Vesmírný lovec: Dobrodružství v Zakázané zóně

• USA Spacehunter: Adventures in the Forbidden Zone (více)

Odstartujte napínvé kosmické dobrodružství s Peterem Straussem jako galaktickým námezdným lovcem, kterého ohrožuje mechanický šílenec. Píše se rok 2136 a Wolff (Strauss), který zachytí nouzový signál souhlasí s tím, že zachrání tři překrásné mladé ženy z planety zachvácené morem. Když jsou ale ženy uneseny “pochopy“ zvrhlého Overdoga (Michael Ironside), napůl člověka a napůl stroje, který ovládá celou planetu, Wolff startuje a vydává se na divokou, urputnou honbu plnou nebezpečí a fantazie. Postaví se nejrůznějším monstrům a mutantů, a okolnosti ho nakonec svedou dohromady s Niki (Molly Ringwald), odvážnou tulačkou, která souhlasí s tím, že ho doprovodí do Overdogova království železného šrotu. Wolffovy hrdinské činy v Zakázané zóně jsou nabité nadpřirozenou napínavostí a takovými zvláštními efekty, které každého zaručeně oslní. (Bonton Home Video)

LudkovaLevaRuka

Poctivé béčko, které mohlo být o sympatické a pohledné robotce, která nosí místo skafandru průsvitnou košilku, pracuje se zbraněmi velkých ráží a ve volném čase si čte R.U.R. Bohužel nepřežila prvních 20 minut a tak zbytek filmu je o jejím přeživším parťákovi, protivném vesmírném vágusovi, který si do páru našel mladou protivnou vágusačku aby společnými silami dotlačili film do protivně vágního konce, který je jen slabou útěchou za Chalmrsinu smrt. ()

Pitryx

Ano, takto nějak má vypadat pravé sci-fi. Tohle je sice pokaženo jednou nesympatickou postavou vedle druhé, ale nevadí to. Stále je na co koukat. Bohužel, mi osobně vadí to hnusné prostředí a vše hnusné kolem. Není nic, co by tu bylo hezkého, jak se říká, pastvou pro oči. Dále to kazí ta uječená kráva, co se cpe k hlavnímu hrdinovi víte kam. Přesto hodnotím jako nad průměr. Žádné kecání, skoro neustálá akce, to je to co se mi líbí. Proto hodnotím lehce nadprůměrně. ()

PamPero 1

Ono to více připomíná Mad Maxe než Star Wars. Béčko které není zábavné, ale nudné. Dvě hvězdy alespoň za relativně slušnou výpravu. ()

Dr.Sorge

Naprosto neuvěřitelně infantilní i pro ortodoxní uznavače béčkových scifi 80-tých let. Film překvapuje opravdu velkým množstvím nelogičností a nesmyslů (už úvodní titulek překvapí), a když si už myslíte že máte tu největší za sebou, příjde ještě něco mnohem nesmyslnějšího a neuvěřitelnějšího (bez jakékoliv vazby na děj příběhu). Tento film pravděpodobně vznikl poté co několik autovrakovišť fůzovalo s televizním studiem a ve vlastní režii realizovalo tento akční trhák. ()

70s80s90s

Poctive efekty, makety a kulisy, ktore vyzeraju presvedcivo a realisticky. Tocene myslim niekde v Grand Canyone. Spinou pripominajuci Mad Maxa a planetarne zas Hviezdne vojny Epizodu IV. Na rok 83 je to vyborne zvladnuty snimok pripominajuci znamejsie kinohity. Hudobny doprovod tiez nadpriemer. Prinieslo Bonton Home Video. ()