Ředitel společnosti obviněný z podvodu, mentálně retardovaný chlapec, který snědl svou šestiměsíční sestru, transsexuál a postarší intelektuál, jenž zavraždil manželku - tito lidé tvoří osazenstvo vězeňské cely. Když se jednoho dne uvolní kámen ze stěny, objeví přítomní skrýš s deníkem bývalého vězně Danverse, který zde pobýval na začátku minulého století. Deník obsahuje magické formule, s jejichž pomocí se vězňové údajně mohou dostat na svobodu - a takovou příležitost si přece nesmějí nechat ujít! (oficiální text distributora)

Hapretor

totál ujeté postavy ... totál bizzár ... tohle umějí fakt jen Francouzi ... na zabití času ok ... jinak nic moc ... ()

farfalino

Horor pro mě znamená něco z čeho mám strach a pak v noci nemůžu usnout. Filmu se odlišnost a jinakost upřít nedá, ale po vypnutí televize jsem na něj zapoměl což není dobré Znamení ani ve zdi. :-)l ()

foundation odpad!

Absolutne a totalne naivne natoceny brak..Nezmyselne, hlupe, tragikomicke . Herecke vykony su v tomto pripade velka kapitola sama o sebe. ()

Dárius

Začátek filmu se jevil v nadepsaném žánru Fantasy.Omyl-žánr Fantasy běžel v celém snímku cca 10min.Zbytek snímku čučela čtveřice kriminálníků do deníku býv.vězně,vzájemně se vzorně doplnovali-jeden poscal druhého,třetímu zežral hodinky,a čtvrtému vypadla ze zdi na hlavu cihla.Ze žánru-Horor jsem zaznamenal toto:Ten vyšvihaný co ještě neměl dost-hodinky v břiše ho nenasytily-začal žrát stránky tajemného deníku.Tomu se to nelíbilo a proto mu zlomil ruky ,nohy a vaz.PS.Naposledy jsem se nechal nachytat na oficiální text distributora a jeho označení žánru filmu.A jestli jsem to u nějakého komentu už psal-tak jsem nevědomky lhal.Tak je to když dostanete do ruky seznam a tápete ve filmovém světě. ()

Al44...

Velmi zvláštní a zajímavý film, který se skoro celý odehrává v jedné vězeňské cele s minimem herců. Zajímavý nápad a hutná psycho atmosféra patří k hlavním plusům snímku. Každý z přítomných spoluvězňů hlavního hrdiny je totiž určitým způsobem "divný". Škoda jen, že film nějakým způsobem negraduje a nemá nějaké šokující vyústění. Každopádně se ale jedná o originální a trochu jiný mysteriózní film (což se počítá). ()

KUFI

Docela koukatelnej mystickej horor o cerny magii s nezbytnym francouzskym teplym nadechem (chlap se ctyrkama v paruce kojici jinyho chlapa..). Mluvici picu jsem ale ve filmu videl poprvy a to si zaslouzi jednu hvezdu navic. ()

helraiser

Parádní atmosférická komorní podívaná. Čtyři postavy a jedna magická kniha a co z toho může vzejít. Některé scény jsou opravdu lahůdkové, jako by vypadly od Berkera. Postavy jsou parádní, takové kvarteto se jen tak nevidí. Co je ovšem totální nářez tak je atmosféra, kdybych měl hodnotit ji tak to je za plný počet, takhle pouze za skoro plný. Celkově jsem si to opravdu užil. Na to, že jsem nic neočekával tak spokojenost maximální. Frantíci opět nezklamali a můžu jedině doporučit. ()

Denila

Film překvapil! Skoro celou hodinu se skoro nic neděje, ale konec se liší a příjemně zaújme. Rozhodně to není nijak běžný horor plný krve a podobně. Proto *** ()

masekjc

Nenudí, nadchne ale neohromí...Pár světlých i slabších okamžiků, pár nezodpovězených otázek a plno možností jak přivést tenhle film k dokonalosti, jen jich sakra využít.. 7/10 ()

Margerie

Naprosto zbytečný film se slibným námětem a hodně špatným zpracováním a celkovou pointou. Člověk to nechce vypnout, protože si celou dobu říká, že konec přece musí být lepší, zajímavý, že to vyváží nedokonalosti v průběhu... a ono nic. Ještě že to má tak krátkou stopáž. ()

solaco

Minimalistický horor, ktorý sa prakticky odohráva iba v jednej cele, by mohol byť na prvý pohľad nudný, no tento tentokrát sa to podarilo a aj vďaka nápaditej réžií nestráca tempo. Dávam 4 pretože medzi Americkými horormi, ktoré som v poslednej dobe videl mi toto Francúzke osvieženie padlo vhod. http://strasidelnyblog.blogspot.com/ ()

habertek

Hodnotit to nebudu, protože jsem to po deseti minutách musel vypnout! S prominutím hrozná sračka! Ale nevíděl jsem celé tak nehodnotím......... ()

rob_troy

Francouzi a horror? Naprosto perfektní nápad na napínavý a zajímavý film. Mystický snímek o černé magii a týpkách, kteří s ní hazardují uvnitř cely jen proto, aby se dostali na svobodu. Nemám tomu co vytknout. ()

PeterFLJilek

Scenár nemá ani hlavu ani pätu, ten, kto ho písal, sa v ňom úplne stratil, tak isto herecké výkony o ničom. Film bez logiky, zo začiatku máte pocit, že to niekam smeruje, ale na konci zistíte, že nikam. ()

Kortexo

Horor s originálním námětem a kvalitním dějem, který boužel doplácí na franzouskou produkci a herce.V americkém provedení by to byla dokonalost. ()

WolfIssen

Nečekejte žádné potoky krve... Snímek plný okultního tajemna a vězeňské atmosféry k tomu, to tady ještě nebylo. Při prvním shlédnutí jsem byl nadšen, po pár letech jsem se podíval znovu, nadšení trochu ochablo a to jen proto, že osazenstvo cely je až na jednoho "člena", zastoupeno dementem, úchylem a intelektuálo-demento-úchylem, což prakticky narušovalo bezchybnou atmosféru mezi čtyřmi zdmi a záhadu oné knihy. ()