1 Night in Paris

všechny plakáty
Pornografický
USA, 2004, 62 min

Paris Hilton so svojim priaťelom v Paríži kde prežili asi najväčšie dobrodružstvo svojho života. Tento dokument vznikol aby ste aj vy videli čo sa tam všetko udialo, či ich tá noc vôbec zmenila a čo v nich zanechala. (ScarPoul)

Jamal

Je příjemné vědět, že je to jedna z nejbohatších a nejodvážnějších lidí na světě (( :: aspoň dělá zdarma reklamu na svůj řetězec a ještě si při tom užije (( :: ()

Smok odpad!

No, dúfam, že nakupovanie a vymetanie večierkov ide Pariske lepšie :) Mať doma takéto poleno, to by som asi chodil do knajpy o moc častejšie. Divím sa aj tomu jej borcovi, že vôbec ide na svetlo sveta s takýmto zhitom, moc dobrá vizitka to pre nich neni, ale čo už, asi bolo treba na nové botičky. Love is money... ()

Crocuta

Vychrtliny Parisina typu se mi pranic nelíbí a kdybych přece jen zatoužil spatřit její pohlavní orgány, stačí občas otevřít nějaký ten bulvár. Navíc to vypadá, že je Hiltonová líné sexuální nemehlo, dost možná frigidní. Jednu * za další důvod k výsměchu této hubené koze a dobrý titul. ()

SOLOM.

Tak tahle vypatlaná borka neumí dělat nic pořádně. Zpívat neumí, jako moderátorka reality show stojí za h***o, dívat se na její herecké výkony ve filmech je utrpení a ještě k tomu i při sexu leží jak kus dřeva. Alespoň ten oral zmákla děvucha. Na jednu noc bych to s ní možná risknul, ale žít bych s ní nechtěl ani omylem. Kdyby neměla zazobané předky, tak po ní ani pes neštěkne a možná bych jí znal opravdu jen z nějakého toho porna. ()

ScarPoul

Je to tak Paris skrátka nevie hrať, ani spievať, ani poriadne vyfajčit vtáka. Vidno že bohatá neznamená dokonalá. Inak paris ide do Prahy aj sa sa pýtam Čoooooooo? ()

Pishin

No rozhodne lepsi nez Pam&Tommy ale komentare toho jejiho pasirka, ktery furt zvejka zvykacku a chova se jak mistr sveta me vazne vytaceli >> mel jsem z nej pocit ze snad opichal nejvetsi modlu na svete >> pro me tedy rozhodne nee!!! ... 2** za odvaznejsi video nez P&T ()

Terter odpad!

Na chvíli jsem se nad tímhle "pornem" zamyslel (aby nedošlo k nedorozumění - zamyslel jsem se mozkem, vy zvhrlíci) a došlo mi, proč je to tady vedeno jako "Erotický / Dokumentární / Romantický / Horor" (ještě tam chybí Komedie). Paradoxně, asi nejvíce sporné jsou žánry erotický a romantický. Romantického na tom není nic a erotického o nic víc (erotika má trochu stimulovat, tohle je spíš k smíchu). A k těm dalším: horror to je, neboť dle mého je Paris jen o dva stupně hezčí než ohnilá kobyla a nechtěl bych ji potkat o půlnoci v parku. A k tomu dokumentu: tímhle dílkem se jenom potvrzuje, že je blbá jak štoudev, soudě podle jejího výkonu. I sledování pářících se ploštic vás zaručeně vzruší víc než dívání se na tuhle vypatlanou ohyzdu. ()

mysiak

Pri tomto porne, som sa skoro došťal smiechmi, ako je Paris trápna, ale bolo to vynikajúce porno...nemalo chybu ()

J3dla

Ja bych se spíše pozastavil nad klasifkací filmu na csfd. "Dokumntarní " - co je na soft pornu dokumenárního, kromě ...? "Romantický" - co je na soft pornu romantického? ehm:) Jinak k filmu, nejsem žádnej pornofil :-p, ale tohle byla slabota, na druhou stranu Paris je hezká(půvabně hezká, ale né přitom žadná superkráska) a to může diváka upoutat. ()