Ledová sklizeň

John Cusack a Billy Bob Thornton jsou v čele hvězdného obsazení této napínavé a nepředvídatelné komedie. Právník Charlie (Cusack) a jeho partner Vic (Thornton) okradou mocného gangstera a myslí si, že se jim povedl dokonalý zločin. Poté co prožijí noc plnou napětí a smrtících překvapení, zjišťují, že největší zkouškou, kterou budou muset podstoupit, je věřit si navzájem. Od režiséra Přeber si to a Na Hromnice o den více, je Ledová sklizeň plná fantastického humoru a náhlých zvratů, které vás nenechají vydechnout až do úplného konce! (oficiální text distributora)

Pitryx

Vůbec nevím, proč jsem to dokoukal do konce, když první 40 minut bylo naprosto o ničem. Teprve pak to "chytne šťávu a břink. Proto je ode mne tak nízké hodnocení, ta omáčka byla totiž zbytečná a bylo jí hodně. 201205208050/8054 ()

Sedmilhář

Překousnout první půlku filmu nebylo jednoduché, ale v druhé už to stálo celkem zato. Oliver Platt je skvělý jako v každé své roli. Celkové tak asi 50%. ()

Signore

Harold Ramis chtěl asi natočit něco jako Fargo, ale natočil pouze zcela průměrnou černou komedii (s nadprůměrným obsazením). ()

P@\/EL

Dá se říci, že to je poměrně dobrá mafiánská komedie, která nabízí poněkud černější humor. Lidé, kteří tráví vánoční svátky popíjením v baru a strip klubu, mají docela jiný názor na Vánoce než já osobně. Film je plný intrik, podlých zvratů a vyskytuje se zde značně dost krve, takže o špinavou atmosféru rozhodně není nouze. ()

raru

Mne sa to celkom páčilo.Neurobilo to síce dieru do sveta,ale bol to celkom príjemný thriller na jedno pozretie,ktorých sa netočí zas až tak veľa. ()

JerryPilsen

Dost nesympaticý hlavní hrdina kazí celkový dojem filmu.Herci jinak dobří,ale pomalé tempo a předvídatelné zvraty sráží výsledek dolů. ()

secko

Věřím, že tento kousek by sklidil lepší hodnocení být viděn se stejným zpožděním jak tomu bylo zrovna v mém případě. Neviděl jsem hodně dlouho podobně stylový příběh, který by mne zaujal od prvotních titulků až do konce. Chladnokrevné povahy jsou dobře zasazeny do prostředí i roční doby, která jen umocňuje příběh. Na závěr jedna z mnoha výborných hlášek "Jsi mrtvej Royi. Nestůj tady a nepředstírej, že nejsi". ()