Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Členové skupiny OutKast André Benjamin (André 3000) a Antwan A. Patton (Big Boi) září v hlavních rolích okouzlujícího příběhu plného hudby a energie.  V rušném a žhavém nočním klubu pracují dva kamarádi. Stydlivý klavirista Percival (Benjamin) se v životě řídí přísnými pravidly, zatímco Rooster (Patton) je výstřední hlavní hvězdou klubu a pozornost diváků si užívá. Život si ale s oběma zahrává, když chamtivost, sláva a nakonec i vražda pomalu ničí jejich přátelství i samotný klub, který je spojuje. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (16)

NinadeL 

všechny recenze uživatele

OutKast měli rezignovat na jukebox muzikál a natočit si několik pořádných klipů, vyjet na turné se svou poslední deskou Idlewild a všichni by byli v pohodě. Takto vzpomínka na tohle výjimečné duo poněkud hořkne, protože se podepsali pod největší černošské klišé, které si lze představit. Maloměsto, prohibice a cesta za štěstím lemovaná křivkami barevných slečen, za které by se nemusela stydět ani Joe Bakerová. Ahistorická hudebka v tom předstíraném retru nedává nejmenší smysl, stejně jako víra v to, že André 3000 a Big Boi vědí, o čem je herectví. Mluvící kohout na placatce jim měl možná poradit. ()

sutech666 

všechny recenze uživatele

Presne som čakal, že Andre bude hrať utiahnutého, hanblivého, ale talentovaného chlapíka,ktorý má doma menšie problémy. Čakal som, že vo filme nebude skoro žiadny dej a taktiež, že to bude mať slabé znaky černošskej gangsterky. Očakával som emotívnu pomalú hudbu, ktorá mi takmer nič nehovorí. To všetko sa do puntíku splnilo. Jedna vec ma prekvapila a to, že to zbehlo celkom rýchlo a vobec neľutujem, že som to videl. ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Miluji a Outkast a jejich hudbu... před "Idlewild". tohle album mi prostě nikdy nepřirostlo k srdci. Mají mnohem lepší věci a musím říct, že by se mi asi více líbil film podle "Speakerboxxx/The Love Below". "Idlewild" má pořád dobrou hudbu, ale prostě už ne tak zapamatovatelnou, tak jinou. Stejný je i film, hodně zajímavých prvků, ale celkově je tohle mafiánské drama přepálené a bohužel zdlouhavé. ()

ecceHOMMO 

všechny recenze uživatele

Pomale plynúci a jednoduchý dej, avšak bez okúzlenia a energie. Energia srší akurát z piesní, ktoré vo filme zaznievajú. Jediným ako tak zaujímavým miestom v Klube splnených prianí je záver, ale ani ten nedostal dostatok priestoru nato aby vylepšil renomé tohoto snímku. Čo na záver? Čakanie na koniec filmu bolo úmorné, ale dočkal som sa. Ale bola to strašná nuda! ()

Xatrix 

všechny recenze uživatele

Od Idlewildu jsem cekal dalsi muzikal s cleny Outcast jako hlavnimi postavami. Vysledek je trochu jiny, chvili to pripomina videoklipy Outcast a chvili se snimek snazi tvarit jako gangsterka. To prvni funguje skvele, to druhe uz bohuzel nikoli.Brian Barber prekvapive zacina snimek velmi svizne a divak ma pocit, ze pred nim ceka videokliparska jizda v retro stylu. Bohuzel reziserovi dochazi dech (ci snad penize) a snimek se vraci do klasickych vypravecskych koleji, aby se zas na chvili vratil v samotnem finale. Je to skoda, protoze potencial film mel. Duo Outcast prekvapive hraje prirozene a nijak nenarusuji film, prave naopak. Co ale film nepodporuje pribeh, scenarista jako nevedel, co kteremu zanru ma dat prednost a tak milostny pribeh jedne z postav vyzniva naprazdno. Presto vsechno film ubehne velmi prijemne a na jmeno Bryana Barbera si budu do priste davat pozor. 7/10 ()

Galerie (33)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama