Pán času - Série 4 (2008) (série)

Konec času - 2. část (S04E18)

(epizoda)
  • Velká Británie The End of Time - Part Two

Tato píseň končí, příběh ale neskončí nikdy. Novoroční speciál kultovního britského sci-fi seriálu.
Vládce se převtělil do každého člověka na planetě Zemi a nyní vězní Doktora a Wilfreda, který spolu s Donnou jako jediní lidé zůstali této přeměny ušetřeni. Na druhém konci vesmíru, uvězněni v časovém zámku, se ale k triumfálnímu návratu připravují samotní Páni času. To by ovšem znamenalo zhroucení času a konec všeho. (Česká televize)

TONYNKO

Epické zakončenie nie len Tennantovej ako Doctorovej éry ale aj Daviesovej ako showrunnerovej. A je to finále ako sa patrí. So skvelým dejom, skvelým záporakom a jedným skvelým zvratom ohladom Pánov Času. Tých vedie skvelý Dalton ktorý je určite jedna z najlepších vecí ktoré Doctor Who predviedol. Ak bude kvalita aj nadalej takto stúpať za jednu ( dve ) série bude DW najlepšie sci-fi zo všetkých filmov/serialov. Koniec 10th Doctora bola emocionálna bomba velmi ma potešilo že sa objavili všetci Doktoroví spoločníci. A nakoniec Matt Smith. Je to velmi zvláštny typ človeka ale predstavil sa ako mladý, energetický, hravý a vtipný ( hláška "Som dievča" bola super ) Doctor. A taký mi bez problemov sadne. 9/10 ()