Zpočátku to vypadalo jako únos, ale šlo o něco úplně jiného. Coco Chavezová a její milenec Junior, kteří se zatím živili podvody a vydíráním, se rozhodnou postoupit na zločineckém žebříčku o stupeň výš. Unesou počítačového magnáta Dysona a požadují čtyři miliony dolarů výkupného. Pečlivě naplánovaná akce se zadrhne jen jednou, když Coco musí zastřelit náhodnou svědkyni, která vyběhne z vedlejšího bytu. Události pak dostanou zcela jiný směr, neboť mrtvá žena byla manželkou vlivného senátora. A tím překvapení zdaleka nekončí... (Česká televize)

Pythonator

Carla Gugino je k nakousnutí, ale film to z hlubin průměrných béčkových kriminálek nijak nepozvedne. Přesto film oplývá zvláštním kouzlem, snad díky skvělému obsazení. Hodně se mi tam líbil Alan Rickman, až se divím, že nebyl obsazovaný v takové poloze častěji. Je to jeden z nejméně využitých herců a je škoda, že se mu nikdy nedostalo nějaké opravdu velké hlavní role v pořádném filmu. Satisfakce v Harry Potratovi je nedostatečná, ačkoli jeho Snape je v podstatě jediná dobrá a dobře zahraná postava z Potratové ságy. ()

Misabarry

Tuna známých tváří, zprvu dobré tempo, pak se to utopí. Pár dobrých hlášek, "lahodný" přízvuk, ale jednoznačně nejlepší ET!!! Well, fuck me sideways = hlášky padaly z Rickmana! ()

kalerme

Emma Thompson a Alan Rickman jsou prostě skvělá dvojka. Skvělý hlášky, akce, a hlavně, co se už moc nevidí: nepředvídatelnost děje. Vzdáleně mi to připomíná Pulp Fiction (říkám, že vzdáleně). ()

Puslanka

Pro mě 3-4* A. Rickman a E. Thompson jsou skvělá dvojka. Miluju sarkasmy, miluju tenhle typ humoru. Dobrý film na odlehčení, ale nic závratného od něj neočekávat :) ()

Ruthen odpad!

Zase som sa raz nechal oklamať hodnotením tunajších užívateľov. Film by som možno ani nehodnotil ako odpad ale sklamanie bolo príliš veľké na to aby som mohol objektívne hodnotiť. Krimi, dráma ale s prvkami komédie. Teda blbosť. ()