Karcoolka

• USA Hoodwinked! (více)

Bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... Vlk sežere Červenou Karkulku a potom... Přichází žabák - detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze, aby se dopátral pravdy. Není to vůbec jednoduché a vynořují se stále nové a nové otázky: Co měla Karcoolka ve svém košíčku? Proč se vlk vloupal do babiččina domku? Proč se tam objevil jódlující dřevorubec? Je sarkastický vlk opravdu ten zloduch? Kdo má zálusk na výborné babiččiny koláčky a proč? Čemu se věnuje akční babička ve svém volném čase? Proč zazní nakonec písnička Červená je modrá? Detektiv to nemá opravdu lehké a výsledek jeho pátrání je skutečně překvapivý! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Junis07

Lidi zlatý, co je špatně? Však to je jenom jinak podaná Karkulka, než jak ji známe, to je celé. A že to nemá dokonalou animaci? No a co má být? Kdy jste se naposled u takového oddychového filmu zkusili prostě jenom pobavit a nehledat mouchy za každou cenu...? Je to pohádka, vy volové! :-) ()

lupik84

Modernizace klasických pohádek se mnohdy nepovede, ale Karcoolka je výjimkou. Vtipné postavy a originální vlastní příběh "jak to vlastně bylo" bohatě vynahrazují jednoduchou animaci. Ze zvědavosti jsem tento počin shlédl a nebyla to ztráta času. Místy jsem se výborně bavil. ()

Stalker85

Já netušim co se komu tady na Karcoolce nelíbilo...Podle mě je to super animák...taková parodie na klasickou Červenou Karkulku která si nehraje na nic víc než opravdu je :) Mě se to líbilo opravdu moc...je tam hafo opravdu dobrejch hlášek...spívající kozel nemá chybu :D babička gGg je taky hustá :D já dávám 5* ,nemám sebemenší důvod dát míň :) SUPER:) ()

KT_2011

Výborný, nápaditý scénář, spousta inteligentního humoru a úžasně trhlé songy (netuším, jak vyznělo česky, píšu o anglickém originále). Jediná hvězdička dolů za omezené možnosti finančně limitované produkce. ()

vrch07256732

Extrémne netradičný animák, miestami extrémne nevydarený. Autori prehnane tlačili na pílu vo všetkých smeroch (akcia, paródia, cool hlášky) a tak to miestami preplácali...na druhej strane dejová línia ok, pekne sa jednotlívé deje prelínali a doplňali, dokonca neurazil ani za hlavu pritiahnutý záver á la James Bond. Včera som to videl z pasie po rokoch 2 raz a príjemne prekvapilo. Len nechápem vekovo akej skupine divákov je to určené? Deckám ktoré by pochopili cool hlášky príde námet s koláčikmi v Tom veku trápny, mladšie decká zase film nepochopia - takže pre koho je vlastne film natočený? ()

Hellen666

Tomuto filmu neboli rádoby pohádce jsem dala jednu hvězdičku, jelikož mi to celé připadá jako strašná slátanina, je to dost zmodernizované, písničky jsou také nic moc. Celkově si myslím, že tento film byl jeden veliký omyl. -.- ()

Scoobys

1. díl je prostě geniální. Násmál jsem se k tomu to proplétání příběhu které ve filmech prostě miluju! ahh! No, ale abych to moc nepřechválil přichází dvojka to už tak vtipné nebylo. Připadalo mi to moc važné a to v animované komedii podle néjen mého vkusu nemá být. Jinak jsem tady četl něco o animacích řeknu vám že taky si nemyslím že to je nějaká podívaná ale špatné to taky nebylo. 5/5 ()

Wav

I když je z Karcoolky cítit snaha přiživit se stylem obdobných animáků, zůstává určitě v lepší a vtipnější části žebříčku. Oceňuju propojení jednotlivých dějových linií, spád příběhu a celkem povedené hlášky (hlavně investigativní vlk-stoik). Co naprosto zbytečně celý film sráží, je animace, která byla už ve své době překonaná o několik koňských mil ()

velrybar.sk

Jsem rád, že už vím pravdu o karkulce.....dneska jsem to viděl poprvé a že jsem se fakt bavil ... zpivajici cap teda kozel ....super ... červená karkule ...mistr karate ,mno každý ma své zaliby ....proste tedka mi v hlavě šroti ... kde že je tem les ....že bych tam skokl na kafe .. vážně pěknej filmik na odych .. ()

anicca

Všetko je to vec v kusu, ja som sa napríklad skoro ani raz nezasmiala pri Dobre ľadovej, všetkými toľko velebenej...Mňa Karcoolka baví, je to paródia a tak ku nej treba aj pristupovať. Veľmi vtipné dialógy a zápletky, kto sa neberie vážne a nečaká umelecké dielo ani od animáku sa v nej nájde ()