Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Do nemocnice je přijata známá spisovatelka románů pro dospívající dívky, která se pokusila o sebevraždu. Ukáže se, že nadšeným čtenářem jejích knížek je i House. Žena odmítá spolupracovat s lékaři, snaží se co nejdřív dostat z nemocnice a neúspěšný pokus úspěšně zopakovat. House se ji snaží za každou cenu v nemocnici udržet a zjistit, co ji k sebevraždě dohnalo a co způsobuje její záhadné záchvaty. V neposlední řadě se House snaží získat rukopis jejího posledního románu, v němž možná najde odpověď na více otázek, než očekával. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

topi80 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

House jeví neobvyklý zájem o pacientku. Důvodem kupodivu není vliv doktorky Cuddyové či snaha ukázat před ní lidskou tvář, nýbrž jeho záliba v knihách pro pubertální dívky, jejichž autorkou je právě ona pacientka. Motivace je tedy zcela upřímná, byť hlavním zájmem na uzdravení není ani tak osud pacientky, jako nedokončený osud hrdiny jejích knížek. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (3)

  • House (Hugh Laurie) nazýva Alice Tanner "špinavý vtáčik," čo je odkaz na film Misery nechce zomrieť (1990), v ktorom vystupuje spisovateľ (James Caan), ktorý je zranený a ošetrovaný po dokončení populárnej série kníh. V tomto filme ho jeho opatrovateľka volala rovnakou prezývkou. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama