Reklama

Reklama

Zpočátku to vypadalo jako únos, ale šlo o něco úplně jiného. Coco Chavezová a její milenec Junior, kteří se zatím živili podvody a vydíráním, se rozhodnou postoupit na zločineckém žebříčku o stupeň výš. Unesou počítačového magnáta Dysona a požadují čtyři miliony dolarů výkupného. Pečlivě naplánovaná akce se zadrhne jen jednou, když Coco musí zastřelit náhodnou svědkyni, která vyběhne z vedlejšího bytu. Události pak dostanou zcela jiný směr, neboť mrtvá žena byla manželkou vlivného senátora. A tím překvapení zdaleka nekončí... (Česká televize)

(více)

Recenze (26)

Radko 

všechny recenze uživatele

Ak žena dostane od Judáša pusu, zradcov osud nebude len vecou vkusu. Veľa môže napovedať kniha kníh, z nej je zrejmé, že Judáš nekončí ako kajúci sa mních. Neskončí však ani ako na strome viselec, ako dopadne, to už scénaristova je vec. Viac neprezradím, bo hrozí tým pointy prezradenie, a komentárom nechcem pripraviť divákov o prekvapenie. Hoci aj keby som, vzhľadom na trochu tuctovosť by to nebola hádam ani škoda veľká, no zase na druhej strane v sobotu večer pomerne dobrú zábavu priniesla mi telka. ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Scénáristicky i režijne debutující Gutierrez, který ještě nějaký ten rok i film potřeboval, aby si vypiloval styl na současnou pozici, kdy natočil parádní dvojfilm Women in Trouble/Elektra Luxx. V Judas kiss je jeho současný styl a atmosféra zmiňovaných kousků (+ Girl walks into a bar) cítit zejména ve scéně, kdy Coco vypráví historku o seznámení s Juniorem, jinak se jedná spíš o hodně průměrnou a klišovitou kriminálku alá únosci, oběť, výkupné a zvědavej detektiv (tentokrát v milém duu Thompson/Rickman), která mi hodně připomíná Gutierezzem napsaný Big Bounce a to chvilkama, bohužel, i kvalitou. Jedno se ale Sebastianovi upřít nedá a to fakt, že už tehdá, ve svých raných začátcích, dokázal dát dohromady takovou hereckou sestavu. 50% ()

Reklama

evulienka3 

všechny recenze uživatele

Zaujímavo spracovaný ale už tisíckrát obohratý námet vylepšený skvelým hereckým obsadením, avšak ani to nič nemení na tom, že je to priemerný film, na ktorý sa dobre pozerá ale rýchlo sa zabúda. Každopádne však čas strávený pri tomto filme nenudí a je príjemným oddychom, pretože napriek dramatickému priebehu nestráca na typickom britskom humore, ktorý to celé drží počas celej doby trvania výrazne nad vodou. ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Někdo by tam měl připsat, že je to komedie, protože Jidášův polibek se svými hláškami a stylem zpracování takový rozhodně byl. Ze zbytku jsem byla mírně rozpačitá, ale jako relax to zafungovalo a já byla celkem spokojená, klidně to jako pohodovku doporučím dál. Taky beru v úvahu, že to byla Sebastianova prvotina i když se nedá přehlédnout, že se těch modrých čtverečků drží stále docela fest. Nebýt Alana, Emmy a Carly, tak by tenhle snímek asi zapadnul úplně. Tak ti nevím, v čem je Sebastiane ten zakopanej pes ? Ještě máš spoustu času, aby jsi brousil a brousil... ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Komediálna gangsterka, ktorá robí dobre, že ide svojou vlastnou cestou. Neobsahuje obzvlášť vtipné hlášky, ale pôsobí príjemne odľahčene a nesnaží sa robiť vtípky vďaka nekorektnému násiliu a tým pádom sa ani nevezie na vlne Pulp fiction a ritchioviek. I keď občas to niekto schytá. Je to film najmä Carly Gugino, oným dôležitým korením je ale policajná dvojka Alana Rickmana a Emmy Thompson. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama