Karcoolka

• USA Hoodwinked! (více)

Bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... Vlk sežere Červenou Karkulku a potom... Přichází žabák - detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze, aby se dopátral pravdy. Není to vůbec jednoduché a vynořují se stále nové a nové otázky: Co měla Karcoolka ve svém košíčku? Proč se vlk vloupal do babiččina domku? Proč se tam objevil jódlující dřevorubec? Je sarkastický vlk opravdu ten zloduch? Kdo má zálusk na výborné babiččiny koláčky a proč? Čemu se věnuje akční babička ve svém volném čase? Proč zazní nakonec písnička Červená je modrá? Detektiv to nemá opravdu lehké a výsledek jeho pátrání je skutečně překvapivý! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

tuberatanka

Dobrý úlet, ani nie tak vykrádačka, ako skôr paródia na iné animované rozprávky. Páčili sa mi niektoré absurdné nápady a v rámci animovaných rozprávok, neošúchaný námet aj spracovanie. ()

mAllornNe

Už jen za samotný nápad předělání klasické pohádky pro děti do takové podoby si karcoolka pár hvězdiček určitě zaslouží, přídáním parádních postaviček, prostředí, dabingu a hlášek by jsme byli na 4*. Kdyby probíhal celý film ve stejném tempu, které bylo zhruba do poloviny, nebál bych se plného hodnocení, bohužel. ()

Pavlo

Mať to lepšiu grafiku, lepšie napísaný dej a viac a lepšie vymyslených vtipných scén, mohol to byť animák roka - takto je to len záležitosť na jedno pobavenie. ()

Angelie

Nevim.... Takova podivuhodna pohadka ? Me to ani jako pohadka nepripadalo, i kdyz pohadku o cervene karkulce zname kazdy, tohle bylo takove... neprirozene, nebavilo me to, nezaujalo. Znovu uz bych si ji nepustila. ()

Signore

7/10 Žánrový mišmaš, který pravda "vykrádá" kde může, ale mě to - i díky střídmé stopáži - velmi bavilo. ()

Antonymi

Zajímavá myšlenka, originalita v rámci animovaných filmů na poli vyprávění (není to lineární přechod z bodu A do bodu B, hurá), zabito zhovadilým scénářem, nedotaženou animací a humorem, který není vtipný. Za mě 40% a palec nahoru za naspeedovanou veverku - scéna, ve které spolkne foťák mě rozesmála. Žel bohu, jako jediná. ()

marien1039

Já mám tuto pohádku dost ráda. Říkejte si, co chcete, ale je to prdel. Samozřejmě je důležité to vidět v originále, český dabing poslední dobou za moc nestojí... ()

nickymilka

Viděla jsem to dvakrát. A dvakrát jsem se skvěle bavila. Animace sice není nijak závratná, ale ty dialogy a vtípky jsou prostě super. Líbilo se mi, že ačkoliv měl každý svou verzi příběhu, verze "policajtů" v podstatě splňovala kritéria opravdové pohádky o Karkulce. Jódlující kozel nebo zrychlená veverka, co radši nepije kafe jsou prostě mega zábavný postavy! Nechápu, proč tenhle film nemá víc procent. Když člověk zapojí fantazii a připustí si ty nápady k tělu, není co řešit. ()

fanda_filmu

Proč 4*? Parodie na neuvěřitelnou blbost XXX (Golem Gladiátor Gumovka), scéna s granáty + další hovadiny, MÉNĚ ZNÁMÝ FAKT!!!, FANDOVÉ ŠÍLENÝCH A ŠPATNÝCH FILMŮ - NEPŘEHLÉDNĚTE!!! Jinak můj oblíbený animáček který jsem v dětství miloval... ()

salokin

Pro dětí asi paráda, pro ty trochu odrostlejší je to víceméňě nuda říznutá občasnými světlými okamžiky. ()

Ginnidlo

Kozel bezkonkurenčně nejlepší, Karcoolka tak cool rozhodně není, babča je drsňačka a veverka na kofeinu je dobrá. Animace nic moc, zápletka docela jde co mě drtilo bylo to věčné opakování scén z jiných pohledů ostatních postav, To prostě nesnáším. ()

prostoreka

Možno ten film ani nebol tak dobrý, ako som sa zaľúbila do tej divnej veverice či čo to bolo. Ale párkrát im humorek vyšiel. ()