Karcoolka

• USA Hoodwinked! (více)

Bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... Vlk sežere Červenou Karkulku a potom... Přichází žabák - detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze, aby se dopátral pravdy. Není to vůbec jednoduché a vynořují se stále nové a nové otázky: Co měla Karcoolka ve svém košíčku? Proč se vlk vloupal do babiččina domku? Proč se tam objevil jódlující dřevorubec? Je sarkastický vlk opravdu ten zloduch? Kdo má zálusk na výborné babiččiny koláčky a proč? Čemu se věnuje akční babička ve svém volném čase? Proč zazní nakonec písnička Červená je modrá? Detektiv to nemá opravdu lehké a výsledek jeho pátrání je skutečně překvapivý! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Pythonator

Konečně kriminálka, která pobaví. Každý tady kritizuje animaci, což je škoda. Divák má přijmout styl, jaký autoři zvolili (levný) a jednoduše si užívat film, který je mimochodem velmi dobře vystavěný, pěkně odsýpá a hlavně baví, což se o většině animácích říct nedá, ať už jsou třeba sebekrásnější po digitální stránce. Babča extrémistka a kozel s vyměnitelnými rohy, to jsou věci, na které jen tak nezapomenu. ()

Jard

Tématika Červenej čiapočky podaná aj úplne iným, no originálnym spôsobom. Pre mňa film Karcoolka neostal ako jednorázový film, teda nemám problém si ho pozrieť opäť. Najviac ma určite pobavili scény so "starým Kozlom" či "Šnícelmobilom". Oceňujem aj dobrú prácu s detailmi, tzn. že sa tu vyskytujú minimálne chyby. 80% ()

ado7

Krčovitá animácia, akoby spred 10 rokov uberá hviezdičky a asi tri vtipné pasáže za celý film uberá ďalšie... ()

Nediro

Perla mezi animovanými filmy. Nebudete se mnou souhlasit, ale Karcoolka je skvost mezi těmi všmi Shreky, Doby ledovými a Strašpytlíky. Zatímco u těch třech výše zmiňovaných animovaných a rádobyvtipných filmů jsem se ani jednou nezasmál ( narozdíl od mého šestiletého bratrance, kvůli kterému jsem tam do toho kina šel ), u Karcoolky jsem se chlámal od začátku do konce. Mého bratrance to moc nebavilo, což je zvláštní, když jak jsem výše napsal ho bavil Shrek, Doba ledová a ostatní animáky, které viděl. Tak jsem si položil otázku, jestli Karcoolka není spíše pro dospělejší diváky ( nebo alespoň pro odrostlejší děti ). Některé náznaky a hlášky nemůže šestileté dítě pochopit ( například parodii na xXx nebo Matrix ). Takže názor mého bratrance: "Strašně se mi líbil Shrek ale Karcoolka moc ne." Můj názor: Přesně opačný :o))))))))))))) ()

Pattrick

Nepochopil jsem to. Hledal jsem tam něco komediálního a jestli jsem se zasmál tak 2 krát? Buď si to hraje na pěknou dobrodružnou pohádku pro děti (viz. jizda na železnici, bo co to bylo) a nebo kriminálku. Nevím, nenadchlo mě to ()

pCCb

Velmi dobrý námět, spousta stereotypů a klišé v druhé půlce filmu ale neuvěřitelně začnou nudit. ()

maat.re

strašná bláznivina. Rozhodně jsem se dobře bavila, přišlo mi to celkem vtipné. Nové podání staré známé Karkulky. Nejlepší podle mě byl kozel a veverka-fotograf. Ale babička taky neměla chybu. Jediný co mi celkem vadilo byla ta animace. Možná to byl záměr, ale mně se to nelíbilo. Jinak velmi povedý animovaný film. ()

Ludva

[2009-03-22] * Inteligentně a vtipně zpracované postupné odhalování pravdy během výslechů zúčastněných, kdy každý přidá svůj střípek mozaiky, aby vysvětlil, co bylo nejasné (proč byla babička svázaná ve skříni, kde se vzala lavina, atd.), přidal další záhadu (např. kde se vzala babička uprostřed mraků), popřípadě díky svému úhlu pohledu vyvrátil doposud zřejmá fakta (třeba že babičku do skříně strčil vlk). Právě díky tomuto příběh velmi často nabírá nečekaný směr, což mě vždy poteší. Škoda, že závěr je "klasické akční finále". Nebýt něj a ukrutných písniček v českém dabingu, bylo by to za sto. ()

Barushka79

KRAVINA....................je to blbost.......ani pohádka ani komedie...........prostě hrůza, někteří si mysleli, že to je ftipný, ale bylo to spíš trapný ;-(.....................prostě kravina ! PS: Asi jen 2 věci mi připadali vitpné.............což je dost málo na 78 min. film............i večerníček mi připadá vitpnější (a to trva cca 10 min.)! ()

MAKITA

jakmile sem zhlédl obal s obrázky, měl sem takovej smýšenej pocit, no žel bůh se mi při filmu potvrdil. Animace zklamala a děj absolutně nezaujal. Dokonce sem posledních deset minut spal..So.. asi nejhorší novodobej animák..teda podle mě. No je fakt , že méně nároční diváci se budou smát a bavit od začátku až do konce, ale jako ve srovnání s kterym koliv jinym filmem tohoto ražení to je asi jak Meceds VS trabant.. Dvě hvězdy za to mrňaví a rychle mluvící stvoření a kozla houpajícího se na svých, byť umělých rohách. Jinak teda tak 10%.. ()

Darriel

Animace je jednoduše nepěkná, ale originální zpracování klasického motivu tentokrát v krimi kabátu to docela zachránilo. Navíc naspeedovaná veverka, babča superman nebo zpívající kozel jsou také ucházející. mohlo být hůř, ale mohlo být i líp. Znovu už se asi nepodívám. ()

DeNni

Trošku úlet, řekla bych. Nemluvě o děsné animaci. I když děj se mi celkem líbil (přiznávám se, že i u Kozla jsem se trochu zasmála) celá pohádka mi byla celkem nesympatická. Škoda. ()

MR.Lolofon

Páčilo sa mi to od prvej do poslednej minúty, škoda krátkej stopáže.S dobou ľadovou a madagascarom patrí medzi moje naj. animáky :-) Možno variácia na to, čo už bolo inde, ale vôbec mi to pri sledovaní nevadilo . ()

Vaclav007

Tak u tohohle jsem se dost pobavil, nejlepší bylo jak byli do sebe zapletené příběhy co vyprávěli. A grafika byla taky povedená. I když to nebylo stylem jako shrek tak to bylo fajn. ()