Imunolog Steven Seagal se snaží najít protilátku proti nebezpečnému viru, který do vzduchu úmyslně vypustila militantní skupina v čele s Patriotem. Musí to být co nejrychleji, neboť v důsledku biologické katastrofy umírají stovky lidí… (TV Prima)

ywo666

Seagal sa snaží ukázať, že je dobrý aj na iné ako bojové scény. Výsledok? Nie je. Nuda. Velká nuda. Nechápem zmysel. ()

BoncheR

OhMyGod. Toto je ešte horšie ako čokoľvek iné čo natočil. Veď už len nápad je totálne pribrzdený!! A to vyvrcholenie?! Vyhádzať z vrtuľníka pár lupienkov kvetov a povedať aby ich ľudia pozbierali a spravili si z nich čaj?! Veď to je horšie ako zlé..:)..../-1%/ ()

lennyd

Byl to perfektní plán - naočkovat sebe virem, nechat se zatknout a poté vydírat státní orgány. Jenže se to všechno pokazilo, a antivir nefungoval tak jak měl, a navíc se nákaza začala šířit celým městem. Naštěstí nedaleko žije na odpočinku Wesley McClaren (Steven Seagal), bývalý odborník v oblasti biochemie, a ten jediný je schopen najít protilátku proto nebezpečně se šířícímu smrtelnému viru... Ojoj, toto bylo zase jednou utrpení. Sice bych měl být z ostatních počinů Stevena již otupělý, ale každým dalším filmem mne dokáže přesvědčit, že na své dno ještě nedorazil. V tomto filmu ale není největším problém postava Stevena Seagala jako taková (naopak, je jedním z těch lepších herců), ale v první řadě samotný scénář. Opravdu neuvěřím náhodě, že teroristé použijí smrtelný vir ve městě, kde náhodou žije největší odborník na viry a biologické zbraně, který je navíc náhodou proti tomuto viru imunní a ještě ke všemu je přeborník v bojových uměních. To po mně nikdo nemůže chtít. Takže ač většinou hvězdičky za Stevena strhávám (zvláště v jeho novějších filmech), tady v tomto filmu je možná tím jediným pozitivem... ()

JohnSmith odpad!

O čem,že tenhle film je?Další příběh z americkýho vidlákova o panu PhDr. Stevenu Seagalovi, léčícího podle východní medicíny, který zachrání všechny nemocné sbíráním bylinek. No není to námět na akční film jako řemen? ()

blackJag

PATRIOTEM to začalo. Seagalova kariéra nabrala strmě směr žumpa a společně s tím, jak kinosály opouštěla testosteronová horečka (která v předešlé dekádě kulminovala), postihlo to i druhý sled tohoto specifického proudu (mimo Van Dammea nebo Lundgrena právě také Seagala - první liga, Stallone a Schwarzenegger, ještě chvíli jela na setrvačnost). Děj filmu je opravdu tak slabý, že pšouk ve vichřici má větší grády, ale že by to bylo dílo první nebo druhé stovky nejhorších filmů historie? Je vidět, že lidi pořádných sraček ještě neviděli dost... 35% ()

Death

Saegala mam docela rad, v nekterych filmech. Co je ale moc, to je prilis. Jedna hvezda za originalni kill sklenickou(pouceni pro priste-pripitek se Seagalem jen s kelimkem:)) ()

ssfan

Tento film sice patří k tomu nejslabšímu od Stevena Seagala (dle hodnocení csfd), ale stejně je to velmi dobrý akční film. Vedle Stevena zde hraje sympatický L. Q. Jones a roli Seagalovy dcery hrála sympatická malá herečka. Film se odehrává v nádherném prostředí a je tu velmi dobrá hudba. Příběh je rovněž netradiční a přesto, že ve filmu není příliš mnoho bojových scén, jako jsme u Seagala zvyklí, výsledný dojem z tohoto filmu není vůbec špatný. Vím, že to není úplně objektivní hodnocení, že film by si asi zasloužil méňe hvězd, ale stále je to Seagal. Pozn. : V jeden den jsem společně s Patriotem viděl ještě film Syndikát smrti s Lorenzem Lamase,. a když porovnáte tyto dva film, uvidíte kvalitativně diametrální rozdíl, takže Syndikát smrti je ten béčkový film. S Patriotem nemůže soupeřit. Hodnocení zkrátka vůbec neodpovídá. Dle mě 55% by bylo objektivních. ()

mikulem

Pokud si pamatuji, je tenhle film tak špatný, až je to legrační. Včetně finále - zničení epidemie čajem. Moc veselé, stojí za to vidět. ()

HomeAlone

Neviem si pomoct , ale az take zle to nebolo . Nebolo to urcite bombasticke ale dalo sa na to bez problemov divat . Je to viacmenej taka jednohubka a priemerny akcny film 90rokov akych bolo vtedy vela ()

Rousse odpad!

Stárnoucí a tloustnoucí Seagal a biologická zbraň... Ne - tou biologickou zbraní nemyslím samotného Seagala, i když je to námět do debaty, nemyslíte?:-) No každopádně je to smrtelná kombinace, kterou už opravdu vícekrát nechci zažít. ()

Americ odpad!

Stupídnejší a nudnejší film som hádam ešte nevidel,scenár asi nechali kolovať medzi deťmi v materskej škôlke a každý si tam niečo napísal vzniknuté dielo odovzdali ako hotový scenár k filmu no a ešte do toho primiešame Seagala a mame jeden z najtrápnejších akčných filmov všetkých čias ( -20%). ()

MGMCZ

Kam ses to dostal Stevena ? Opravdu patří mezi 200 nejhorších filmů a je mi líto , že si do toho spadl zrovna ty . Je mi líto ale nad 35% nejdu ( dvě hvězdičky ) ()

kenkaku odpad!

Takže eko-agitka potřetí a krutě přes závit. Tento film jasně ukazuje že Stevenovi doslova hráblo, protože místo toho aby dělal co umí nejlíp (mlátil padouchy jako policajt) si hraje na doktora???? Fuj to sem se zase jednou rozčílil. ()

SG-1

"Frank, víš, jí ty šílené snídaně, používá moc tabasca, pak má větry... Zrovna teď je na latríně." -Wesley McCLaren- ()