Malý Manhattan je příjemná komedie, která potěší děti i jejich rodiče. Ve městě, které nikdy nespí, stojí dva mladí přátelé na prahu toho největšího dobrodružství ze všech. Gabe (Josh Hutcherson) a Rosemary (debutantka Charlie Ray) se znají odmalička, ale potom, co se utkali tváří v tvář v kurzu karate, se najednou oba vidí v úplně jiném světle. Kouzelné, zázračné, ale i šílené chvíle prvního zamilování - to všechno vás čeká v půvabném filmu, který pobaví celou rodinu! (oficiální text distributora)

Konvička

Svižná romantická komedie v podání dvou malých lidiček. Notně jsem u ní zavzpomínala na svoje první flirtování s láskou a oživila si všechny ty naděje, pochyby, zklamání, nadšení a další stavy, které ve stavu zamilovanosti mají trvanlivost od jedné milisekundy po milióny let. ()

Alenkita

"V lásce překonáš vlastní možnosti. Láska znamená, že se dáš někomu napospas. Láska je o nalezení kuráže, o které jsi ani nevěděl." No teda. ()

Kritik

Všichni jsme si zažili první lásku, první rande, první pusu i první zlomené srdce. Little Manhattan nás nutí prožít si to znovu, ALE milým způsobem. Je to pěkný, vtipný film... 70% ()