Mladá absolventka právnické fakulty Emily Reedová dostane místo u velké právnické firmě jako asistentka vitální Claudie Lionesové. Odlétá s ní do Rio de Janeira, kde mají zachránit firmu provádějící rekonstrukci hotelového komplexu u moře. Tady se dívka za zvláštních okolností seznámí s podivínským milionářem Jamesem Whaleerem. Jejich vztah plný jiskřivého erotického napětí, prochází řadou proměn. Emily se do záhadného Whaleera zamiluje, stejně jako před lety její nadřízená Claudia. (oficiální text distributora)

JohnSmith odpad!

Erotická slátanina o ničem. Chápu, že ženské publikum se kochalo nad zadkem Mickey Rourka a po revoluci to byla jedna z prvních nahot, co se sem dostala, takže chlapi taky slintali, ale to je všechno. ()

VanTom

Mladá upjatá, "nerozkvetlá" právnička probouzí svou ženskost a sexualitu ve vášnivém karnevalovém Riu de Janeiru, když se zamiluje do tajuplného, rozervaného, pokušitelského boháče. Jaká klasika červené knihovny! Vždyť ano, její hypnotická nálada žhavého (erotického) dusna na mne zapůsobila i dnes - hojně kvůli nostalgickým vzpomínkám, protože jsem fragmenty Smyslné orchideje pokoutně zahlédl, schovaný před rodiči, někdy v 11 letech. Nesmím teď ale začít rozebírat, jak triviálním (ne)dějem a dialogy je obalena. ()

EvaM

Tento film má nezajímavou zápletku, kde vlastně ani nevíte o co tu běží. Je v něm ale opravdu výborný sex. A to nemyslím vůbec na muže, kteří mají sexu na internetu všude plno a mají raději tvrdé porno, ale především na ženy. Pravého sexu pro ženy je totiž velice málo. Všechny erotické filmy nebo alespoň většina je zaměřena na muže a jejich potřeby. Zahrnují vždy podprůměrné husičky bez ducha, se kterými si muži dělají vše podle vlastních choutek a jim se to velice "líbí". Z diváckého hlediska pro ženy jsou veškerá porna na jedno brdo a trapná, velice vyumělkovaná a nereálná. Inteligentního sexu ve filmech je opravdu pouze poskrovnu. Takže milé ženy, opravdu doporučuji. ()

wosho

Sladkobolné drama s mizerně hrajícím hereckým obsazením. Směšným scénářem a opravdu dementní režií. Film vypadá, že se točil za pár babek pro nějaký placený erotický kanál. A né pro kina s duem hvězd a topmodelkou v titulní roli. Film zachraňují jen vnady Carré a charisma Rourka na motorce. ()

Piškotka

Možná propadák, měla jsem prapodivné pocity, ale kdo by po takovém dobrodružství někdy nezatoužil? Já určitě:-) Film se mi jako celek líbil. ()

Wiluna

Tak pre odľahčenie - Každá žena je herečkou od narodenia, to je známy fakt. Ale potom prichádza výnimka, hlavná hrdinka filmu - nádherná, vzdelaná, neskutočne zvodná a pritom panensky nevinná Emily Reed, ktorej jediným talentom je asi šikovnosť v rúbaní vysoko, keďže je na polceste dostať pohľadného milionára. Ale pozor, nepôjde to tak poľahky lebo......on by aj chcel, aj ona by chcela, ale stále nevedia či áno alebo nie.... a takto bakano tú Emily naťahuje milionár celý film, aj keď mu ona jasne vysiela signály, že je pripravená ho skutočne milovať. Lebo je dobrý muž. 🙈 Z hereckého talentu krásnej „herečky“ Carré Otis neuvidíte ani štipku. Ale tak aspoň je sama sebou a nič „nehrá“!!! Vo „vypätých“ momentoch, keď má zahrať kus emocionálneho prejavu jej hlas znie veľmi zvláštne, ako keby slečna trpela akýmsi hormonálnym neduhom, ale vizuálne sa to dá zvládnuť. Jasná mustra inšpiračných ideí pre novodobé nepodarky točené v podobnom štýle (50, 365...). ()

Yardie

Příběh nic extra, všechno takový průměr, Mickey opět výtečný. Já toho kluka prostě miluju!!! Ale stojí to za podívání. S 9 a 1/2 týdne se samozřejmě rovnat nemůže, ale dobrý... No a Carré Otis byla nádherná - ty rty, ty oči a ty vlasy... Ach... Jsem zamilovaný... Howgh! ()

Pájusha

Nemůžu si pomoct. Mě ty Mickeyho monology dostávaly, měla jsem sto chutí ho chvílemi uškrtit a zároveň jsem tála! Odi et amo, přátelé ;) ()

mira007

Erotické dusno v karnevalovém Riu ve filmu z osmdesátek asi jako na základě úspěchu filmu Devět a půl týdne... no tak žádný zázrak, nahotou se celkem šetří ( až na tu celkem odvážnou závěrečnou scénu ) a furt se o sexu a sexuálním napětí jen plká. Dneska se na to moc koukat nedá, ale aspoň exteriéry kouzelné Brazílie jsou parádní. Na druhou stranu tady Mickey hraje roli, podle které si ho asi bude historie pamatovat víc, než jeho boxerské zápasy jako Putinova loutka. ()

cherita

Neškodná romantika „s hvězdičkou“ bez příběhu, spádu nebo pointy, zato s uhrančivou atmosférou exotického Ria a neméně uhrančivým Mickeym v hlavní roli. Třetí hvězda navrch za jedno z nejkrásnějších filmových objetí, jaké jsem kdy viděla. ()

waits odpad!

Soft pornový scénář nižší kategorie, upocené scény stejného ranku. Carre Ottis obsazena i přes naprostý nedostatek filmařského sex appealu, Mickey Rourke olezlý víc než v 9 a půl týdne. Filmařsky to nemohlo zaujmout snad nikoho, panebože. A koho tak tohle mohlo vzrušit sexuálně? I v roce 1989 byla v půjčovnách řada filmů, která si na nic nehrála a divákovi zvedla aspon chloupky na rukou. V roce 2018 to možná může zaujmout divačky všech těch nedomrlých stupnů šedi. U pánů, no, zkuste zajít do nejbližšího podniku s obyčejným tancem u tyče, dráždivější zážitek zaručen. ()

jane1106

Je to slabota, to je pravda, navíc Mickey se vážně nepředvedl, spíše naopak. Na druhou stranu ale prostředí Ria působí příjemně afrodiziakálně a atmosféra mi celkově nepřišla vůbec špatná. Nevinná Carré Otis je náramná krasavice. Nejzajímavější a nejlépe odehraná se mi zdála postava Jacqueline Bisset. Průměr, který neurazí. ()

Hapretor

Totálně dementní a nudná záležitost. Takových keců ohledně erotických scén, je to ale slabota - i na tu dobu. Neuvěřitelně stupidní dialogy a neuvěřitelně neuvěřitelný M. Rourke. Jestli on měl tady hrát roli sexy milionáře, tak já sem prezident zeměkoule.A ta ženská - nuda - blbá bloncka. ()

helloween93

Velmi divný film, připadá vám, že to je jen sled scén bez děje, protože se zde hraje spíš na "atmosféru". Rourke je tu opálený a vypadá jako tanečník z gay klubu. Carré Otis je hezká holka. * ()

Zevon

Nemohl jsem usnout a na čtení už jsem neměl a přepínal jsem televizní kanály, čímž jsem se téměř po dvaceti letech dostal k filmovému trháku, jenž nesměl ve své době chybět v žádné VHS copy filmotéce správné kulturní panelákové domácnosti. Nečekal jsem žádný zázrak a taky jsem nebyl zklamán. Plochý, cituprázdný a bezpohlavní produkt, plný nesmyslných žvástů o ničem, snažící se nalákat letité, životem opotřebované a ztuplé babské osazenstvo, hledající opiáty za svůj zpackaný život vedle hrubiánů, pochrapujících v teplákách s vytlačenými koleny po spořádaném bůčku a pivě. Nebudu však nikomu podrážet jeho berličky. Koneckonců co je pro labilního člověka horší? Sledovat Orchideje, Doktory z hor a Pilcherové, nebo si nechat vymývat mozek třebas náboženskými fanatiky, případně jinými ztroskotanci, neschopnými unést svůj životní úděl...Nu, za co tu jednu hvězdu? Bissetová má moc pěkná prsa a nejde přehlédnout. Rourke, nevím, nikdy mne neuchvátil a jeho přínos je nadhodnocován. Ostatní je šunt a jako takový nemá smysl jej příliš rozebírat. I když nevím, při tom, co v televizi (s poděkováním našim kulturní spasitelům) téměř každý večer vidím, jestli bych neměl ve srovnání raději ještě něco přidat. ()

E lan

Blbost bez nápadu a příběhu, s neskutečně dlouhými scénami, které nikam nevedou a neskutečně nudí. Na tohle se už dnes opravdu nejde dívat... ()

josieaddms odpad!

Obtěžuje mě, že když se chci podívat na nějakej film kde byl Mickey Rourke ještě "mladej a pěknej", je to vždycky nějaká oplzlost schovaná pod rouškou uměleckého filmu. Je mi z toho na nic. Kdybych se chtěla dívat na nahotiny (jako že díky nechci) pustím si porno. Ale když si chci pustit film, chci aby to byl film, a ne tohle! ()

dewil21

Orchidej je na pohled hezká kytka, která mě osobně ale smrdí... S tímhle snímkem je to podobný. To, že se v něm objevuje hezká a nahá Otis, z něj nedělá erotickej film, stejně tak jako z něj nesmyslně nudný dialogy nedělají film romantickej. O pornu nemluvě... ()