Wasabi

• Francie Wasabi (více)

Hubert je policista se zlatým srdcem a ocelovými pěstmi. Právě těmi jedné noci inzultuje v nočním klubu nevychovaného výrostka. Vše by bylo v pořádku, kdyby ale nešlo o synáčka Hubertova nejvyššího šéfa. Incident je třeba zamést pod stůl, a proto je mu doporučena delší dovolená. Při svém posledním volnu před dvaceti lety se Hubert setkal s Japonkou Miako, svou životní láskou. Tenkrát se poprvé a naposledy cítil šťastný. Jako lidská bytost, ne jen jako policista. Miako jej ale záhy záhadně opustila. I proto bere nyní dovolenou jako šanci vnímat svět kolem sebe jinak. A brzy zazvoní telefon až z dalekého Japonska. Právní zástupce ho informuje, že Miako před několika dny zemřela. Než odešla, sepsala závěť. Odkázala mu svůj nejcennější majetek. Něco velmi speciálního. Je to víc než dědictví, víc než dar a také víc než obrovský problém... (TV Prima)

Bogrant

Reno, Momo, golf, granáty, karaoke, mafoši, wasabi...a mnoho iného v kombinácii s francúzskym humorom a japonskou pestrofarebnosťou. Výsledok? Oddychová zábavka, v ktorej netreba riešiť ani tak samotný príbeh, ako skôr vystačenie si zo situačnými gagmi, ktoré čím viac sú uletené, tým lepšie. Wasabi hocikedy. ()

Thalin

Tenhle film je skvělý na vypnutí i na pobavení. Pár fórů a pár facek, jedna hysterická japonská dcera a Jean se svým kamenným výrazem a sarkasmem. Zápletka sama o sobě nic moc, ale vždycky se na tenhle film ráda podívám. ()

Little_Sawy

Tato francúzská komédia ma baviť vie. Wasabi som už skúšal a je to nechutne pálivé zelené hovno ktoré človeka páli v pažeráku ešte 2 týždne po jeho konzumácií, a tak isto je na tom aj táto frantíkovská komedia, kde komisár po smrti manželky ide strážiť svoju dcéru, ktorá je tak trochu na volnej nohe a neznáša jej otca, čiže nemôže vedieť že jej matkyn priateľ je vlastne celú dobu on. Myslím si že keby to spravil, než nastane situácia z japoncami ktorý ho chcú zabiť, zničiť, zlikvidovať, pomlet a rozsekať do sushi, skorej, tak by to zrejme spravila ona. Trochu mi liezla ma nervy, ale prekusnuť sa to dalo, aj keď to dievča je samí prúser.. Film bavil. ()

Cooolboy

Umením sa to nazvať nedá ale komickosť a rôznorodosť postáv ma tu pobavila. Miko je ale fantasticky uletená a dáva deju apoň nejakú dynamiku. 5/10 ()

juice

Komédia s Jean Renom plná tisíckrát omieľaného klišé. Všetky postavy sú veľmi schématické, počnúc samotným Renom, ktorý hrá rádoby drsného policajta s neortodoxnými metódami (stokrát videné) a musí si poradiť so svojou rebelskou japonskou dcérou o ktorej sa náhle dozvedel až po vražde svojej dávnej japonskej milenky (tisíckrát videné). Ďalej tu máme jeho podareného parťáka, ktorý so svojimi hláškami má plniť úlohu humorného elementu filmu, ale pôsobí skôr trápne. No a v neposlednom rade sú tu gangstri, výhradne oblečení v čiernom s čiernymi slnečnými okuliarmi, zrejme preto aby ich Reno mohol v dave ľudí ľahko spoznať a chlapácky zlikvidovať. No a šéf mafie, to je kapitola sama osebe. Toto všetko by ani nevadilo, keby film bavil, ale nezáživný a neoriginálny humor postavený najmä na kultúrnych odlišnostiach, prípadne na tom, že jeho dcéra nenávidí svojho otca ale nevie že to je práve Reno sa u mňa minul účinkom. Dialógy sú trápne, akcia ničím nezaujme a je nudná. Kŕčovité patetické scény si tvorcovia tiež mohli odpustiť. Vlastne v celom filme nie je jediný moment ktorý by ma niečím upútal, pamätám si z neho len to, že tam hral Jean Reno a potom neustále kladenú otázku, prečo tento charizmatický herec má potrebu hrať v podobných brakoch. ()

nobullets

Za průměr 3* za skvělou hudbu +* sice místy nehodící se ale mou oblíbenou - Gorillaz (golfová scéna) nebo Prodigy (videoherna). ()

f.AJimMy

Jean Reno je v tomhle filmu vtipný, akční a hrubý ke všem kdo ho dokážou naštvat :) a to mu sedí naprosto dokonale. Skvěle jsem se u tohoto filmu bavil od začátku až do konce. Nejsou tam žádné nudné scény a proto mu dávám 100% ()

bocy

Jean Reno patrí medzi mojich obľúbených hercov. Možno aj preto sa mi Wasabi páčilo. škoda len, že sa nechytá na takého Leona.:-) ()

johny.duch

Nevím proč, ale tenhle film i když nepatří k těm kvalitnějším mi moc přirostl k srdci. Je to celkem jednoduchý a předvídatelný příběh, ale způsob, kterým je to zahráno jak Jeanem Reno tak i Michaelem Mullerem je prostě tak dokonalý a dokáže mi i v horších chvílích dokonale zvednout náladu ()

jakub.kuba

O tomhle kousku nevím co si myslet. Na jednu stranu tam bylo mnoho vtipných frází, na stranu druhou to byla absolutní pitomost. Možná je to pokus o teenagerovskou komedii, ale to se nepodařilo. A normální komedie to taky určitě není. Tak co si má člověk myslet? ()

lenny71

Wasabi jsem shlédla díky jedné cestě dálkovým autobusem, jinak bych na něj nejspíš nenarazila. Rádoby akční film, rádoby komedie - ale bohužel není moc povedené ani jedno. Je to hodina a půl neuvěřitelné nudy a absolutně nezajímavé zápletky. Jedna hvězdička jen proto, že jsem to čekala ještě horší. ()

Regig

Drsný policista a jemná v uvozovkách mladičká Japonka. Průměrný akční film ze špetkou humoru.Zajímalo by mě jestli to bylo wasabi a nebo ne, když to tak s chutí konzumoval. ()

MagyG

Tak neviem, čo ma na tomto filme toľko priťahuje. Svojím spôsobom je to priemerná komédia. Ale J. Reno je J. Reno a pri celkom príjemne zvládnutých scénach z japonských ex/in-teriérov, sa na to dá pozerať. (japonské ex/in-teriéry v Ztraceno v překladu mi až na výnimky liezli na nervy). Žiadna hlboká pointa, proste dobrá oddychovka, na ktorú sa pozriem kedykoľvek rád. ()

M.a.r.v.i.n

pro mě absolutně tipický Jean Reno bude to asi tim že jako první jsem vidél návštěvníky,ptotom wasabi, drž hubua až na 4. místě leona ...Proto mě nijak nepoznamenal ostatní fillmy nicméně podle mně má Reno na to hrát jakykoliv žanr i komedi i drama. Podle mně vilice zdařená komedie ()

Jezinho95

Po shlédnutí filmu mám velice smíšené pocity... na jednu stranu docela dobrá komedie se skvělým Jeanem Renem, na druhé straně mě ani příběh, ani ostatní herci moc nezaujal... ale na odreagování dobrý, takže dávám 65% ()

QuietRioT

Francúzke filmy mám rád naviac ak je tam ešte aj Jean Reno tak to nemôže skončiť zle. V spojení s Japonskou kultúrou nám to prinieslo vynikajúcu akčnú komédiu. ()

sharik002

Jestli jste fanoušci francouzských komedií a nevadí vám, že jsou obvykle plné absurdních situací (např. nikdo si nevšímá, když chlápek uprostřed nákupního centra velice nenápadně vyřídí řadu jinejch chlápků.. každého jedním úderem, pochopitelně) a navíc vaše oko potěší pohled na krásnou japonku, není co řešit a sáhněte po Wasabi. Já byl spokojen :) ()