Reklama

Reklama

Obsahy(1)

House s Cuddyovou se rozhodnou informovat o svém vztahu spolupracovníky. Zatímco Cuddyová chce vše nejprve ohlásit a probrat na oddělení lidských zdrojů, House to stihne s patřičnou pompou rozhlásit mezi kolegy. V nastalé atmosféře pak musí řešit složitý případ sedmnáctileté studentky a aktivní sportovkyně, kterou postihne náhlá srdeční zástava. Všechny způsoby léčby selhávají, až zůstane poslední možnost. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

Kanee 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

´´Měla bych se obléct, chůvu mám jen do devíti.´´ ´´A já ji šoupnul 40 babek aby zůstala do desíti.´´ nebo ´´Když k sobě budeme bolestivě upřímní, třeba budeme mít zase kliku.´´ ´´Máš velkej zadek.´´ ()

Galerie (6)

Zajímavosti (5)

  • Keď House (Hugh Laurie) vyšetruje 102-ročného muža (Murray Gershenz), starý muž má na sebe bundu. Záber sa na krátku sekundu zameria na Housea a potom späť na starého muža, ktorý je už nemá na sebe žiadnu bundu. (Pat.Ko)
  • V čase natáčania herec Murray Gershenz, ktorý hral 102-ročného muža, v skutočnosti mal 88 rokov a herec Allan Rich, ktorý hral jeho syna, mal 84 rokov. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama