Student genetiky Max měl vždycky problémy s dívkami. Ten poslední se mu přihodil, když omylem naklonoval novinářku Kate, dívku, o jaké vždy snil. Zničit tak půvabný klon by ale bylo škoda. A tak se Max, s pomocí svého kamaráda Henryho, pustí do dalšího experimentování. Z Repli-Kate se stane dokonalá žena! Prostě ji stačí nastavit tak, aby se chovala jako chlap. Kate popíjí pivo, sleduje fotbal, věnuje se žhavému sexu a zanedlouho se stane nejpopulárnější dívkou na škole. Ale nic netrvá věčně a Max zjistí, že ani tohle nastavení zas až tak ideální není... (Magic Box)

Gogo333

Docela příjemná oddychovka. Pustil jsem si to po deseti letech a opět jsem se bavil. Hned jsem si všiml Shawna a Woodyho z Psych, který jsem předtim neznal. Kate je docela kočka. Takovou mašinku bych taky využil. 60% ()

kwoky

Perfektni vtipy, hezka zenska (2x), trocha erotickeho naboje a sympaticky dej. Roztomile, jednoduche, romanticke a zabavne. Vynikajici komedie. Skoro vaham, jestli nedam 5*. Ne nedam, ale je to o Chlupku :) ()

blues

na počátku dobr (Kate jako chlap byla skvělá!) , v druhé půli se už všechno strašně komplikuje, nestíhal jsem rozlišovat mezi stejnými dívkami. A konec? raději nemluvit... ()

Arach.No

Ali Landry je sice pěkná, ale film se jenom na jejím vzhledu postavit nedá. Nudná zoufale nevtipná komedie s příšerným Eugenem Levy. Po dlouhé době jsem díky Primě narazil na film, který jsem nebyl schopný dodívat do konce. Scénář vypadá jakoby ho napsala feministka, protože Repli-Kate se má sice chovat jako chlap, ale většinu filmu spíš vypadá jako malý děcko a s chlapek má málo společnýho. ()

ThomasCrown

Niektoré filmy majú tú výhodu, že ich môžem pozerať stále a vôbec sa neopozerajú. Repli-Kate je presne takým filmom. Je vtipný, je sexi, je tu i romantika a je sexi (na druhú:). Nie je to nijaké veľdielo, ale je to záruka príjemne stráveného večera a istým spôsobom ponúka aj splnenie mužských túžob:) ()

vorry

Repli Kate, nebo spíše Sexy Kate je fakt pěknej komediální film. Sice to nebyla žádná parodie, ale klonovaná Kate (Repli-Kate), hrála famózně. A ten konec mě odrovnal :)))) ()

Prochy38

Je to blbina, ale mně se to hodně líbilo. Asi hlavně proto, že Ali Landry je neuvěřitelně krásná a sexy kočka! Ale jako lehká komedie to nebylo špatné. Pobavil jsem se a ještě pokochal. Ideální, ne? ()

Dallas

Výborná zbraň pre ženy, ktorým sa zdá, že ich muži už zabudli čo je na nich vlastne tak super. Tento filmík to fakt dokonale vystihuje. No a okrem tejto pointy je to aj celkom vtipné a hrá tam neskutočná Ali Landry. 70% ()

M.E.K.Y

Nemůžu si pomoct, ale já se bavil. A to dost. Hloupých amerických komedií je hromada, ale jestliže mám s nimi porovnat Repli-Kate, tak je to určitě nadprůměr. Neobvyklý námět o replice toho či onoho člověka není nikdy na škodu a už toto téma samo o sobě dává vzniknout spoustě vtipným konfrontacím. Snímek tak příjemně ubíhá a díky vhodnému dávkování humoru jsem se ani nestihl nudit. Celý snímek se točí kolem Ali Landry (Kate), která je nehorázně sympatická a pravděpodobně "udělá" většinu mužského publika a ženského možná taky. Takovému typu komedií prostě musí vévodit nějaký sexsymbol, ať je na co koukat a tady je navíc velmi vkusně vložený. Kromě ní se zde představily známe žánrové tváře, jako třeba Eugene Levy či James Roday. Závěr? Příjemná komedie, která díky svému námětu zaujme, pobaví a do jisté míry i ponaučí. ()

Skarface

Jen tak matně si na tuto komedii pamatuju ale vím určitě že sem se hodně bavil každopádně jen co se k ní zase dostanu tak hodnocení třeba ještě změním ! Teď jen ta otázka jestli k lepšímu nebo k horšímu ()

El-Barto

Konečně jsem se dozvěděl, jak vypadá dokonalá ženská! Po předlouhém hledání mi na to odpověděl tenhle stupidní a nudný film. Kdybych mohl zformovat dívku tak jak chci, myslím, že mám jasnou představu a chlap by z ní nebyl. ()

zelda82

Kvalitni oddychovka, ktera nenadchne ani neurazi. Idealni na dlouhy vecer. Znova se ale na tohle dilko urcite koukat nebudu. Zkratka komedie na jedno pouziti. ()

Wargoo

Jedna z mnohých nevydarených komédií, kde sa snažili hodiť toľko vtipu až to bolo miestami (dosť často) trápne. Jimbov otec je najlepší, ale len v Prci, inde sa mi už tak moc nepáči. Ali Landry je pekná baba, a tak aspon jedna hviezda. * a 16,190% ()

BOURQUE

Bláznivá komédia, vtipne natočená a dokáže pobaviť. A keby to nestačilo, tak je tam prekrásna Ali Landry, ktorá v tom čase bola v super forme. Osobné hodnotenie: 76% (***) ()

Lukasfox

No musim říct že tahle komedie je pro me velkým překvapením.. suprove sem se bavil celých 98 minut... Kdo by si nepřál takového klona aspon nachvilku:-) Jak už bylo řečeno oddechovka při ktere neusnete vy ani vaše přitelkyně ()

E lan

Lehce podprůměrná teenagerovská komedie s notnou várkou hrubšího humoru. Nic objevného, scénář je opravdu velmi slabý, herecké výkony nijaké. Přesto se člověk zas tolik nenudí... ()