Reklama

Reklama

Obsahy(1)

House s Cuddyovou se rozhodnou informovat o svém vztahu spolupracovníky. Zatímco Cuddyová chce vše nejprve ohlásit a probrat na oddělení lidských zdrojů, House to stihne s patřičnou pompou rozhlásit mezi kolegy. V nastalé atmosféře pak musí řešit složitý případ sedmnáctileté studentky a aktivní sportovkyně, kterou postihne náhlá srdeční zástava. Všechny způsoby léčby selhávají, až zůstane poslední možnost. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

Kanee 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

´´Měla bych se obléct, chůvu mám jen do devíti.´´ ´´A já ji šoupnul 40 babek aby zůstala do desíti.´´ nebo ´´Když k sobě budeme bolestivě upřímní, třeba budeme mít zase kliku.´´ ´´Máš velkej zadek.´´ ()

Reklama

Galerie (6)

Zajímavosti (5)

  • Keď House (Hugh Laurie) vyšetruje 102-ročného muža (Murray Gershenz), starý muž má na sebe bundu. Záber sa na krátku sekundu zameria na Housea a potom späť na starého muža, ktorý je už nemá na sebe žiadnu bundu. (Pat.Ko)
  • Podľa Roberta Seana Leonarda (Wilson), keď sa ho novinár spýtal na plagáty, ktoré má vo svojej kancelárii povedal, že ak by mal voľbu zmeniť niečo, zvolil by film Obyčajní ľudia (1980), pretože keby vstúpil do kancelárie onkológa a videl by ho, cítil by sa dobre. Zároveň je to Leonardov obľúbený film. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama