Je mladá, krásná a svůj vzhled mění lehce jako chameleon. Díky čestným modrým očím a hlavně výkonnému aparátu skrytému za nimi dokáže oklamat, koho si zamane, a připravit ho o peníze. Obecně dává přednost boháčům a speciálně těm z šedé zóny. Krajinka Clauda Moneta je sice docela malá a nepatřile Vám úplně legálně, ale její krádež i tak zamrzí. A že Vás o ní připravila zrovna žena německého konzula? (oficiální text distributora)

xargos

Tu melodii od dětsví hraju na piáno a vzpomínám (jako Aybí) na "kreslenou kočku se zipem na zádech":) Kéž by se tenhle seriál zase někde objevil... (26.9.2010). A seriál se objevil! Ač dávám přednost filmům s původním zněním s titulky ve mně srozumitelném jazyku, v tomto případě bych klidně udělal výjimku. Vzpomínám si na původní SK dabing v Československé televizi, ale tuto alternativu seriálová série DVD neobsahuje. I tak jsem ale rád, že jsou konečně tyto povedené příběhy na světe:) ()

lake-lake

Seriál mého mládí :)) Blond Jánošíkovi v sukních jsme fandili asi všichni. Chudá studentka v podnájmu s velkými černými brýlemi, prohnaná podvodnice v rajcovním kostýmku. Kdo by hledal souvislost? Jedna z mála tehdejších možností, jak nahlédnout do severských reálií. Úvodní znělka byla nápaditá a tak trochu strašidelná. Konec dobrý, i když nám mrška trochu zchudla. Ale zřejmě ne nadlouho ! ()

Bohulib

Při hodnocení je potřeba brát do úvahy dobu vzniku. Některé scény působí hodně studiově (např. prostitutky v hotelu), ale hlavní představitelka je vynikající. Nejvíc se mi líbila jako žena německého konzula - je vidět, že nejde ani tak o maskování, důležité je umět to dobře zahrát. ()