Sk8aři

Jane Moran

Kostýmy:

Sally Sharpe
  • Phobia

Pokud je vám tak 9 až 11 let, právě jste přestali snít o kariéře popeláře, protože vám rodiče koupili prkýnko na kolečkách, jste už schopní na něm ujet celých 15 metrů bez pádu a rozhodli jste se tedy stát profesionálním skejťákem, pak jste cílová skupina a nejspíš vám nebude nijak překážet prostoduchý příběh, dětinskost, toporné dialogy a mizerné filmové řemeslo. Jste-li ovšem starší, nedejbože dospělí a svéprávní, oceníte možná různé fígle a blbinky na skejtu, ale jinak budete trpět jak jeptiška na koncertě Black Sabbath. 31%(21.5.2011)

• FFilipCZ

Dvě hvězdy. A to jen proto, že skateboarding mám fakt rád.(20.1.2013)

• Webb

Dávám pouze jednu hvězdu a to za triky a Tonyho Hawka. Jinak je to neuvěřitelný filmový paskvil.(18.1.2009)

• Olík

Bandička tří spolužáků a jejich skejťácký trip na závody Beach Bowl na jehož konci čeká sám velký Tony Hawk. Čekal jsem poctivé drama z sk8 prostředí a dostalo se mi přihlouplé dětské pohádky s mizernými herci, dialogy a vlastně vším. Možná, že znalci ocení prkýnkářské triky a účast Mr.Hawka, ale pravdou zůstává, že pokud se chcete podívat na pořádný skejtový film vložte do přehrávače Legendy z Dogtownu.(24.9.2010)

3 hvězdy jsou dostačující pro tenhle slabší bláznivý nápad na komedie třech spolužáku.(4.9.2018)

• - Tony Hawk má ve filmu naprosto stejný outfit jako ve hře „Tony Hawk's pro skater 4“. (phoenixer)