sebe vidí úchyly. ()

Koryntos

Nó, psychopat byl zahrán ukázkově, jen mi vadily jeho vlastnosti nezničitelného Robocopa, kde jsem jen čekala kdy Justinovi v rohu obrazovky začne naskakovat skóre a počet přibývajících životů za každého jím sejmutého. ()

Deryll

Tak Lukovi sebrali jeho světelný měč a on ho chce zpatky,proto se musí vydat na šílenou cestu napříč galaxii aby našel to co hledá a estě něco navíc:) volovinka ()

Smileface

Podtruji obvzlastě slizkeho záporáka v podání skvělého herce Marka Hamlia..Síla s námi :-) Zato Dudikoff předvedl svou standartní kamenou tvář. ()

vitekpe

Docela slusnej komorni thriller s uchylakem Hamillem. Vizualne devadesatky presny. Americka noc, mlha. Dudikoff trosku takovej neonoir typ poldy. :) ()

lukano

Tenhle film s Dudikoffem patří k těm povedeným a to hlavně díky tomu, že tam hraje uvěřitelného a drsného záporáka Mark Hamill(jako Justin) a vůbec vás neuklidňuje, že protivníkem je mu "nezničitelný" Dudikoff(jako Lawson). ()

TaanStari

Zážitek umocněný ještě tím, že jsem to viděl v maďarštině, takže jsem si mohl vychutnat jen to úchylné násilí. ()

drankeryth

Mark Hamill, ako zaporak bola dobra volba. Svojej ulohy sa chopil skvele a zahral to dobre:) Jeho sialene pohlady voci inym vyvolavaju strach, co s nimi urobi. Len ta gycovita hudba mi tam vobec nepasovala a skor ma rusila pocas sledovania filmu. Pre mna osobne bol tento film mile prekvapenie. ()

Hapretor

Dudlíkov je tu na prd. To je herec jak já závodní plavec. (plavu dost špatně). Hodně mi tady vadil. Naopak M. Hamill vystřihl roli psychouše na jedničku. Ten mě fakt pobavil. Příjemné překvapení večera. ()

phoenixer

Jedním slovem šílenost. Ta psycho hudba ve stylu diska, co je v pozadí u akčních scén je největší perlička. Scénáristi odvedli opravdu skvělou práci. Sériový vrah s polaroidem, který zabije všechny pro srandu králíkům. Škoda času.. ()

Psycho.R

Film jsem bohužel viděl jenom část, protože v druhé části mi naskočil anglický zvuk a nebylo téměř rozumět. Proto mě mrzí, že jsem neviděl tenhle parádní film až do konce. ()

Nix

Zajímavý béčkový thriller, kde teda Mark Hamill je solidní magor. Míša tu hraje druhý housle takže ho tu moc neuvidíte a všude chodí pozdě a ještě ke všemu dostane na zadek, ale Mark si to evidentně užil tuhle roli. Jinak má film dobrou atmosféru, nenudí a hezky odsýpá. Jasně, konec je trochu už přepálený a nudnější, ale pořád celkově to opravdu bylo dobrý. Já byl překvapen. ()

johnsnow odpad!

Skywalkerovi jeblo ked zistil, že Darth Vader je jeho otec, portol sa do nášho sveta vyčaril si ruku a rozhodol sa terorizovať. Dudikoff ho musí zastaviť lebo má v spároch jeho ženu. Lenže ja som čakal akčný film a nie toto. ()

route60

Mark Hamill je parádně slizký a Michael Dudikoff se snaží držet krok seč mu síly stačí, celkem slušný film ()

Citera_Mor

Atmosféru to má na jedničku, napínák do poslední chvíle. Psychopat jak má být... Klasika. Snad až na ten konec, ten je jedno velké eh?! ()

moviefan4

Čo povedať k filmu ktorý ma nijak extra neoslovil ale zase ma aj bavil. Zápletka bole docela fajn a aj herci( Dudikoff mi tu nevadil). Pri pozeraní som sa nenudil ale všetko mi pripadalo také nijaké. Beriem ohlad aj na to že je to B-čkový film ktorý asi moc nestál ale aj tak si myslim že v ňom mohlo byť toho viac. Čo už raz mi to vidiet stačilo. ()