Malý Manhattan je příjemná komedie, která potěší děti i jejich rodiče. Ve městě, které nikdy nespí, stojí dva mladí přátelé na prahu toho největšího dobrodružství ze všech. Gabe (Josh Hutcherson) a Rosemary (debutantka Charlie Ray) se znají odmalička, ale potom, co se utkali tváří v tvář v kurzu karate, se najednou oba vidí v úplně jiném světle. Kouzelné, zázračné, ale i šílené chvíle prvního zamilování - to všechno vás čeká v půvabném filmu, který pobaví celou rodinu! (oficiální text distributora)

Jaro_slav

Jeden z mála filmů, co znám, kde hlavní roli maj děcka a nejsou to spratkové na zabití, ba naopak ten film utáhnou. Že je ten kluk budoucí Peeta Melkark z Hunger Games, to jsem poznal, ale byl jsem si omylem jistej, že ta holka je Karren Gillan. Nebyla a je škoda, že se od tý doby v ničem neobjevila. ()

lardko

Když jsem byl menší , tak sem tento film miloval , a na tom se nezměnilo nic do teď. Opravdu skvělý film s příjemnou atmosférou , u kterého si vyčistíte hlavu. ()

Jeremiah

Hlavou se mi v tento okamžik honí tisíce myšlenek, ale jen málo z nich je veselých. Po shlédnutí tohoto filmu jsem si totiž uvědomil, že jsem nikdy ve svém dlouhém životě nenašel svou první lásku - a to není dobře. Vím, že 99 % prvních lásek skončí, ale je na nich to nejkrásnější, co může člověka potkat - zůstanou trvale zapsány ve vašich myslích. Můj problém byl totiž v tom, že jsem vždy utekl. NIKDY to nedělejte, neboť potom budete utíkat celý život. Příjemý film, kterému lze vytknout pouze happy end mezi rodiči, který v reálu je tak 10 procentní. Hezky zahráno, uvěřitelný děj - proč né 4? ()

Amper01

Příjemný filmík o první lásce... Ale co tam sakra dělalo to několikeré blití slečnám do vlasů na začátku filmu? Málem jsem to vypnul s tím, že to bude nějaká úchylárna a on se z toho vyklubal prima film. ()

angar

ale no tak... keby aspoň niektorí herci vedeli hrať... toto bol trošku tvrdý oriešok, nie, nie, takto to nepôjde.... ()

BaronX

Malý velký film - malý nenáročností, velký poselstvím - v zamilovanosti člověk dělá pořád ty samé věci, ať je mu deset, dvacet, padesát, osmdesát ... vždy se bude chovat jak pitomec :-) ()

HarveyDent

Klasická studie lásky, popsání "základní kostry" každé lásky desetiletým klukem, který ji prožívá poprvé. Sice jeho komentáře k tlukotu srdce a zvláštním pocitům se vám budou zdát nadbytečné (pokud vám není deset) ale jinak je to příjemný odpočinkový film na sobotní odpoledne, který vám ukáže jak láska začíná probíhá a končí jak u malého kluka tak i u jeho rodičů(ikdyž u nich to moc zvýrazněné není). Ale nečekejte nic co rozněžní cyniky, těm se možná rozline jen tupý úsměv po tváři :) 75% ()

jafuska

příjemný film a první dětské lásce která bude nebo nebude opětovaná? nechte se překvapit, někdy byli docela zbytečně dlouhé pasáže, ale příjemně se na to koukalo ()

riza-do

Myslim, ze se vzpominky na prvni lasku moc precenuji, nic to vsak nemeni na tom, jak ohromne mily a roztomily film tohle je. Trapnosti to nedycha, od klise si nechava dobry odstup, pribej je jednoduchy ale mile koukatelny. Co vic, ocekavane to nebylo, ale ten usmev mi to do tvare vloudilo hodnekrat :) ()

BradleyT

Docela hezká romantická komedie, nic úchvatného, ale bavil jsem se dobře, a klidně se na ten film podívám ještě jednou, což bych o některých, byť dobrých, filmech říct nemohl. ()

moviepill

Trápne divadlo, ktoré sa snaží vtĺcť do hlavy diváka neotrasiteľný fakt, že 10ročné decká to majú v láske dávno jasné. Blbosť! Ako povedal užívateľ "TO", je to moc detské. A dvaja hlavní protagonisti sú nielen nesympatickí, ale aj zlí herci... Sorry. ()

Todd_Hewitt

Miluju Joshe ..Jenom proto jsem si pustil tenhle film, a upřímně? Nic moc jsem od něj nečekal. O to víc se mi film líbil a já si ho náramně užil. :) ()

Simon@

Nechápu, že TOHLE získalo tak vysoké hodnocení. Já si od toho slibovala něco docela jiného... Byla to totální nuda, nedělo se tam nic co by stálo za povšimnutí, krom skutečnosti, že ubohý malý kluk trpí pro svou (v asi deseti letech kupodivu) neopětovanou lásku.... ()

Petka92

Film Malý Manhattan vypráví o první "životní" lásce desetiletého kluka. Celý film jsem měla úsměv od ucha k uchu, jak to bylo roztomilé a pravdivé. Vím, že tento film mě nikdy nezklame, kdykoliv se na něj podívám. Josh Hutcherson ukázal, že umí hrát už takhle malý a věřím, že dokáže ještě větší věci. A jak řekl na konci, že na první lásku nikdy nezapomene, má samozřejmě pravdu. ()

montel

9-letý Gabe (Josh Hutcherson) bydlí v New Yorku se svými rodiči, kteří se právě rozvádějí. Aby se ubránil staršímu spolužákovi přihlásí se Gabe na kursy karate, kde potkává svou spolužačku Rosemary (Charlie Ray). Oba spolu začínají trávit více a více času, když si najednou Gabe uvědomí, že je do Rosemary zamilovaný. Bude mu ale Rosemary city opětovat?...Příjemná romantická komedie o první zamilovanosti zaujme jak děti, tak i starší diváky. 55% ()