Po prvním skutečném střetnutí s nepřítelem se u jednoho z vojáků objeví zvláštní technické poruchy a smyslové zážitky. (Netflix)

Nortizop

Jsem jedinej komu to během celé první poloviny přišlo jako zmodernizovaná předělávka Starship Troopers, takže mi tam nejprve chyběla trochu originalita, ale druhá půlka se alespoň ubírá jiným směrem, nakonec to celkově dávalo smysl a bylo koukatelné jen to nemělo nic extra. ()

Gelaos

Líbí se mi přesun do necivilního prostředí. Navíc je tu, narozdíl od předchozích epizod 3. série (kromě Nosedive) technologie skutečně klíčová pro příběh a poselství dílu. Téma propagandy a jejího šíření pomocí technologie je v současné "post-faktické" době vysoce aktuální a zajímavá je i otázka etičnosti eugeniky. Ke konci tomu dochází dech, ale celkově jde o standardní Black Mirror epizodu. ()

Mistr119

Otázka morality vojáka. :) V jistém smyslu vojáci mají být jenom pěšáci, nemají přemýšlet, rozkazy přece dávají generálové. Demokracie je ve válce zcela nefunkční. Ale dokážete si tohle představit za Hitlera? Vlastně krásný opis druhé světové války v budoucnosti maskovaný do post zombie apokalypsy. :) ()